Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

pa recite jel oce svi proc na 0.3c ili nece ? jel to samo za zajebanciju ili ?  :'(

Pitaj Djura jel hoce skoro da prebaci na 0.3c,ako kaze da hoce racunaj da ce pola balkana da predje na 0.3c :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea Djea poslato Decembar 24, 2010, 19:55:32 POSLE PODNE
Pitaj Djura jel hoce skoro da prebaci na 0.3c,ako kaze da hoce racunaj da ce pola balkana da predje na 0.3c :D
A sta je to on neki gazda da svi moraju isto sto i on ?

@Bloomer verovatno da ce svi preci, jer je mnogo bolji 0.3c i ima puno novih funkcija,vise mogucnosti za bolje skriptanje :D
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Citat: tWix poslato Decembar 24, 2010, 19:58:02 POSLE PODNE
Citat: Djea Djea poslato Decembar 24, 2010, 19:55:32 POSLE PODNE
Pitaj Djura jel hoce skoro da prebaci na 0.3c,ako kaze da hoce racunaj da ce pola balkana da predje na 0.3c :D
A sta je to on neki gazda da svi moraju isto sto i on ?

Ne nego ce svi da prate CH samo da bi igrali na njoj,ima tamo raznih zaludjenika i nonlifera ;)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Correlli

Citat: Bloomer poslato Decembar 24, 2010, 19:46:04 POSLE PODNE
pitanje u vezi 0.3c oce li to svi proc na to ili je samo stavljeno radi sale...

Ma to je zbog Å¡ale, nemaju SA:MP Developeri Å¡ta drugo raditi nego Å¡aliti se sa narodom. 8)

Citat: Dux Correlli poslato Decembar 24, 2010, 20:21:04 POSLE PODNE
Citat: Bloomer poslato Decembar 24, 2010, 19:46:04 POSLE PODNE
pitanje u vezi 0.3c oce li to svi proc na to ili je samo stavljeno radi sale...

Ma to je zbog Å¡ale, nemaju SA:MP Developeri Å¡ta drugo raditi nego Å¡aliti se sa narodom. 8)
hahhah :D
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Ljudi MOLIM VAS pomagajteee stvarno imam budjav problemmm : http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=16793.0   :'( :'( :'(


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


BestOne.exe nabijem ti onaj acc koji si mi dao! Nema pol opreme -.- Slab u tri materine.
Eto ti taj glad acc i hebi se!

EDIT: 212 no lifera na ch -.- Ja nemrem docekat ponoc, 3 boxa po 50 raketa, petardi, redenika, i najbitnije COBRII :D bit ce veselo
Poslednja Izmena: Decembar 24, 2010, 21:53:29 POSLE PODNE od Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Decembar 24, 2010, 21:47:35 POSLE PODNE
BestOne.exe nabijem ti onaj acc koji si mi dao! Nema pol opreme -.- Slab u tri materine.
Eto ti taj glad acc i hebi se!

EDIT: 212 no lifera na ch -.- Ja nemrem docekat ponoc, 3 boxa po 50 raketa, petardi, redenika, i najbitnije COBRII :D bit ce veselo
Di ces pucat?-Msm kako si kupio ako si mladji od 18?


Ja juce bio kod kineza da kupim petarde,a on tu kod njega ispod kase drzi(skriva) petarde :D
Kod nas u Srbiji su zabranjene petarde..Nzm kako je kod vas?
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545


Blago vama,a u Srbiji ni toliko :D Ali ja ni ne bacam petarde,samo vatromete i to manje opasno :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea Djea poslato Decembar 24, 2010, 22:57:08 POSLE PODNE
Blago vama,a u Srbiji ni toliko :D Ali ja ni ne bacam petarde,samo vatromete i to manje opasno :)
Ja samo za Novu godinu bacam :D

Jer Zic popio ban? Nema ga ovih dana ...
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Ni ja ga nesto ne primecujem,a neki drugi lik je objavio da se sajt Edimaxa izmenio a ne on,tako da je to sasvim moguce  ::) A ja sam lepo ponovo instalirao windows,smucilo mi se da trazim zvuk za sedmicu tako da sam se vratio na XP. Mada 7 izgleda daleko lepse  :'(


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.