[TuT]Kako ubaciti mod automobila na GTA SP

Započeo mafica, Novembar 10, 2010, 10:22:43 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Bog svima ovo je moj prvi [TuT],tako da znate i nemojte mi zamjerit na malim pogreskama.
E danas cu vam pokazati kako ce te ubaciti mod nekog auta na GTA SP.
Prvo sto trebate jest da skinete program za ubacivanje modova zove
se "San Andreas Mod Installer"
Za skidanje Klik ovdije!
E sad kad ste ga skinuli,pokrenite ga te ga installirajte.
Kad ste ga installirali treba vam mod koji ce te ubaciti u GTA SP.
Modove mozete naci na ovo stranici http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=116 (Moj prijedlog,kad ga skinete stavite ga na "Desktop" zbog lakseg trazenja poslije)
Kad ste ga skinuli npr. neki mercedes onda pokrenite "SAMI"
Sljedece sto trebate kliknuti jest "Install a Mod".Zatim ce vam otvoriti
neku stranicu na kojoj ima "Browse" na gornjoj strani programa,
a nesto drugo na donjoj strani.To dole netrebati nsita dirati.E sad morate kliknut
na to "Browse" i naci mod koji ste skinuli te kliknut na njega i zatim "Open".
"Continue".Sljedecu stranicu koju vam izbaci ako se ne razumjete ne dirajte nista.
Znaci tu opet "Continue".I sljedeci prozor koji ce te dobit jest prozor u koji trebate
upisati kako ce se vase auto zvati.Npr.Napisite "Mercedes".E sad ona auta ispod sto su napisana,
to su auta s kojim zelite zamjenit taj vas mod.Ako se i tu nerazumjete (jer
to auto mora bar sliciti malo tom s kojim ce te zamjenit),Jer ako vi npr.stavite kamion umjesto Bravure to nece licit ninasto.
To je najbolje da ne dirate,jer ce program sam odabrat s kojim automobilom je najbolje zamjenit.
I kad ste to sve zavrsili kliknit na "Install" i nakon par sekundi dok se mod Installira kliknite na "Exit".
I vi imate vas mod na GTA SP.Ako zelite izbrisati vas mod sa GTA SP samo otvorite SAMI
i kliknite na "Uninstall mod",odaberti tamo vas mod koji zelite uninstall,i posao je rijesen.
NAPOMENA:NESMIJETE 2 MODA ZA JEDNO AUTO ZAMJENIT.
NAPOMENA:Svaki pokusaj i svako kopiranje ovog teksta ili dijela ovog teksta strogo ce se kaznjavati,jer sam "ja" ovaj [TuT] radio sam.


Citat: black_dota poslato Novembar 10, 2010, 14:19:31 POSLE PODNE
Alci IMG je bolji po meni
razmisljao sam napravit TuT kako ubacivat skinove mape i to samo mi mrsko ..:D
ok pravim sada.

Nije ovo neka muka, svaka čast na trudu, al ovo skoro svi znaju :)


NAPOMENA:Svaki pokusaj i svako kopiranje ovog teksta ili dijela ovog teksta strogo ce se kaznjavati,jer sam "ja" ovaj [TuT] radio sam.
Umirem  :D :D :D


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: ellyxinho poslato Novembar 10, 2010, 15:34:49 POSLE PODNE
Nije ovo neka muka, svaka čast na trudu, al ovo skoro svi znaju :)
NAPOMENA:Svaki pokusaj i svako kopiranje ovog teksta ili dijela ovog teksta strogo ce se kaznjavati,jer sam "ja" ovaj [TuT] radio sam.
Umirem  :D :D :D
:D a zasto?
Pa zbk ja sam se ipak potrudio za ovo.A ima onih koji i neznaju!

makelele

ok sve ovo,posto nisam nikad stavljao modove dali onda ova auta budu i na SAMP-u???

Budu,ali samo tebi,ostali vide onako kako je kod njih..sa nekim drugim modom,ili bez moda!

Citat: ‎(à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") poslato Novembar 12, 2010, 17:58:17 POSLE PODNE
Budu,ali samo tebi,ostali vide onako kako je kod njih..sa nekim drugim modom,ili bez moda!
da al cuo sam da ima servera gdje su modovi ubaceni i svi vide te modove
nemam IP-ia od njih



kad vec radis tut onda pokusaj ubacit pokoju slikicu i tekst ljepse napisi stavi malo boje itd..

Citat: [ST]Cagalj poslato Novembar 15, 2010, 21:15:40 POSLE PODNE
kad vec radis tut onda pokusaj ubacit pokoju slikicu i tekst ljepse napisi stavi malo boje itd..

aaa xD jeste skontali,ko nije skonto nek se javi ovdije