HACKERI

Započeo Ante_Dracar aka Lopa, Novembar 05, 2010, 20:21:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Dakle kao sto svi znata ja imam server ali ima jedan ozbilji problem dakle imaju neki likovi koji mogu adminima provalit u acc i dat im BAN i sada neki lik na serveru sam sebio dao admina i mene banao kako to da rjesim  :'( :'(

Citat: Ante_Dracar aka Lopa poslato Novembar 05, 2010, 20:21:45 POSLE PODNE
Dakle kao sto svi znata ja imam server ali ima jedan ozbilji problem dakle imaju neki likovi koji mogu adminima provalit u acc i dat im BAN i sada neki lik na serveru sam sebio dao admina i mene banao kako to da rjesim  :'( :'(


AHAHHAHAHHA..zanimljiv slucaj....neznam to rjesit al stvarno je zanimljiv slucaj..HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Citat: mafica poslato Novembar 05, 2010, 20:23:49 POSLE PODNE
Citat: Ante_Dracar aka Lopa poslato Novembar 05, 2010, 20:21:45 POSLE PODNE
Dakle kao sto svi znata ja imam server ali ima jedan ozbilji problem dakle imaju neki likovi koji mogu adminima provalit u acc i dat im BAN i sada neki lik na serveru sam sebio dao admina i mene banao kako to da rjesim  :'( :'(


AHAHHAHAHHA..zanimljiv slucaj....neznam to rjesit al stvarno je zanimljiv slucaj..HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Ako nemas sta pametno pisati onda ni nemoj
Kontaktiraj svoje hostere i oni ceti najbolje reci sta da radis ;)

Citat: mafica poslato Novembar 05, 2010, 20:23:49 POSLE PODNE
Citat: Ante_Dracar aka Lopa poslato Novembar 05, 2010, 20:21:45 POSLE PODNE
Dakle kao sto svi znata ja imam server ali ima jedan ozbilji problem dakle imaju neki likovi koji mogu adminima provalit u acc i dat im BAN i sada neki lik na serveru sam sebio dao admina i mene banao kako to da rjesim  :'( :'(


AHAHHAHAHHA..zanimljiv slucaj....neznam to rjesit al stvarno je zanimljiv slucaj..HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

on me je hacko priznao mi na MSN


jedno iskreno pitanje zasto nas hakajes
Kontakt [c=11]Nicky Boss[c/] kaže:
pa da mi se 
dosadno je pak moram nes radit

Correlli

Ma kakvo "hackanje"? Kakve veze imaju tu hackeri? Bolje ti je da popraviš register/login sustav.

Citat: Don Correlli poslato Novembar 05, 2010, 20:27:27 POSLE PODNE
Ma kakvo "hackanje"? Kakve veze imaju tu hackeri? Bolje ti je da popraviš register/login sustav.
a i to sto kazes Corelli nije mi ni na kraj pameti bilo... :D

sad vidi ako udjes nekome u acc znaci da znas pass njegov iz nekog drugog servera a hack ti je da preko programa koji su i mozda neki radili svoj da skuze pass i banaju to ti je :P
skype: marko.pintaric1 :)

Citat: Ante_Dracar aka Lopa poslato Novembar 05, 2010, 20:21:45 POSLE PODNE
Dakle kao sto svi znata ja imam server ali ima jedan ozbilji problem dakle imaju neki likovi koji mogu adminima provalit u acc i dat im BAN i sada neki lik na serveru sam sebio dao admina i mene banao kako to da rjesim  :'( :'(

UÄ'i si u skriptu i vidjet ces jedan file koji se zove samp.ban,otvori to kao notepad ili nesta slicno i izbrisi onaj cjeli red di ti pise ip ili ime....
Poslednja Izmena: Novembar 05, 2010, 20:37:06 POSLE PODNE od poisoncr0'



Ma znam ja likove unbanat ali nezz kako da se rjesim ovoga debila koji ce ih ponovno banat

Citat: Ante_Dracar aka Lopa poslato Novembar 05, 2010, 20:38:05 POSLE PODNE
Ma znam ja likove unbanat ali nezz kako da se rjesim ovoga debila koji ce ih ponovno banat
to ti je sigurno trex ili demir ili marko mozda :P
skype: marko.pintaric1 :)

aj debilu znam ja da si ti priznao si mi na msn sve ali puca mi K**** .sada si debil i uvjek ces bit jbt da te bar znam u stvarnosti kako bi sa kostolomcem dobio po rebrima

I ako ti je neko dao mod mozda je koju komandicu ubacio ;)

Igrali su admini mozda na njegovom serveru gdje se nisu hashali pwovi, i sad ima sve pwove
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: Don Correlli poslato Novembar 05, 2010, 20:27:27 POSLE PODNE
Ma kakvo "hackanje"? Kakve veze imaju tu hackeri? Bolje ti je da popraviš register/login sustav.


Ja isto to mislim,vijerovatno koristis onaj GF Edit di svaki 8 igrac dobije admina. . .brisi tu scriptu i radi sa drugom ili  FIXaj BUG!

Ma sve jedno mi zivimo na ovom sugavom balkanu di nemos otvorit Server da se igraci dolaze zabavljat veselit u slobodno vrjeme a da ti nedodje 1 debil i potira ti sve igrace stvarno retardirano...
Poslednja Izmena: Novembar 05, 2010, 21:12:52 POSLE PODNE od Ante_Dracar aka Lopa