Imam mali problem molim vas pogledaj te

Započeo hamo, Septembar 19, 2009, 20:47:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

imam problem ovaj cheat koji imam radi ali kad udem u igru i pocnem da zaradujem pare i skupim negdje oko 10 000 a pocetnih para imam 6000 i kad zaradim imam 16 000 e sad kad izadem iz igre i ponovno udem u igru sve logujem se i kaze ti si chiter zasto je to ja bih ovako ako netko moze da mi prepravi umjesto ovoga text-a moga dole kad igrac sebi da para i kad mu se da odredene pare naprimjer ima tih pocetnih 6000 i kad stavi sebi para da mu se da 10 000 i kad mu nadogradi tih 10 000 da mu se automacki resetiraju na onih 6000 pocetnih ne da ga bana nego da ovo mu samo da mu resetuje

public AntiMoneyCheat()
{
    for(new i; i<MAX_PLAYERS; i++)
    {
        if(IsPlayerConnected(i))
        {
            if(LastMoney[i] > 0)
            {
                if(GetPlayerMoney(i) - LastMoney[i] > 6000)
                {
                   
        SendClientMessage(i, COLOR_RED,"AntiCheat: Na serveru je vama zabranjeno BAN");
                    Ban(i);
                }
            }
            LastMoney[i] = GetPlayerMoney(i);
        }
    }
}


a kad ja to pokrenem pritisnem 5 znas i on me bana jer koristim a kad zaradim ilegalno 10000 hiljada i izadem iz igre i on me bana kaze chiter a ja ne pravim pare znaci da samo mozes imati 6000 hiljada para a sad ja hocu da mi kad pritisnem 5 broj da pravim pare da mi resetuje pare na onih pocetinh 6000 sto dobijes

zerocoolos

nadji si neki antimoney hack program... ali oni sto ih imas na forum.sa-mp.com ti nece nista vrijediti, osim ako ih ne prilagodis dobro modu, kao niti jedan sa timerom, jer ako onaj tko stvori pare izadje prije nego sto timer aktivira provjeru ostane sa tom lovom u acc, barem je tako za gf i penls mod. Zato ti preporucam da napravis server side money sistem umjesto ovoga sa timerom jer ces i u slucaju laga dobit krive podatke o cheaterima...

daj imas li ti neki antichit da mi predlozis i kako da upisem na sa-mp.com koju rijec da upisem da trazim taj sto si mi gore rekao


gdje si ga ubacijo u filter skriptu ili u mod i kako sad ovo gdje su pwn i amx fajlovi kako si ti ubacijo mozes li malo da mi pomognes molim te
Poslednja Izmena: Septembar 19, 2009, 22:41:07 POSLE PODNE od hamo

Citat: hamo poslato Septembar 19, 2009, 22:39:04 POSLE PODNE
gdje si ga ubacijo u filter skriptu ili u mod i kako sad ovo gdje su pwn i amx fajlovi kako si ti ubacijo mozes li malo da mi pomognes molim te

Pa jesi corav,rekao ti je covjek fino "INCLUDE"

Fino u scripti stavis include"blabla" i u pawno/include ubacis sto treba ..ccc


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

r4z0r

Johny molim te nevrijedaj ga .. mozda je pocetnik i ne snalazi se .. ove fileove raspakujes i smjestis u Include

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Septembar 19, 2009, 23:02:25 POSLE PODNE
Johny molim te nevrijedaj ga .. mozda je pocetnik i ne snalazi se .. ove fileove raspakujes i smjestis u Include

Ma ne vrijedjam ga,nego skripta mjesec dana i jos uvijek nezna osnovne stvari  ::)


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

joj ljudi za sam se svarno zapetljao u onom imam ovaj sto sam stavijo ali mi on ne da vise od 6000 $ ali ja hocu kad ovaj koristi hack da to sto napravi da mi ga nulira 0 da mu vrati pare na pocetne ono 6000

a trabm li ja nesto stavljati u mod stavim ja njih u include sta cu dalje nemam pojma ovo je stvarno tesko

; NE RADI DOUBLE POST ;
- Joe
Poslednja Izmena: Septembar 23, 2009, 17:46:00 POSLE PODNE od JoeBullet v2.1