Dosta specifican problem

Započeo LuGiCH, Oktobar 01, 2024, 23:49:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Imam ogroman problem oko samp servera i ne znam sta da radim  i  kome da se obratim, rekoh ovde da pitam znam da imate vise iskustva od mene. Upalim server radi sve normalno, u jednom trenutku crashuje igracu i posle toga ne moze da udje na server jer mu crashuje pre login TD-ova. Problem se resi kada odradim restart servera i svi mogu ponovo da udju dok se opet  ne desi crash. E sada jedan deo igraca koristi modovan samp sa ovim modovima (ostavicu sliku dole) i  njima perfektno radi. Kada probaju da udju preko obicnog samp clienta bez ijednog moda crashuje i nemoguce je uci na server, a kada udju preko modovanog clienta radi bez problema. Nadam se da ste me razumeli, ako niste pitajte me sta vam nije jasno, voleo bih da fixam ovaj problem.


Citat: LuGiCH poslato Oktobar 01, 2024, 23:49:10 POSLE PODNEImam ogroman problem oko samp servera i ne znam sta da radim  i  kome da se obratim, rekoh ovde da pitam znam da imate vise iskustva od mene. Upalim server radi sve normalno, u jednom trenutku crashuje igracu i posle toga ne moze da udje na server jer mu crashuje pre login TD-ova. Problem se resi kada odradim restart servera i svi mogu ponovo da udju dok se opet  ne desi crash. E sada jedan deo igraca koristi modovan samp sa ovim modovima (ostavicu sliku dole) i  njima perfektno radi. Kada probaju da udju preko obicnog samp clienta bez ijednog moda crashuje i nemoguce je uci na server, a kada udju preko modovanog clienta radi bez problema. Nadam se da ste me razumeli, ako niste pitajte me sta vam nije jasno, voleo bih da fixam ovaj problem.


Pošalji mi kompletan dio prije logina i poslije logina, sve funckije, dijaloge, pa da vidimo šta se dešava.

Cini se da je bilo do  sscanf, nisam update plugin, ali sam update include pa je to izazizivalo crash, idalje se nekada desi crash i da igrac ne moze ponovo da  udje ali bas retko.