Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Derekonja poslato Decembar 26, 2010, 15:37:12 POSLE PODNE
ja sam prestao na CHu igrat zbog Anesa

Sto zbog Anesa? :)

Ja sam prestao jer me je smorilo  ::)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Jer mi je banao svaki forum account koji sam pravio jer me je mrzio -.-"



Mikic95

CH je odličan server u to nema sumlje, i ima dobrih admina i sve to, al oni koji imaju malo veći admin level previÅ¡e se glupiraju misle da su bogovi ako imaju admin level na serveru  :-[

Ja neigram iz razloga jednog sto je mog druga dok je igrao naleteo na njega admin i skucao se u njega(admin u njega) i da mu prison na 1 vremena msm de je tu logika??? I admini su potpuno neozbiljni jer koriste komande za svoju korist...

Da,i ja sam par puta dobio kick jer sam se skucao u admina a on vozio pogresnom stranom -.-''


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Zao mi  Northern Lights RPG/DM  servera..
Cinilo mi se da ce biti dobar -_-'

Mikic95

Citat: Aleksandar poslato Decembar 26, 2010, 17:01:44 POSLE PODNE
Zao mi  Northern Lights RPG/DM  servera..
Cinilo mi se da ce biti dobar -_-'

Jbg, nije trebao da kopira  ::)

Correlli

Dobili su još jednu šansu, kao i svi ostali. Izgleda da će je oni prihvatiti i poštivati pravilo o nekopiranju, za razliku od ostalih do sada.

Da,vidio sam.. Opet,nije trebao kopirati,ali sta je tu je..
Vidi se da ima dosta svojih ideja,tako da sam siguran da ce smisliti nesta i za drvosjecu :)
S onim bankomatom sam zadivljen :D

Citat: Aleksandar poslato Decembar 26, 2010, 17:09:48 POSLE PODNE
Da,vidio sam.. Opet,nije trebao kopirati,ali sta je tu je..
Vidi se da ima dosta svojih ideja,tako da sam siguran da ce smisliti nesta i za drvosjecu :)
S onim bankomatom sam zadivljen :D
Ja sam već rekao da nije unikatno ;)

Citat: Aleksandar poslato Decembar 26, 2010, 17:09:48 POSLE PODNE
Da,vidio sam.. Opet,nije trebao kopirati,ali sta je tu je..
Vidi se da ima dosta svojih ideja,tako da sam siguran da ce smisliti nesta i za drvosjecu :)
S onim bankomatom sam zadivljen :D

I meni se svidja dosta stvari zanimljivo uradjeno... Ali kopiranje je kopiranje i da jos mislim da nije dobro iskopirao Corellia sad ja ne znam kako je Corelli napravio taj system da li kad seces drvo da se smanjuje healt a msm da je Hohy ili kako vec uradio da kad sece da se pokrece timer koji se spusta :) Poz svima ...

Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: Hoxxy poslato Decembar 26, 2010, 17:30:58 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Decembar 26, 2010, 17:24:13 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar poslato Decembar 26, 2010, 17:09:48 POSLE PODNE
Da,vidio sam.. Opet,nije trebao kopirati,ali sta je tu je..
Vidi se da ima dosta svojih ideja,tako da sam siguran da ce smisliti nesta i za drvosjecu :)
S onim bankomatom sam zadivljen :D

I meni se svidja dosta stvari zanimljivo uradjeno... Ali kopiranje je kopiranje i da jos mislim da nije dobro iskopirao Corellia sad ja ne znam kako je Corelli napravio taj system da li kad seces drvo da se smanjuje healt a msm da je Hohy ili kako vec uradio da kad sece da se pokrece timer koji se spusta :) Poz svima ...
Da, tako sam uradio.
Kako misliš da mu se smanjuje health? Objekti ne mogu da imaju health...
Ja sam napravio sa timerom koji spušta health napisan 3D textom za nasumičnu cifru od 0-20.

Taj posao je uklonjen, a ja ću ga uraditi na drugi način kad naÄ'em vremena, obzirom da ima joÅ¡ posla oko moda.

Za informaciju nemoj da se naljutis ali objektima se moze dati healt :P samo treba dosta znanja npr http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=130234&highlight=duble+ships

Correlli

Citat: eXtreme poslato Decembar 26, 2010, 17:24:13 POSLE PODNE
sad ja ne znam kako je Corelli napravio taj system da li kad seces drvo da se smanjuje healt

Pa nego Å¡ta drugo? Radi na principu OnPlayerUpdate callbacka.
Poslednja Izmena: Decembar 26, 2010, 17:45:18 POSLE PODNE od Dux Correlli

Citat: eXtreme poslato Decembar 26, 2010, 17:24:13 POSLE PODNEZa informaciju nemoj da se naljutis ali objektima se moze dati healt :P samo treba dosta znanja npr http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=130234&highlight=duble+ships
Mislio je u RL da objekte ne mogu imati health -.-
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545