[GM] BU-Balkan UnderGround

Započeo ceLL_, Novembar 09, 2010, 22:09:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

nije ti dobar mod kada nije potpuno sredjen a da jeste sve full reko bi "OOOOO EXTRA" za to molim te cuti....BUDI SRECAN STO GA UOPSTE IMAS!!! :D :D

daj slozite to sve i stavite novi download i to je to  :P

a ti bi sve na gotovo ,a ?

Slozi si nije uopce tesko :S

joj ljudi pomagajte...mijenjao sam 100 streamera i sve mi ucita bez gresaka...ali objekti mi nevidljivi sve dok ne pridjem skroz kod njega...sta da radiiiiiiiiiiiiim!!!!??


pa znam da je stara...al jel mi moze neko pomoci da stavim..da objekti budu vidljivi...mijenjao sam streamere i stavlja ono vidljivost na 300-500-600...i nikako...uvijek isto....molim vas da mi pomognete...gamemode je predobar...samo me to muci..

Citat: goran poslato Mart 24, 2011, 18:28:43 POSLE PODNE
pa znam da je stara...al jel mi moze neko pomoci da stavim..da objekti budu vidljivi...mijenjao sam streamere i stavlja ono vidljivost na 300-500-600...i nikako...uvijek isto....molim vas da mi pomognete...gamemode je predobar...samo me to muci..
Evo ako imas streamer onda ides na ono pored compile ono replace text i kucas CrateObject i u Replace with kucas CreateDynamicObject tj. tako samo ono sto je CreateObject prebacujes da bude CreateDynamicObject nisam ja pro tako meni radi  8)
Ako mozete uci ovde http://suvajacss.deviantart.com/art/Y-U-No-Eat-My-Spine-284280317  i kliknuti sa desne strane "I'd wear this" i "add to favourites" (trebate se prvo registrovati) treba sestri za takmicenje....:)

probavao sam sve brate..i nece nikako...aj ako imas ovaj mod da ti to radi..ae posalji u PM pls...bio bih ti puno zahvalan :D
Poslednja Izmena: Mart 24, 2011, 18:50:59 POSLE PODNE od goran

Molim vas pomoc oko ovga gamemoda ja sam htio da pogledam kakav je ali kada sam klikno na samp-server ono samo otvori i zatvori jeli znate sta je molim vas pomoc ako moze


Uploaded with ImageShack.us


Citat: nesa97 poslato Mart 25, 2011, 14:15:04 POSLE PODNE
Molim vas pomoc oko ovga gamemoda ja sam htio da pogledam kakav je ali kada sam klikno na samp-server ono samo otvori i zatvori jeli znate sta je molim vas pomoc ako moze
daj server.log nemoras sve samo zadnji dio

jel moze meni neko pomoci oko objekata...ili ako neko ima ovaj GM ali da je to popravljeno..ja sam sve probavao i nikako...neznam do cega je :S..pa ako neko ima ovaj GM sto je to popravljeno ili ako je voljan da popravi za mene (al cisto sumnjam) nek mi posalje na PM!

U svim gamemodovima bude datoteke samp-npc samp-server i ostale ali ovdje nema samp-server samo oma samp-npc evo vidite


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


pa ubaci drugi,svoj skines sam SAMP Stranice,btw idi na PM

Citat: nesa97 poslato Mart 25, 2011, 14:55:26 POSLE PODNE
U svim gamemodovima bude datoteke samp-npc samp-server i ostale ali ovdje nema samp-server samo oma samp-npc evo vidite


Uploaded with ImageShack.us


pa to Balkan-Underground.exe...to ti pokrece server

Citat: goran poslato Mart 25, 2011, 16:47:27 POSLE PODNE
Citat: nesa97 poslato Mart 25, 2011, 14:55:26 POSLE PODNE
U svim gamemodovima bude datoteke samp-npc samp-server i ostale ali ovdje nema samp-server samo oma samp-npc evo vidite


Uploaded with ImageShack.us


pa to Balkan-Underground.exe...to ti pokrece server
haha pa otvori Balkan Underground exe. i otvori samp i udi na server xD