[FS] Para Bomb System

Započeo Joey_, Oktobar 31, 2010, 23:17:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Para Bomb System




Opis: Ovo je jednostavni Bomb System. Prvo kupite bombu/C4 kod prodavača. Zatim se odlučite da li će bomba/C4 eksplodirati za odreÄ'eno vrijeme ili će eksplodirati kada vi upiÅ¡ete komandu. Filterskripta upotrebljava ZCMD procesor komandi i sscanf string spliter te će vam to biti potrebno (download na kraju).




Instalacija: Skinite .zip datoteku s kraja posta. Raspakirajte .zip datoteku. Stavite filterskriptu u vaš folder za filterskripte. Stavite potrebne includove u vaš pawno include folder. Zatim ako nemate plugins folder napravite ga te onda u njega ubacite ako imate windows sscanf.dll, a ako imate linux ubacite sscanf.so. I na kraju otvorite server.cfg i pod filterscripts liniju dodajte bsystem.




Komande:

/bbomb - meni za kupnju C4
/pbomb - planta se bomba 
/pbombt <sekunde> - planta se bomba s timerom
/ebomb - aktivira se bomba
/bhelp - pokazuje sve komande za bomb system




Bugovi: Za sad nema niti jednog buga. Ako ga pronaÄ'ete poÅ¡aljite ovdje ili meni na PP.




Slike:







Download




Credits:    Zeex - ZCMD procesor komandi
                 Y-Less - sscanf string spliter
                 Paradox - Para Bomb System


Last nick: Paradox

Nisi me stavio u BETA testere. :P
Odličan posao! :D

black_dota



Ubi cu te za foru prepisanu od mene tj za postavljanje teme x) ... Ovako ovo je super fs nisam testirao ali vidim sa slika ... Dao si mi ideju i ja cu u toku dana napraviti moj bomb system koji ce biti extra...

black_dota

To mu ja reko da napravi xD

Ali svakako bravo Paradox...

super FS
koristio si zcmd i sscanf tako da je za svaku povalu :)

i jel to nesta slicno ovome http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=185445?? samo koristen zcmd i sscanf?
Poslednja Izmena: Novembar 01, 2010, 13:00:59 POSLE PODNE od ‎(॓_॔) - Čιѕтσ яєкяєαтινησ - (॓_॔)

Hvala svima na komentarima. :)

Citat: ‎(à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") poslato Novembar 01, 2010, 12:46:20 POSLE PODNE
super FS
koristio si zcmd i sscanf tako da je za svaku povalu :)

i jel to nesta slicno ovome http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=185445?? samo koristen zcmd i sscanf?

Da slično je toj filterskripti, ali ima par razlika.

Last nick: Paradox

Ovo je shit....Moj je bolji
http://www.xfire.com/video/32b348/
samo eksplozija je jos veca to je staro i jos se moze u autu postaviti...  :'( :'(

Dobro je ovo, ali ja ovo nebi stavljao na RP server :D
BALKAN CRIME ROLEPLAY SERVER !!!
Uskoro...

black_dota

Lol sto je tvoje bolje jer se moze u auto postaviti i jer ima vecu exploziju?

Pa Paradox je ovo nabrzaka uradio LoL

EDIT: Necu da se vredjam samo sam reko ovo da posle ne nastane svadja
Poslednja Izmena: Novembar 01, 2010, 15:07:33 POSLE PODNE od black_dota

Citat: black_dota poslato Novembar 01, 2010, 15:03:49 POSLE PODNE
Lol sto je tvoje bolje jer se moze u auto postaviti i jer ima vecu exploziju?

Pa Paradox je ovo nabrzaka uradio LoL

Upravo tako. Nisam ja to radio par dana pa da bude nešto specijalno. Ovo jednostavni bomb system. Naravno da se može puno bolje napraviti, samo što ja to nisam napravio. Ne zato jer ne znam nego zato jer nemam puno vremena.

Last nick: Paradox

Mislim da si dobar skripter ako trazis negdje da scriptas www.croplay.com oni traze skriptera

black_dota

hehe ja ga uzeo pre njih hah ali to je njegova slobodna volja

aj necemo off vise
Poslednja Izmena: Novembar 01, 2010, 15:10:47 POSLE PODNE od black_dota

makelele