Potreban Team!

Započeo [OG]undeR., Novembar 05, 2010, 11:44:00 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo, odlucio sam da otvorim nesto posebno, sto niko nema, ali, ne na Balkanskom vec na Engleskom jeziku. Rec je o CoD Modu i zato trazim par skriptera ili jos bolje "jednog" pro skriptera kome cu da platim da mi pomogne, ali da mi pomogne, a ne da mu platim i da ode -.- :D

pise lepo, COD MOD, znaci Call Of Duty mod za samp :D

Correlli

Citat: dingospo.TITO poslato Novembar 05, 2010, 11:44:00 PRE PODNE
Evo, odlucio sam da otvorim nesto posebno, sto niko nema, ali, ne na Balkanskom vec na Engleskom jeziku. Rec je o CoD Modu i zato trazim par skriptera ili jos bolje "jednog" pro skriptera kome cu da platim da mi pomogne, ali da mi pomogne, a ne da mu platim i da ode -.- :D

Taj "što niko nema" SA:MP-CoD gamemod već postoji, a i server, ustvari više servera. Tako da nećeš izmislit ništa novog, jedino se možeš potruditi da napraviš dobar CoD gamemod.

E pa na balkanu niko nema :D, ima samo jedan CoD mod koji je extra, tj ima oko 100 igraca a i mod im je solidan.

Correlli

Citat: dingospo.TITO poslato Novembar 05, 2010, 12:58:30 POSLE PODNE
E pa na balkanu niko nema :D, ima samo jedan CoD mod koji je extra, tj ima oko 100 igraca a i mod im je solidan.

Da, mislim da na Balkanu nema CoD servera, ali svejedno je da li si ti sa Balkana ili ne, jer ionako ćeš ga praviti na engleskom jeziku kao što si rekao.

Blah, imas pravo :\ idem smislim novo nesto, ali ponuda i dalje vazi :D