[BG]Balkan Generation

Započeo ...Neno..., Novembar 01, 2010, 18:07:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

                                                                                    

                                                                                                       Balkan Generation
                                                                                                            Ip: 188.40.66.75:7701
                                                                                                            URL: www.balkangeneration.tk
                                                                                                            Mode: [BG]Beta v2.1


Server 'Balkan Generation' je projekt u koji je uloženo mnogo truda. Radnja se odvija u 'Los Santos-u' jer mislim da je tamo najbolje zbog RP situacija. Na pocetku smo odlucivali dali da otvorimo server,jer smo se bojali da cemo dzabe dati pare za host,a igraca necemo imati.No ipak,zeznuli smo se,imamo svaki dan 10 igraca,nekad i 20,sto je za nas Odlicno!Imali smo veliku paznju igraca,i ovom prilikom se svima zahvaljujem.Kada smo trebali pomoc,uvjek je uz nas bilo dosta igraca,i puno nam pomagalo.


Organizacije:

Policija.
F.B.I.
S.W.A.T.
Bolnica.
San News.
Taxi Kompanija.

Bande/Mafie:

Surenos.
La Famiglia Signatra.
Hitman.


Poslovi:

Kamiondzija.
Pizza Boy.
Mehanicar.
Diler Drogom.
Diler Autima.
Diler Matsa.
Farmer.
Zastitar.
Bus Vozac.
Boxer.


Eventi:

Eventa na serveru trenutno ima 3.To su: Street Race,Box,Maraton.Uskoro jos evenata.


Bizzovi/Kuce:

Na serveru trenutno ima dosta bizzeva i kuca.Svaki igrac moze kupovati sebi bizz/kucu,ali za to mora imati odredjeni Level.
Ako budemo imali jos vise igraca,ubacicemo jos bizzeva/kuca.


Admini/Skripteri:

Nikola_Bojic - Admin/Skripter.


Kraj:

Pozivamo vas na forum,kao i na serveru...
Pozdrav,vidimo se na serveru.Vas 'Balkan Generation Team'.


Poslednja Izmena: Novembar 01, 2010, 18:24:18 POSLE PODNE od ...Neno...

zar nije Nikola_Bojic owner BrutalPublic




...Neno...

Citat: Sub Zero poslato Novembar 01, 2010, 18:15:41 POSLE PODNE
zar nije Nikola_Bojic owner BrutalPublic

ma nije..owner BrutalPublic je Jovan [Nzm prezime]

Citat: Sub Zero poslato Novembar 01, 2010, 18:15:41 POSLE PODNE
zar nije Nikola_Bojic owner BrutalPublic


Ja sam na BalkanGeneration owner a Jovan Lucic mi je drug tako da ga podrzavam u svakom projektu za njegov server!!!


Zlatan_Ibrahimovic

opis treba biti bolji *** netko do sada bi trebao napraviti dobar kao npr Balkan Underground i CroHerze imaju najbolji opis dosad.A forum vam bas i ne valja -.-
Poslednja Izmena: Novembar 01, 2010, 19:22:11 POSLE PODNE od gonss.pwn

Citat: Luis Mendoza poslato Novembar 01, 2010, 19:06:21 POSLE PODNE
opis treba biti bolji *** netko do sada bi trebao napraviti dobar kao npr Balkan Underground i CroHerze imaju najbolji opis dosad.A forum vam bas i ne valja -.-


forum nismo jos uvek zavrsili...*** ne mogu sve sam postici ima jos admina ali jbg...:)
Poslednja Izmena: Novembar 01, 2010, 19:22:30 POSLE PODNE od gonss.pwn

Aj sretno sa serverom...
ali mi se nesvida igro sam prije i dijelite samo tako lidere...otvorite server bez foruma??bolje da ste prvo forum pa onda server  :o
Al aj sretno i nebum doso  :-X

to je zbog lose organizacije  :D Reko sam im da nedele lidere svakom ko trazi nego da 5 dana igraju bez lidera i onda da dele lidere onima koji su Najveci lvl tako bi morali da budu sto vise online na serveru ako hoce lidere  ;D



Ja igro na ovom serveru i admin me zaledi i oni udu ispod mene (ja vozio monstera) i nakog 2 min dobijem kick razlog: DB
hahahahahahah   djeca :s

Zacudila se djeca kicku,uskoro ce prijeci na ban,i zatvorit ce server u kratkom roku :D
Poslednja Izmena: Novembar 01, 2010, 23:32:44 POSLE PODNE od Classico

naravno noobare uzmu mod sa mog servera moj "skripteri" i stave na ovaj server i ono kao face... pff eo mod pa ko hoce nek ga uzme kad ga oni imaju nek ga svi imaju onda... mozda su malo nest izmjenjali al nwm...
Poslednja Izmena: Novembar 02, 2010, 07:47:17 PRE PODNE od gonss.pwn

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Ako ces vec da das za download! Onda daj normalan download! -.-

A ne... ko ce da kopira 40k linija... xD
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"