[Pomoc] Kuce

Započeo | MARKO |, Oktobar 31, 2010, 19:14:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

na severu imam oko 600 kuca i sad me zanima kako mogu saznati tocne koordinate neke kuce kako bi ju mogao ukloniti u scriptfilesima.

i jos nesto. hoce se onda ove ostale kuce pomaknuti za jedan ID ili??

hvala
Poslednja Izmena: Oktobar 31, 2010, 20:38:08 POSLE PODNE od Moonwalker

Odi do te kuce i pisi /save te kopiraj z koordinatu i odi u taj scriptfiles i pisi ctrl + f te pasteaj jer je koorda z najcesce slicna. Te obrisi...

da, pomjesat ce ti se id :-*

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Oktobar 31, 2010, 21:30:39 POSLE PODNE
Odi do te kuce i pisi /save te kopiraj z koordinatu i odi u taj scriptfiles i pisi ctrl + f te pasteaj jer je koorda z najcesce slicna. Te obrisi...

da, pomjesat ce ti se id :-*

hvala.

a zanima me jos jer ima netko neki nacin ili predlog za preporucit kako dodati kuce?? neki niz odakle krenit i tako nesto. i da kad budem radio s virtual worldom, pa da znam onda gdje trebam stavit koji, da mi se ne pomjesa.

Pa imas mnogo tutova za kuce, a ja znam da je jedan lika napravio program za kuce u SA:MP, mogu da potrazim ako oces

Citat: gonss.pwn poslato Novembar 01, 2010, 08:37:18 PRE PODNE
Pa imas mnogo tutova za kuce, a ja znam da je jedan lika napravio program za kuce u SA:MP, mogu da potrazim ako oces
pa potrazi ti i meni treba  ;D
skype: marko.pintaric1 :)

jer mogu ja kad stavljam kuce stavljati i vw jednak ID-u kuce? dali ce tako raditi?
i kad stavljem x z y koordinatu izlaza kuce, to onda moram staviti koordinate na koje ce izaci ili?

Imam na jednom modu to pa ocu da vas pitam dajte mu odg ko zna...

Citat: Moonwalker poslato Novembar 01, 2010, 13:17:51 POSLE PODNE
jer mogu ja kad stavljam kuce stavljati i vw jednak ID-u kuce? dali ce tako raditi?
i kad stavljem x z y koordinatu izlaza kuce, to onda moram staviti koordinate na koje ce izaci ili?

Da, ja obično i stavljam id kuće da je isti sa wvom.

A kod biza stavljam id biza + 2000 i sve savršeno radi. ;)

gdje mogu naci interijere za kuce?? mislim na koordinate i ID.


imam mali problem s kucama. prvu kucu sam kupio, i usao, a kad sam izasao igrac se stvori ispred druge kuce s istim intom. a stavio sam da su te kuce s istim intom da imaju razlicite virtual World. i nzm sad u cem je problem. hvala

zna li mozda netko?
Poslednja Izmena: Novembar 03, 2010, 19:17:04 POSLE PODNE od Moonwalker

e to i mene zanima. imam isti problem.

zna li netko kako bi da dodam adresu na kuce? hvala
Poslednja Izmena: Novembar 04, 2010, 22:19:26 POSLE PODNE od Moonwalker