Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 03, 2011, 13:49:11 POSLE PODNE
LoL cujte ovog frajera.. Ja mu dam hosting (onaj vilko DM) za jedan gamemod i on digne slotove na 500, samo sam cekao da ga hoster suspendira xD I sad se meni zali kakav sam mu pokvaren hosting dao :D

Haahahaha
ahahaha
ahahha

Ko to ?



Ma jedan kreten.. Poznate ga, ali necu reci :D

EŽNJIT: Dajte mi recite neku igru u kojoj mogu radit sam svoj grad
Poslednja Izmena: Februar 03, 2011, 15:24:40 POSLE PODNE od Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »

cristiane

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 03, 2011, 13:53:38 POSLE PODNE
Ma jedan kreten.. Poznate ga, ali necu reci :D

EŽNJIT: Dajte mi recite neku igru u kojoj mogu radit sam svoj grad
Simcity 4

Sta ima ljudi? Evo kod mene usrano ): Ucio ko [cenzura] kemiju i danas me ne pita.... mamu joj.. uff....
Sutra ce pitat jedno 10-ak povjest (jupi )...

Vise mi je skole pun kufer(jedino mi je zakon zbog drustva)....

Ali danas smo malo komentirali pod odmorom i skuzili...

Ovo nam je zadnja godina zajedno, bilo je stvarno svega; prepirka, svadja, tučnjave... No iz svega tog smo izvukli nesto: Nerazdvojni smo... Ugl, svi se druzimo vani, u gradu... Svaki odmor u skoli nam je zabavan i cjelo vrjeme pricamo i svaki kraj skolske godine docekali smo radosni i veseli, no ove godine nece biti tako... Jednostavno nemogu vjerovat da je kraj... Kraj nasim zajebancijama, zabavi, prepirkama i CJELOM NASEM drustvu... Bili smo zajedno 8 GODINA, i sad tako nas razdvojit.... ma nije fer... Ocu da idemo zajedno u srednju...
Kad krene srednja vise necu imat vremena za grad, bit vani, kamoli skriptat, tako ocekujte da u 9 mjesecu odlazim sa balkan sampa do 2015. godine ;-) ako do tad bude postojao...


Poslednja Izmena: Februar 03, 2011, 16:46:52 POSLE PODNE od [Saw]BloodMaster

Bez brige, do kraja godine cete se posvaÄ'at poÅ¡teno.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Februar 03, 2011, 16:49:55 POSLE PODNE
Bez brige, do kraja godine cete se posvaÄ'at poÅ¡teno.

Hvala na utjesi
Ma, kad se posvadjamo mi se i pomirimo...
A jbg, valda cemo se vidjat... vald...

Ako bi neko bio tolko dobar a da ima premium acc na DzinerStudio pa da mi skine jednu temu.. Javite mi na PM..
/

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Februar 03, 2011, 16:45:47 POSLE PODNE
Sta ima ljudi? Evo kod mene usrano ): Ucio ko [cenzura] kemiju i danas me ne pita.... mamu joj.. uff....
Sutra ce pitat jedno 10-ak povjest (jupi )...

Vise mi je skole pun kufer(jedino mi je zakon zbog drustva)....

Ali danas smo malo komentirali pod odmorom i skuzili...

Ovo nam je zadnja godina zajedno, bilo je stvarno svega; prepirka, svadja, tučnjave... No iz svega tog smo izvukli nesto: Nerazdvojni smo... Ugl, svi se druzimo vani, u gradu... Svaki odmor u skoli nam je zabavan i cjelo vrjeme pricamo i svaki kraj skolske godine docekali smo radosni i veseli, no ove godine nece biti tako... Jednostavno nemogu vjerovat da je kraj... Kraj nasim zajebancijama, zabavi, prepirkama i CJELOM NASEM drustvu... Bili smo zajedno 8 GODINA, i sad tako nas razdvojit.... ma nije fer... Ocu da idemo zajedno u srednju...
Kad krene srednja vise necu imat vremena za grad, bit vani, kamoli skriptat, tako ocekujte da u 9 mjesecu odlazim sa balkan sampa do 2015. godine ;-) ako do tad bude postojao...

Za sve to sto si nabrojao,imat ces i previse vremena :D

ee kako sam se sad naljutio jbt..
gle ovo sam postavio na CH i odbiju mi a ima dokaze i sve:
Nick i level i organizacija igrača koji krsi pravila:Neznam,stvarno neznam u kojoj je ORG9/bandi/mafiji.Stvarno neznam koji je on level bio.
Nick mu je isao:
Dani_Lopart
Vas nick i organizacija i level: prije Mario_Kunicky,sada Mario_McGeady.ORG 0,lvl 1
Dokazi (slika, film):





