Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


A jarane...


Jedno je Å¡to mi je sniženo vladanje Å¡to sam bio "agresivan" prema profesorici engleskog, al Å¡to mi prijete da će mi snizit vladanje jer sam curu poljubio ( to je slucajno pred zbornicom bilo  :r  ) i vidjela me prof. bosanskog  -.-
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Mom drugu su isto tako smanjili...Nekad je ta skola takvo sranje da ne verujes -.- A sta su ti nastavnici radili u nasim godinama? Igrali klikere? -.-


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


cristiane

Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 22, 2010, 19:57:08 POSLE PODNE
Citat: tWix poslato Decembar 22, 2010, 19:12:15 POSLE PODNE
Tukao sam se sa jednim i pretukao ga!
PS: Liku nije nista

Kako si ga pretukao kad liku nije niÅ¡ta   ???  :P :P
Mozda sanjao  :D
Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Decembar 22, 2010, 20:00:20 POSLE PODNE
A jarane...


Jedno je Å¡to mi je sniženo vladanje Å¡to sam bio "agresivan" prema profesorici engleskog, al Å¡to mi prijete da će mi snizit vladanje jer sam curu poljubio ( to je slucajno pred zbornicom bilo  :r  ) i vidjela me prof. bosanskog  -.-
Pa gdje ces pred zbornicom haha sto nisi otisao u wc 

Citat: cristiane poslato Decembar 22, 2010, 20:07:31 POSLE PODNE
Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 22, 2010, 19:57:08 POSLE PODNE
Citat: tWix poslato Decembar 22, 2010, 19:12:15 POSLE PODNE
Tukao sam se sa jednim i pretukao ga!
PS: Liku nije nista

Kako si ga pretukao kad liku nije niÅ¡ta   ???  :P :P
Mozda sanjao  :D
Gazio sam ga! I nije mogao da ustane taj trenutak, pa ga je majstor iz skole podigao i odveo kuci!A sutra dan cujem da mu je polomljeno rebro,a drugovi ga videli kako seta po ulici nije mu nista!
@Cristiane : Odjebi!
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

cristiane

Citat: tWix poslato Decembar 22, 2010, 20:11:03 POSLE PODNE
Citat: cristiane poslato Decembar 22, 2010, 20:07:31 POSLE PODNE
Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 22, 2010, 19:57:08 POSLE PODNE
Citat: tWix poslato Decembar 22, 2010, 19:12:15 POSLE PODNE
Tukao sam se sa jednim i pretukao ga!
PS: Liku nije nista

Kako si ga pretukao kad liku nije niÅ¡ta   ???  :P :P
Mozda sanjao  :D
Gazio sam ga! I nije mogao da ustane taj trenutak, pa ga je majstor iz skole podigao i odveo kuci!A sutra dan cujem da mu je polomljeno rebro,a drugovi ga videli kako seta po ulici nije mu nista!

Opasan decko cuvajte se  :-X ostat cemo bez rebara
Citat: tWix poslato Decembar 22, 2010, 20:11:03 POSLE PODNE
@Cristiane : Odjebi!
A da malo ublazis komentare a?

Mikic95

Ma nemoj da se brineÅ¡ to za Sud, nije to niÅ¡ta - samo ćeÅ¡ morat ići tamo dati neku izjavu (možda ćeÅ¡ morati svjedoke navesti - oni koji su gledali tuču da i oni kažu Å¡to se točno dogodilo) i na kraju ćeÅ¡ imat neko zavrÅ¡no suÄ'enje (presudu) al to je pičkin dim. Samo će ti u Dosje pisati da si radi Probleme kao Maloljetnik u Å¡koli i to je to.  Znam iz osobnog iskustva.  ;D

Citat: tWix poslato Decembar 22, 2010, 20:11:03 POSLE PODNE
@Cristiane : Odjebi!

Upozorenje pred ban  ;)
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Jaaa cu slatkooo da se ubijeeeeem jer ne moggguuuuuuu da ucimmmm a suuttraaaaa immmaaammmm teesssttt odddd kojeeegg mi zavisssiii proseeeekkkk morammm da dobijemmm barrrr 444444 aliii meneee mrziiii da ucimmm i jaaaa stvarnooo neee moguuuu tooooo  :'( :'( :'( :'( :'( :'(


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea Djea poslato Decembar 22, 2010, 20:26:52 POSLE PODNE
Jaaa cu slatkooo da se ubijeeeeem jer ne moggguuuuuuu da ucimmmm a suuttraaaaa immmaaammmm teesssttt odddd kojeeegg mi zavisssiii proseeeekkkk morammm da dobijemmm barrrr 444444 aliii meneee mrziiii da ucimmm i jaaaa stvarnooo neee moguuuu tooooo  :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Ne zanima nas i prestani s tim oduvlacenjeeeeem rijeci. Ako trebas ucit, sta radis na ovom forumu onda?
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Cekam 21h da pocnem da ucim  :P


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


kad dodje 21h onda ces rec' cekam 22h da ucim :D

A da ga banujemo, da mu pomognemo da krene učiti ?  (:
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

black_dota

jos ljubilarnih 25 min xD

nego mene boli kurac prolazim odlican a sad zadnji dani samo pricamo na casu
i jos nam to kazu nastavnici xDD
kazu sedite i pricajte xD

hahah nama to ne moraju reci ,mi to sami radimo haha :D

edit: ovo je jedan jako glup post -_-"
Poslednja Izmena: Decembar 22, 2010, 20:36:47 POSLE PODNE od Aleksandar