[0.3.DL] Willowfield Rework

Započeo Majesty, Avgust 12, 2024, 14:01:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.




fino, cak malo i prefino  ;D
svidja mi se ovaj miami environment u jebenom willowfieldu koji je poznat kao jedno od glavnih geto okruzenja u citavoj igrici ali eto opet.
pa da pocnemo, ideja za thumbnail, kadrovi pa cak i muzika, sve ukradeno. pitam se zasto, da li je to manjak kreativnosti ili cisti bezobrazluk?
https://www.youtube.com/watch?v=VO_uWRMPySw
smatraj ti nas raju ovdje zatupljenu ali ne igramo svi na balkan schoolu, to sto je nesto strano ne znaci da nam moras prodavati maglu ovdje.
objekti, to jest ove zgrade su takodjer ukradene od concordea, lisiua itd.. (znas od koga si krao pa da ne duzim puno)
zasto prodavati maglu ovdje, kome?
mogao si showcase napraviti i reci napravio neki amer tamo a ne predstavljati sebe u tudjem perju..
da ne bude sve ovo dzaba pricam, i sami pogledajte kompoziciju mape...
https://fastupload.io/62a526cb2efd1092


Citat: majestic poslato Avgust 12, 2024, 21:14:03 POSLE PODNEfino, cak malo i prefino  ;D
svidja mi se ovaj miami environment u jebenom willowfieldu koji je poznat kao jedno od glavnih geto okruzenja u citavoj igrici ali eto opet.
pa da pocnemo, ideja za thumbnail, kadrovi pa cak i muzika, sve ukradeno. pitam se zasto, da li je to manjak kreativnosti ili cisti bezobrazluk?
https://www.youtube.com/watch?v=VO_uWRMPySw
smatraj ti nas raju ovdje zatupljenu ali ne igramo svi na balkan schoolu, to sto je nesto strano ne znaci da nam moras prodavati maglu ovdje.
objekti, to jest ove zgrade su takodjer ukradene od concordea, lisiua itd.. (znas od koga si krao pa da ne duzim puno)
zasto prodavati maglu ovdje, kome?
mogao si showcase napraviti i reci napravio neki amer tamo a ne predstavljati sebe u tudjem perju..
da ne bude sve ovo dzaba pricam, i sami pogledajte kompoziciju mape...
https://fastupload.io/62a526cb2efd1092

eh da pocnemo od pocetka, thumbnail nisam ukrao, samo sam stavio gta font slova i to je to.. pola youtubera koji ista izbacuju za gta sa ce znati da najbolje pase uz atmosferu igre pa i uz sliku na thumbnailu..
kao drugo, kadrove sam sam snimao i ovo su najprostiji kadrovi, bukvalno samo prelazi, ako tako mislis onda ispada da lisiu kopira tvog druga zar ne?
kao trece, kako sam muziku mogao ukrasti, ukrao sam je od g-unita a? nisam znao brate..
nikoga ne smatram zatupljenim, dobijem insipiraciju i odradim kako mislim da bi izgledalo kul.

za ovo sto si napisao da sam ukrao od nekoga nesto, nista na cijelom environmentu nije ukradeno, pa ni te zgrade sto pricas jer si malouman i nemas dovoljan kapacitet mozga da skontas da su zgrade iz vice city-a... isto tako garaza, shopovi i sve ostalo sam odradio od nule, imam blender project za sve jebene mape i assete sto sam odradio, pa posaljem ljudima bez problema..

drago mi je da sam postao bolji od vas i da morate izmisljati stvari kako bi me sjebali i predstavili narodu drugacijim odnosno lopovom..
znam te ko si, znam vas obojicu ali me boli kurac..

neka ste leakali mape, ja sam jos gluplji sto sam je slao tvome drugu, medjutim napraviti cu jos 5 puta bolje, posrati se vama usta i opet cete doci srati kako nesto ne valja..

zao mi je sto ste ovim putem pokvarili svoju reputaciju, ti i tvoj drug, i drago mi je sto ne mozete ucestvovati u radu ni na jednom serveru..

picke ste, ne zelite se pokazati, ne zelite pokazati svoj glasic koji je vjerovatno idalje piskav jer se cinite mnogo maloumnim i zaostalim za svoje godine.. pokazite se, izadjite da vas svi znamo, znam ko ste obojica i poserem vam se usta, hvala.
BIGDOG ENTERTAINMENT

inace ovaj momak sada sto je komentarisao post ima preko 250 kila i nema pojma o moddiranju nazalost..
kome god treba proof da je mapa moja, i da je sve na njoj napravljeno od nule neka mi se javi..

ovaj momak nazalost ne zeli ni uci u voice kako bi popricali kao ljudi, jer se boji, mozete vi to misliti..
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: majestic poslato Avgust 12, 2024, 21:14:03 POSLE PODNEfino, cak malo i prefino  ;D
svidja mi se ovaj miami environment u jebenom willowfieldu koji je poznat kao jedno od glavnih geto okruzenja u citavoj igrici ali eto opet.
pa da pocnemo, ideja za thumbnail, kadrovi pa cak i muzika, sve ukradeno. pitam se zasto, da li je to manjak kreativnosti ili cisti bezobrazluk?
https://www.youtube.com/watch?v=VO_uWRMPySw
smatraj ti nas raju ovdje zatupljenu ali ne igramo svi na balkan schoolu, to sto je nesto strano ne znaci da nam moras prodavati maglu ovdje.
objekti, to jest ove zgrade su takodjer ukradene od concordea, lisiua itd.. (znas od koga si krao pa da ne duzim puno)
zasto prodavati maglu ovdje, kome?
mogao si showcase napraviti i reci napravio neki amer tamo a ne predstavljati sebe u tudjem perju..
da ne bude sve ovo dzaba pricam, i sami pogledajte kompoziciju mape...
https://fastupload.io/62a526cb2efd1092

