Ko prvi klikne dobije host 100 slotova za samp (Delux-Host)

Započeo [UNT] Sergio Logan, Novembar 02, 2010, 00:51:31 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ih nista lakse ga moze vratiti natrag,kontaktira game host i dobije back  :D

e mos ga jebat... sad nemam ni ja  :( :( nisam znao da se i mail moze mjenjat... sad ga mos jebat nemogu vise dokazat da je bio moj.. damn

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Pa cekaj,kad dajes podatke,jesi dao broj mobilnog ili bilo sto,ako ne,mogu provjeriti logove ip adresa i naci ce tvoju "tvog provajdera"

mail samo... ustvari moram vidit jesam mozda adresu upiso il nesta... dobro si se sjetio xD tolko sam umoran da nemogu ni razmisljat

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Novembar 02, 2010, 02:37:42 PRE PODNE
mail samo... ustvari moram vidit jesam mozda adresu upiso il nesta... dobro si se sjetio xD tolko sam umoran da nemogu ni razmisljat

Ma nema sanse da nisi dao nista vise od mail-a,ali kako god rekao sam ti sto ces uraditi...



Meni ove teme doÄ'u kao zabava neka na BS-u

I mene zanima Å¡ta se desilo na kraju ?


cristiane

Desilo se to da vas zajebava istice host za koji dan pa vas dosao zajebavati,a vidim ima ih padaju na njegove fazone pa pokusavaju doc do hosta koji nevalja ni 1% najglupiji host sto sam i kad vidjeo.,.

hahahah je neko ljubomoran... kaze lik delux host najgori host   :-\ noobe nemas pojma...

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Novembar 02, 2010, 13:32:52 POSLE PODNE
hahahah je neko ljubomoran... kaze lik delux host najgori host   :-\ noobe nemas pojma...

Nije najgori, al nije ni najbolji, citaj i raspitaj se sta govore o njemu..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.


Naravno da niko ne moze da udje, jer vise ne postoji acc tamo  :-*