Exodus BRP

Započeo Tony Zero, Novembar 01, 2010, 15:20:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Ovo ce biti tema za Exodus BRP u kojoj ce biti objavljene sve novosti u vezi servera,pa da krenemo
.::Neke informacije o serveru::.
-GameMod od Balkan Exodus je edit Ravensa,ali to nije samo preveden gamemod i pucaj,nego je ulozeno puno truda u njega i dosta je stvari izmjenjeno.Pokusavamo sto bolje da iskorijenimo tu rijes "nas mod je Ravens mod" zato sto rijetko ko voli igrati na Ravens modovima i skroz cemo ga promijeniti.Vec nakon 2-3 updatea gamemod ce se dramaticno promijeniti ali u pozitivnom smislu.Imamo free domenu za forum(ne zelim da bacam novac na forum,jer mislim da nije vazno jeli free ili ne,ali cemo uzeti web host ako nam krene sa serverom) i hods za server jos nismo uzeli jer se jos nismo odlucili od koga cemo uzeti,ali do kraja sedmice mozete ocekivati IP!
.::Organizacije,mafije i bande::.
Los Santos Police Department
FBI
S.W.A.T
Urban Crew tj. Street Racers
Corleone Family
Yakuza Mafia
Grove Street Family
Ballas Family
AutoSkola tj. licenseri
Taxi Company
Hitman Agency
RTRS tj. novinari
Vlada
Obalna Straza

.::Poslovi::.
Detektiv
Odvjetnik/Advokat
Diler Droge
Kradljivac Auta
Konobar
Mehanicar
Zastitar
Diler Auta
Kaskader
Bokser
Taxi Vozac
Bus Vozac
Dostavljan Novina
Vozac Kamiona
Dostavljac Pizza
Farmer
Ilegalni Farmer
Svercer Droge
Cistac
Diler Oruzja
Diler Matsa
Reper
Gradjevinar
     

.::Forum i IP::.
Forum : http://balkanexodusroleplay.tk/---registrujte se jer bi nam to znacilo  :)
IP:do kraja sedmice

OVO JE SAMO PRIVREMEN OPIS JER NEMAM VREMENA DA DETALJNIJE OPISEM,SUTRA IMAM KONTROLNE PA MORAM UCITI.DETALJNIJI OPIS DOBIJATE U TOKU DANA!!!
.::MULTIMEDIJA::.
Video: http://www.youtube.com/watch?v=wXWHpSWxWvY
.::EVENTI::.
-Za svu listu eventa kucajte /events.Mi pravimo evente na RP nacin,tj. vi morate sami da ih organizujete.Odlucite se koji hocete event od navedenih u komandi /events i odete tamo.Event mozete organizirati Vi,tako sto cete skupiti drustvo,ili na /ad reci da je u toku dogadjaj tu i tu i da ako oce da dodju.Ili,mozete zatraziti od admina da to sve organizira jer je to i njegova duznost.
Trenutno imamo sljedece evente:
-Trka do Vrha
-Box
-Street Race
-Fubal
-Hokej
-DM Event

.::SLIKE::.
Slike dolaze samo dok se uploaduju
.::STA SMO JOS DODALI::.
-Dodaje se Exodus Drug System,za njega ne morate biti diler droge i ovaj drug sistem radi na proncipu od ExtremePower Drug System samo sto nije takav.
-Dodani su razni objekti,od okupljalista pa do manje vaznih mjesta.
-Pravi se Music System,radi se o tome da ce igraci sa poslom repera moci snimati svoje pjesme u studiu.
-Radi se na dodavanju Cinema System,moci cete gledati neki film i kojim ce biti NPC botovi ali to ce biti u v2.0

AKO ZELITE DA BUDETE LIDER NEKE ORGANIZACIJE,MAFIJE ILI BANDE,POZURITE PRIJAVITE SE NA FORUM JER JE SADA 60% BANDI ZAUZETO!
Poslednja Izmena: Novembar 12, 2010, 20:20:44 POSLE PODNE od Tony Zero








hvala  ;) ajte komentarisite,zasad dali vam se svidja  :)




oOoO Boze dragi sto jeovo danas svi koriste Rev3ns mod?

znam..i mene to muci..u daljem nadam se da cu iskorijeniti ravens mod iz Exodus moda sto nece biti toliki problem jer sam dosta promijenio.. :)




Svida mi se video i nadam se da nije samo jos jedan revens mod(prevedeni samo) nego da ste ga editali po svojem i dodali kao sto vidim na videu...
A forum treba jos malo dotjerati sve je inace OK :)

Lepo je. Vidi se da si se potrudio, nastavi da radis, hocu da se nevidi uopste da je Raven!!! :D Uspeces uz malo muke, preporucujem ti da uzmes domen za forum jer to je veoma bitno. Puno je servera za free domenama i to je veoma neozbiljno!! ;)

Jedno pitanje,koj je ID ovo staklo na Cassinu?


Sretno sa Serverom! ;) Lepo si ga sredio ...

Citat: MR.Data poslato Novembar 01, 2010, 22:15:26 POSLE PODNE
Jedno pitanje,koj je ID ovo staklo na Cassinu?

Ukucaj glass ili wglass (tako nesto)
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

ma trazio sam NEma tog!Plzz ak moze ID?


EDIT;
Ja trebam ID Oog stakla sto je na slici zaokruzeno crvenom bojom!
Poslednja Izmena: Novembar 01, 2010, 22:45:46 POSLE PODNE od MR.Data

dodani su novi eventi..mjesta za lidere ponestaje  :)

Poslednja Izmena: Novembar 02, 2010, 13:41:19 POSLE PODNE od Sub Zero