[pomoc] ograda za odredjenu kucu

Započeo | MARKO |, Novembar 05, 2010, 19:54:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

evo ovako. stavio sam neke kuce na buy. i kod jedne kuce sam stavio ogradu. i sad kako bi mogao napraviti da tu ogradu moze otvoriti i zatvoriti samo vlasnik te kuce. znaci ako ja kupim tu kucu da ja mogu otvorit, a ak je prodam i netko drugi kupi, pa da onda taj drugi vlasnik moze ogradu otvoriti.

zna li mozda netko??. hvala

nez i ja sam to trazio xD

Ali kontam da napravim jos jednu mafiju i samo ona da moze otvarat kapije od  kuca

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.




Citat: miksa1994 poslato Novembar 05, 2010, 20:05:24 POSLE PODNE
nez i ja sam to trazio xD

Ali kontam da napravim jos jednu mafiju i samo ona da moze otvarat kapije od  kuca


ovo nema veze s ikakvim mafijama.

Cobra 11

dobro pitanje...bas sam ja htio pitat...ali vec si ti postavio...pa da ne otvaram.... ako neko zna,...i meni ce pomoc.....


    new nick[24];
    GetPlayerName(playerid, nick, sizeof(nick));
if(strcmp(nick,"Mitch_Brutale",true))
        {
//OTVORI KAPIJU!!! :)
}



Prosto, zar ne? :)

Citat: mikec poslato Novembar 05, 2010, 22:59:42 POSLE PODNE

    new nick[24];
    GetPlayerName(playerid, nick, sizeof(nick));
if(strcmp(nick,"Mitch_Brutale",true))
        {
//OTVORI KAPIJU!!! :)
}



Prosto, zar ne? :)

I sta kad taj proda kucu i kupi je neko drugi  ???   -.-'
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

hahahahahaha ja sma se bas zapito kako to napravit ali vidim (bez uvrede) glupi odgovori ako neko moze detaljno odgovorit ili ako moze mi rec kako napravit da igrac mafije/org moze samo otovrit kaipju rampu.............i kako napravit odreÄ'enja auta koje mogu vozit odrdeni igraci ako ko moze nek pomaze bito mi je uskoro otvaramo srv pa je nabrzaka sve rijesili smo bugove dodali najnovije bande ali sad nas jos to muci..............pomagajte sto brze
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

Citat: Medis poslato Avgust 22, 2011, 20:36:57 POSLE PODNE
hahahahahaha ja sma se bas zapito kako to napravit ali vidim (bez uvrede) glupi odgovori ako neko moze detaljno odgovorit ili ako moze mi rec kako napravit da igrac mafije/org moze samo otovrit kaipju rampu.............i kako napravit odreÄ'enja auta koje mogu vozit odrdeni igraci ako ko moze nek pomaze bito mi je uskoro otvaramo srv pa je nabrzaka sve rijesili smo bugove dodali najnovije bande ali sad nas jos to muci..............pomagajte sto brze

« Odgovor #5 na: Studeni 06, 2010, 00:51:10 » ??????? :O

Pa daj gledaj je*eni zadnji post kad je postan :O :O :O