Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

CitatJesi lud
Ja sam najdulje SA:MP igrao 6 sati,i to kad sam skriptao server
Sretno s curom,kako joj je ime?

a jesi ikad igro 9-11 sati u danu jednom?

Citat: Fhaleen poslato Decembar 18, 2010, 09:58:34 PRE PODNE
CitatJesi lud
Ja sam najdulje SA:MP igrao 6 sati,i to kad sam skriptao server
Sretno s curom,kako joj je ime?

a jesi ikad igro 9-11 sati u danu jednom?
Naravno,po 3 sata u komadu pa jedem,pa 2 sata, pa odmor,onda 3 sata,pa vecera i opet 3sata

Mikic95

Moj je rekord 10 ili 11 sati u komadu, samo znam kad sam zaspo da mi je pred očima i dalje bio monitor  :D

Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 18, 2010, 11:02:44 PRE PODNE
Moj je rekord 10 ili 11 sati u komadu, samo znam kad sam zaspo da mi je pred očima i dalje bio monitor  :D
Meni rekord 12,radio sam nesto oko moda,pa se zivcirao,citao forum...I nakraju nisam nist napravio,zaspao sam kod kompa kad me mama probudila :D

Citat: Lukaâ,,¢ poslato Decembar 18, 2010, 11:48:42 PRE PODNE
Meni je rekord 1h igranja ako pričamo baš o igricama, o ničemu drugom na kompu. A inače, ako uzimamo u obzir vrijeme provedeno na kompu bez obzira što radio, onda uglavnom budem 4-5 sati max.

Uf slab si,ja 12h max u sa-mp-u...Ako uzmemo forum 13 sati max

Ja sam kad se otvorila CH sa novim modom za 2 nedelje nabio 150 sati igre,posle me smorilo i odustao..Sada igram max 5h po danu igrice,ostatak na forumu...;)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Po vašim postovima se vidi da ste djeca,tko može biti na SA:MPu po 10h. :O

najvise sam bio na sampu 4 dana bez prestanka trazili ja i frend po 3 grada i selima i drvecima jel smo uredivali za bugove bio je smor cijeli


Citat: нaмed poslato Decembar 18, 2010, 13:02:41 POSLE PODNE
najvise sam bio na sampu 4 dana bez prestanka trazili ja i frend po 3 grada i selima i drvecima jel smo uredivali za bugove bio je smor cijeli
Hahhah! Aj ne seri :D
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545


Citat: RedMan poslato Decembar 18, 2010, 12:52:07 POSLE PODNE
Po vašim postovima se vidi da ste djeca,tko može biti na SA:MPu po 10h. :O

Brate znas ono kad se napalis na nesto pa ti zanimljivo  :D Sad pocnem da igram i posle 15 minuta mi se zgadi  :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


ja odustao od Samp.. dosadno mi .. a na CH prije restarta sam imo 1600+ h igranja..




Znači psujem SVE !  Ne idem na guettu, a tako mi se ide  -.-'  Dogovarao se sa jaranom da idem, a on odjednom neće  -.-' 
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265