Stravicno|nevjerovatno

Započeo Edin, Novembar 05, 2010, 09:05:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Nevjerovatno evo svi pogledaj te kako se djeca zapustaju. Omg kakvih ima roditelja losih... Uglavnom radi se od momcima koji su pronasli malu bebu kako pluta na povrsini rijeke, zamotano i najlonskoj vreci ... Stvarno kad sam ja pogledao ... Uzas:

Video: http://adf.ly/AQcY

i nezz kakva su im ovo sad sranja sto se stalno mora ici na skip ad u gornjem desnom cosku -.-
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

omG,kakvih svakakvih roditelja ima,..Btw,ja mislim da kad posjecujes taj link,da osoba koja ga je postavila zaradjiva pare ! To najvise urade tako sto naprave grupu na fejsu,odu na tu stranicu stave link koji ce da direct,i kad neko dodje na link,saceka i skipa oni malo zaradjuju ! Barem ja tako misim,posto se vec desavalo bilo sa drugim stranicama na kojima je cak trebao Surviival kviz (valjda se tako zove)

nezz moze biti vidio sam da ih ima mnogo na fb-u takvih stranica ... ali mi je cista glupost sto to rade ...
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

black_dota

boze kako su toliku bebu nagurali u tu kesu za djubre ali za djubre kesa -.-

Citat: [MRP] Boscorelli poslato Novembar 05, 2010, 10:11:37 PRE PODNE
omG,kakvih svakakvih roditelja ima,..Btw,ja mislim da kad posjecujes taj link,da osoba koja ga je postavila zaradjiva pare ! To najvise urade tako sto naprave grupu na fejsu,odu na tu stranicu stave link koji ce da direct,i kad neko dodje na link,saceka i skipa oni malo zaradjuju ! Barem ja tako misim,posto se vec desavalo bilo sa drugim stranicama na kojima je cak trebao Surviival kviz (valjda se tako zove)
To je istina,al ja samo neznam kako da nastimam npr kad vi udete na ovu stranicu. http://adf.ly/AHOD    kako stvarno napraviti  da otvori neku sliku ili video?

Gore u DESNI ugao sacekas da ti se pojavi SKIP AD! I onda tu kilknes ;)
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Citat: Marjan_DeFox poslato Novembar 05, 2010, 14:26:05 POSLE PODNE
Gore u DESNI ugao sacekas da ti se pojavi SKIP AD! I onda tu kilknes ;)
ojjj..ja pitam kako da JA stavim da kad neko pritisne na taj link (ja ga vec imam) da izbaci neki video il nesto??

OMG prestrasno sto rade djeci...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...


stvarno svaka cast ovim ljudima sto su izvukli dijete ... stvarno ja bi te roditelje kaznio najvecom kaznom ... Nesto takvo uraditi rodjenom sinu . msm nema smisla i to je svaku granicu prevazislo...  :'( :(
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Citat: edinzulic poslato Novembar 05, 2010, 16:36:05 POSLE PODNE
stvarno svaka cast ovim ljudima sto su izvukli dijete ... stvarno ja bi te roditelje kaznio najvecom kaznom ... Nesto takvo uraditi rodjenom sinu . msm nema smisla i to je svaku granicu prevazislo...  :'( :(

nije imala za anti baby pilule ili je malom bilo mrsko za kondom,zeljeli osjetiti malo osjecaje i eto.Budale..

Inace za one koji neznaju, on zaradjuje tako sta vi gledate ovaj tu video jer da je njemu u interesu da pogledate video stavio bi direktan link ako vas zanima kako zaraditi na taj nacin > http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=14677.msg106819;topicseen#new

@ON Topic:

Strasno sta reci vise -.-
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Novembar 05, 2010, 19:06:11 POSLE PODNE
Inace za one koji neznaju, on zaradjuje tako sta vi gledate ovaj tu video jer da je njemu u interesu da pogledate video stavio bi direktan link ako vas zanima kako zaraditi na taj nacin > http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=14677.msg106819;topicseen#new

@ON Topic:

Strasno sta reci vise -.-
jeli ti krivo sto lik zaradiva,snalazi se,a uostalom on nije nesto izmislio na kraju mu je opet otvorio video..:S