Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

pozzz svima

P.S. ja sam na ch lvl 2 i imam $500, mehanicar nem nista rentam auto, zvim od $400 dolara koje nekad, ne cesto dobijem kad vodim auto u pauk sluzbu, pay day me izvadi iz minusa msm ono ne moze se popraviti xD

poznaticovik

Škola mi je na prvom mjestu , ali kad počnem učiti uopće se ne mogu fokusirati uvijek odspavam prije učenja fino za knjigu i uvijek nije komp , samp blabla bilo šta razmišljam i to me nervira -.-'

Citat: [ST] Matt' poslato Februar 02, 2011, 22:03:37 POSLE PODNE
Škola mi je na prvom mjestu , ali kad počnem učiti uopće se ne mogu fokusirati uvijek odspavam prije učenja fino za knjigu i uvijek nije komp , samp blabla bilo šta razmišljam i to me nervira -.-'

Ja smislim cijelu roleplay skriptu dok ucim xD

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Februar 02, 2011, 22:10:32 POSLE PODNE
Citat: [ST] Matt' poslato Februar 02, 2011, 22:03:37 POSLE PODNE
Škola mi je na prvom mjestu , ali kad počnem učiti uopće se ne mogu fokusirati uvijek odspavam prije učenja fino za knjigu i uvijek nije komp , samp blabla bilo šta razmišljam i to me nervira -.-'

Ja smislim cijelu roleplay skriptu dok ucim xD
xD, ja kad legnem da spavam.. Samo mi padaju ideje na pamet za Server! Ujutru kad ustanem niceg se ne secam :D

Jadni vi ako sanjate o serveru...
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

poznaticovik



Citat: joXy poslato Februar 02, 2011, 22:59:36 POSLE PODNE
Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Februar 02, 2011, 22:58:11 POSLE PODNE
Jadni vi ako sanjate o serveru...
Jesam ja mozda rekao da sanjam to ?

Rekao si nešto na taj fazon.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265


Mikic95

Na medicinskom fakultetu pita profesor studenticu:

- Koliko spermatozoida ima u muškim testisima?
- Gutljaj, do gutljaj i pol!


:D

black_dota

Hawks imas balkan samp funny centar

Mikic95


Citat: [ST] Matt' poslato Februar 02, 2011, 22:03:37 POSLE PODNE
Škola mi je na prvom mjestu , ali kad počnem učiti uopće se ne mogu fokusirati uvijek odspavam prije učenja fino za knjigu i uvijek nije komp , samp blabla bilo šta razmišljam i to me nervira -.-'

Zato što se ne pokušavaš dovoljno fokusirati ili nisi našao metodu učenja...

Npr. bilo je i meni u osnovnjaku da bio pred knjigom i 3-4h i čitao i čitao, zapamtio sam čistu NULU

Onda sam si napravio sistem, prvo si sve ispišem u word (pri tome već ponavljaš) i onda isprintam i iz toga učim (preglednije mi je jer nemoram toliko listat, pisano je na PCu pa se ne moram bojat da nemogu pročitat itd.)

Mikic95

Citat: ƨÑ,яακƨı poslato Februar 02, 2011, 23:36:49 POSLE PODNE
Citat: [ST] Matt' poslato Februar 02, 2011, 22:03:37 POSLE PODNE
Škola mi je na prvom mjestu , ali kad počnem učiti uopće se ne mogu fokusirati uvijek odspavam prije učenja fino za knjigu i uvijek nije komp , samp blabla bilo šta razmišljam i to me nervira -.-'

Zato što se ne pokušavaš dovoljno fokusirati ili nisi našao metodu učenja...

Npr. bilo je i meni u osnovnjaku da bio pred knjigom i 3-4h i čitao i čitao, zapamtio sam čistu NULU

Onda sam si napravio sistem, prvo si sve ispišem u word (pri tome već ponavljaš) i onda isprintam i iz toga učim (preglednije mi je jer nemoram toliko listat, pisano je na PCu pa se ne moram bojat da nemogu pročitat itd.)

Ovo ti je dobro Å¡to prvo piÅ¡eÅ¡ u Word, jer dok piÅ¡eÅ¡ taj "text" već ga pola zapamtiÅ¡ - pročitaÅ¡ joÅ¡ 1-2 puta i znaÅ¡ sve ...  Sjedi pet  :D

LoL cujte ovog frajera.. Ja mu dam hosting (onaj vilko DM) za jedan gamemod i on digne slotove na 500, samo sam cekao da ga hoster suspendira xD I sad se meni zali kakav sam mu pokvaren hosting dao :D