Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: eXtreme poslato Decembar 22, 2010, 16:49:16 POSLE PODNE
Ev jedna vest koja me je veoma obradovala prolazim 4.50 ODLICAN!!!

Koji razred?
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.


Citat: eXtreme poslato Decembar 22, 2010, 16:49:16 POSLE PODNE
Ev jedna vest koja me je veoma obradovala prolazim 4.50 ODLICAN!!!
Aj čestitam  :D

A ja nemam spasa. Gotov sam. Danas sam zaspao umesto da ucim,ustadoh sad,dok jedem i zevnem malo na kompu bice 7,mogu da ucim max do 9 i naucim nesto do pola,a sutra imam kontrolni. Ode moj odlican uspeh  :'(


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Imas kontrolni zadnji dan skole? (sry ako u vasoj drzavi nije zadnji dan)

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Decembar 22, 2010, 17:56:00 POSLE PODNE
Imas kontrolni zadnji dan skole? (sry ako u vasoj drzavi nije zadnji dan)
Kod nas je samo usmeno zadnji dan -.-

Kod nas se prosle godine dolazilo sedmicu koju se ne ide u skolu odgovorat za 2 :D

Nama je zadnji dan tek 30. decembra,sve zbog glupog zemljotresa  ::) I sad moram da ucim aaaa  :'( :'( :'(


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Aj da pitam malo ove starije decke na forumu :D

Tukao sam se sa jednim i pretukao ga! I sad je njegov cale podneo maloletnicki postupak(ne kaze se tako xD Nzm kako se kaze) Ali rec je o policiji i moguce da cu ici na sud.. Pa jer zna mozda neko ,sta moze da bude i koliko cu najebati ?

PS: Liku nije nista,ali njegov cale je tako uradio ...-.-'
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

A jedino moze ti nahebat socijalnu sluzbu da ti prate obitelj i ako nisu sposobni te kontrolirat ides u dom...brijem xD
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

Bio sam jednom tako,jedino sto su uradili jeste saslusanje i potom mi poslali poziv na sudjenje,ali bilo rano ujutru i mene mrzelo da idem i nisam ni otisao...Ma nije to nista strasno,niste vi jedini koji ste se tukli u svetu,bilo je mnogo gorih slucajeva :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: ///Masic poslato Decembar 22, 2010, 19:36:47 POSLE PODNE
A jedino moze ti nahebat socijalnu sluzbu da ti prate obitelj i ako nisu sposobni te kontrolirat ides u dom...brijem xD
Kod kojeg brijaca ides?Ili se brijes sam doma? :D

Kakav mi je avatar ? :D
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545


Mikic95

Citat: tWix poslato Decembar 22, 2010, 19:12:15 POSLE PODNE
Tukao sam se sa jednim i pretukao ga!
PS: Liku nije nista

Kako si ga pretukao kad liku nije niÅ¡ta   ???  :P :P