Reklama maknuta zbog kršenja pravila.

Započeo BalkanGaming, Novembar 05, 2010, 20:25:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

BalkanGaming

Reklama maknuta zbog kršenja pravila.
Citat
*Mozete otvoriti SAMO JEDNOM temu na ovom forumu i na taj nacin reklamirati nove stvari na vasem serveru i sl.
*Ne smijete kasnije otvarati nove teme o serveru za koji vec postoji tema u ovom boardu!
Poslednja Izmena: Novembar 06, 2010, 11:01:55 PRE PODNE od AlєєN MєкA.

Server i opis preodlican...sigurno cete uspijeti

Ae srecno, nemam sta drugo da kazem  8)


Prepuno FilterScripti.....  :o

CitatOpis; Ovo je jednostavan LowRider rent, radi se o nekoliko auta na rent koji se nalaze kod Jefferson Hotela, dolazi i 5 komandi, vjerujem da nema nijedan bug.. ukoliko ima postajte ovdje.

Slike; Kao ?to mo?ete vidjeti tu su i slike, vjerujem da svi znaju gdje se nalazi Jefferson Hotel.

[/URL]

Komande; Za cijeli lowrider rent sistem postoje sljedece komande. Takodjer komande su optimizirane sa DCMD osim komande /cijena koja u sebi sadrzi strtok.

    /rentaj - rentanje vozila ukoliko ono vec nije rentano.
    /unrentaj - unrentanje vozila ukoliko je ono rentano.
    /cijena - cijena rentanja vozila koju odreÄ'uje RCON admin.
    /exit - izlazak iz auta ukoliko ga nezelite rentati.
    /gotolr - port do Jefferson Hotela za RCON admine.

Bar si mogao Creditse dati Zicu za ovo.... -.-' Jednostavno si kopirao ceo opis sto je on objavio... omg

â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

ne mora znaciti da su filterscripte,mozda je on to ubacio direktno u mod,ali je trebao ostaviti crediste mada je naveo  da nije on sve radio...

BalkanGaming

Citat: Marjan_DeFox poslato Novembar 05, 2010, 21:00:59 POSLE PODNE
Prepuno FilterScripti.....  :o

CitatOpis; Ovo je jednostavan LowRider rent, radi se o nekoliko auta na rent koji se nalaze kod Jefferson Hotela, dolazi i 5 komandi, vjerujem da nema nijedan bug.. ukoliko ima postajte ovdje.

Slike; Kao ?to mo?ete vidjeti tu su i slike, vjerujem da svi znaju gdje se nalazi Jefferson Hotel.

[/URL]

Komande; Za cijeli lowrider rent sistem postoje sljedece komande. Takodjer komande su optimizirane sa DCMD osim komande /cijena koja u sebi sadrzi strtok.

    /rentaj - rentanje vozila ukoliko ono vec nije rentano.
    /unrentaj - unrentanje vozila ukoliko je ono rentano.
    /cijena - cijena rentanja vozila koju odreÄ'uje RCON admin.
    /exit - izlazak iz auta ukoliko ga nezelite rentati.
    /gotolr - port do Jefferson Hotela za RCON admine.

Bar si mogao Creditse dati Zicu za ovo.... -.-' Jednostavno si kopirao ceo opis sto je on objavio... omg



Mislim da je u opisu to naveo da nije radio on sve ?

Ma brate on je ovdje skoro sve sa net-a skinuo,pitam se dali je scripta prevedena?,laze kako su to njegove stvari! ! !


No comment!
Dobio bann na onom accu pa je dosao sa drugim!

BalkanGaming

Citat: MR.Data poslato Novembar 05, 2010, 21:33:14 POSLE PODNE
Ma brate on je ovdje skoro sve sa net-a skinuo,pitam se dali je scripta prevedena?,laze kako su to njegove stvari! ! !


No comment!
Dobio bann na onom accu pa je dosao sa drugim!
Dobices jos slika :D

Lijep opis ali kada si naveo IP adresu napisao si samo 3 sedmice u portu a idu 4 i nece mi ocitati server

BalkanGaming

Citat: \\!~!//DeFox\\!~!// poslato Novembar 05, 2010, 21:36:10 POSLE PODNE
Lijep opis ali kada si naveo IP adresu napisao si samo 3 sedmice u portu a idu 4 i nece mi ocitati server
Moja greska, neradi znam, sutra se pali jer sutra je otvorenje !

IP ne valja,nemožeš Zic-a staviti u creditse to je lijeno jeli? Free Game Host je jer na Game Monitoru piše da je host iz Canade i ping je visok kada je bio privremeni mod,al ok!
Sretno!  ;)

BalkanGaming

Citat: RedMan poslato Novembar 05, 2010, 21:44:55 POSLE PODNE
IP ne valja,nemožeš Zic-a staviti u creditse to je lijeno jeli? Free Game Host je jer na Game Monitoru piše da je host iz Canade i ping je visok kada je bio privremeni mod,al ok!
Sretno!  ;)
Kontakt [email protected] (E-mail Address Not Verified) kaže:

creditse nisam pobriso tako im reci, ja uopce neznam sta taj
redman misli.

ako nezna nek ne govori !

sretno,ali da nisi mozda ovo kopirao od mene




stavio si sve na istom mjestu kao ja.....LOL




Server čista kopija. Petljaju, lažu, kradu...
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265