Prvo od kada je stil muzike ili video prikaza relevantan za bilo sta ?
Cak i da je iskopirao, nije zabranjeno.
Sve sto si rekao da je ukradeno, kadrovi, muzika i slicno, apsolutna laz.
Decko koliko sam upucen u njegov rad ovde, mogu reci da je decko na engleskoj sceni ove igre, ne na domacoj.

Decko nije predstavio sebe, nigde nikakav credits dao za sebe, nigde rekao nista nije, objavio je showcase reworka.
Showcase, sto znaci prikaz, sto je u skladu sa onim sto i jeste zapravo uradio.

Ukoliko bih poceo da pricam o nekim moderima za ovu igru ovde, a pun folder imam dokaza (ostavljeno mi da se sluzim njima), verovatno se vecina iz 0.3DL sekcije ne bi smela pojaviti ovde vise.

Napravio si nalog da omalovazavas nekoga, a to je veliko Ne i to bez dokaza, ikakvih dokaza.

@Muma @Vasic da ne otvaram temu zalbe na ovog doticnog, u dogovoru mozete ili istraziti dalje ovo ili sankcionisati ovako nesto, to je na vama.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: Majesty poslato Avgust 12, 2024, 21:40:02 POSLE PODNEpicke ste, ne zelite se pokazati, ne zelite pokazati svoj glasic koji je vjerovatno idalje piskav jer se cinite mnogo maloumnim i zaostalim za svoje godine.. pokazite se, izadjite da vas svi znamo, znam ko ste obojica i poserem vam se usta, hvala.
ovo rece almir ibrahimagic koji ove godine puni, koliko ono? petnaest zar ne?
ovo da ne krades, pa covjece dragi i opis videa si ukrao, stvarno pokazujes koliku kreativnost ispoljavas svakodnevno..
Momak NE krade, samo iskoristi na svojoj mapi i NE ostavi credits..
Bez problema, ovo je on sve odradio..
Capture-6" border="0
Vauuu, pogledajmo! Lisiu nekim slucajem ovu istu zgradu prikazuje u svom videu od prije cak 8 MJESECI.
SAKIB" border="0
Ma nemoguce, nije on takav..


Eto dokaz ministre, za svaku ovu zgradu mogu naci isto.

Citat: majestic poslato Avgust 12, 2024, 21:54:48 POSLE PODNEovo rece almir ibrahimagic koji ove godine puni, koliko ono? petnaest zar ne?
ovo da ne krades, pa covjece dragi i opis videa si ukrao, stvarno pokazujes koliku kreativnost ispoljavas svakodnevno..
Momak NE krade, samo iskoristi na svojoj mapi i NE ostavi credits..
Bez problema, ovo je on sve odradio..
Capture-6" border="0
Vauuu, pogledajmo! Lisiu nekim slucajem ovu istu zgradu prikazuje u svom videu od prije cak 8 MJESECI.
SAKIB" border="0
Ma nemoguce, nije on takav..



debilcino, da li tebi ovaj model lici na lisiuov, koristena je ista tekstura i to je to..
ko je rekao da se ne smiju koristiti njegove teksture nakon sto kupim njegovu mapu, hoces da ga kontaktiram?

imam alhambru, i mogu ljudima uslikati da je njegov objekt potpuno drugaciji od mog, kao sto se i na slici vidi...

ko je zabranio covjeku da bude inspirisan tudjim radom?
molim te mi objasni
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: majestic poslato Avgust 12, 2024, 21:55:46 POSLE PODNEEto dokaz ministre, za svaku ovu zgradu mogu naci isto.

ne mozes naci, jer nista nisam ukrao

rekao sam ti zgrade su uzete iz vice citya, nemoj me tjerati da objavljujem od tvog druga rad sa istim zgradama samo je pametnjakovic promijenio teksture da maloumni ljudi poput tebe ne mogu skontati da je to taj objekat..
BIGDOG ENTERTAINMENT

"Ukoliko bih poceo da pricam o nekim moderima za ovu igru ovde, a pun folder imam dokaza (ostavljeno mi da se sluzim njima), verovatno se vecina iz 0.3DL sekcije ne bi smela pojaviti ovde vise."
Imas li i ovo u tom folderu sa dokazima?
almirre" border="0
LMAO trenutak.



Citatovo rece almir ibrahimagic koji ove godine puni, koliko ono? petnaest zar ne?
sa petnaest dina sam vas presao, mozete misliti koji ste vi retardi zapravo...
duplo ste vise na ovoj sceni od mene, i toliko sam bolji od vas da ste krenuli da hejtate, najs.
BIGDOG ENTERTAINMENT

Pazite sta radite, moze ovo biti tanki led ukoliko pocnete da objavljujete tudje radove bez dozvole.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.