Kako je igrac prekrsio pravilo ili vas prevario (detaljno molim):
Ovako:
To je bilo prije oko 3-4 mjeseca.Imao sam nick Mario_Kunicky,u roku par dana (s dnevnom aktivnoscu 5-6 h) sam dosao do lvl-a 4.Imao sam posao Vozaca Busa i Cistac ulica itd.
Imao sam 18k i dao sam oglas kao Kamatar.Otprilike ovako je oglas glasio.
[COLOR="SeaGreen"]Nudim usluge kamatara do petnaest tisuca.[/COLOR]
neznam jeli tocn otako ali slicno je bilo.
Javio se jedan igrac prije Dani_Lopart da mu dam ja msm 6k i da vraca duplo (takve su bile moje zasluge [neznam rijec na vrh mi jezika al neznam je :D] i dogovorili smo sse rok 3 dana.Nije proslo 2-3h dosao je njegov brat i vratio mi te pare.Sve je bilo super i osjecao sam se kao pravi Biznismen :D .
Opet sam dao oglas i tada se javio on Dani_Lopart.
Trazio je 14k i dog je bio da vraca za 1 tjedan ok meni je pasalo. (naravno da vraca duplo kao i svak drugi).On je to znao i pristao je.
Svaki dan napominjao sam mu (2-3 dana).
U to vrijeme mi se pokvario komp pao windows i jedva sam uspio sacuvat tih 5 slika (gore).
Kada sam digao ponovno sistem i htio se logirati nisam znao pas (zaboravio posto nisam igro dugo) i htio sam napraviti novi.
Do tada mi je bio Mario_Kunicky i napravio sam Mario_Kunycki da je slican posto nemogu ist.Vidio sam njega da je online nazvao sam ga i rekao da sam ja taj da imam slike i sve ali on je rekao da daje novce samo "pravom" Kunickom. (sto je bio u pravu nebi ni ja dao nnovce,ali ipak je trebao pogledat slike).I to me je naljutilo i iziso sam i evo sada opet nakon 2 mjeseca napraivo sam novi ACC Mario_McGeady i sada neznam jeli on mjenjao nick ili sta je koji je lvl itd.Tako da imam sliek i sve zive dokaze (msm da tada nije bila izisla verzija 0.3c igrali sm ona 0.3b) i volio bih da mi se vrate te pare jer sam ipak se ja za to mucio i radio toliko.Takoder ako moze lvl (neki su me poznavali) nazalost nemam slike zbog toga sto mi je pao sistem i nemogu niakko dokazat da sam bio lvl 4 sa nekoliko respekata al et sta ces.Ako nadem pomocu nekih trikova ili slike da sam negdje upload postacu ovdije ali tesko)
UNAPRIJED HVALA!!

Wtf is wrong with you.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Februar 03, 2011, 19:11:00 POSLE PODNE
Wtf is wrong with you.

Ja sam ti posudio 2kn prije 10 godina, kad ces mi vratit?  8)

- Nesto tog tipa je htio reci xD

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Februar 03, 2011, 16:45:47 POSLE PODNE
Sta ima ljudi? Evo kod mene usrano ): Ucio ko [cenzura] kemiju i danas me ne pita.... mamu joj.. uff....
Sutra ce pitat jedno 10-ak povjest (jupi )...

Vise mi je skole pun kufer(jedino mi je zakon zbog drustva)....

Ali danas smo malo komentirali pod odmorom i skuzili...

Ovo nam je zadnja godina zajedno, bilo je stvarno svega; prepirka, svadja, tučnjave... No iz svega tog smo izvukli nesto: Nerazdvojni smo... Ugl, svi se druzimo vani, u gradu... Svaki odmor u skoli nam je zabavan i cjelo vrjeme pricamo i svaki kraj skolske godine docekali smo radosni i veseli, no ove godine nece biti tako... Jednostavno nemogu vjerovat da je kraj... Kraj nasim zajebancijama, zabavi, prepirkama i CJELOM NASEM drustvu... Bili smo zajedno 8 GODINA, i sad tako nas razdvojit.... ma nije fer... Ocu da idemo zajedno u srednju...
Kad krene srednja vise necu imat vremena za grad, bit vani, kamoli skriptat, tako ocekujte da u 9 mjesecu odlazim sa balkan sampa do 2015. godine ;-) ako do tad bude postojao...




Mah ja sam proso to pa sad sam jos i bolje frendove upoznao u srednje i sad moram se opet selit na fax -.-



Citat: LordShigi poslato Februar 03, 2011, 19:11:00 POSLE PODNE
Wtf is wrong with you.

Ja sam ti posudio 100 eura prije mjesec dana da otvoris neki server, kad ces mi vratit? :))))))))

Evo krenio sam radit jos jednu FS, ali bit ce sutra.... Stara me tera s kompa  :-X

A nista, ajte zzz ^^ Cujemo se popodne....

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Februar 03, 2011, 20:55:41 POSLE PODNE
Evo krenio sam radit jos jednu FS, ali bit ce sutra.... Stara me tera s kompa  :-X

A nista, ajte zzz ^^ Cujemo se popodne....
Aj pozdrav :D