[0.3.DL] Willowfield Rework

Započeo Majesty, Avgust 12, 2024, 14:01:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: majestic poslato Avgust 12, 2024, 22:02:21 POSLE PODNE"Ukoliko bih poceo da pricam o nekim moderima za ovu igru ovde, a pun folder imam dokaza (ostavljeno mi da se sluzim njima), verovatno se vecina iz 0.3DL sekcije ne bi smela pojaviti ovde vise."
Imas li i ovo u tom folderu sa dokazima?
almirre" border="0
LMAO trenutak.




momak, ne znam zasto imas poremecaj pa da izvlacis jednu mapu 20 puta, koju sam radio za tvoj server prvobitno..
uzeo sam asset sa neta koji je bio objavljen za dzabe, znaci nista nisam ukrao..

ovu mapu sam odradio za tvoj server licno prije godinu i vise, i tada ti nije smetalo.. koliko se sjecam debeli :D
BIGDOG ENTERTAINMENT

zao mi je stvarno sto se ne smijes predstaviti licno raji, pa da te upoznamo da ti znamo ime i prezime i tako..

medjutim mala si pickica, koja sjedi za racunarom, jede i prati i samim time hejta tudji rad..
znate i sam da sam vas usio, nemas nijednog dokaza, izvlacis mapu koju sam radio za tvoj server budalo glupa
BIGDOG ENTERTAINMENT

kralju, vidis li koliko si bolestan za igricom?
"presao sam vas", "bolji sam modder", "otac" u cemu, koga boli kurac? kome?
znao sam da nisi neki intelektualac ali sad si ga pretjerao opasno..
15 dina i 40 kila, kompozicija bas fina (credits mc majesty)
nemoj shvatiti ovo kao neki napad na tvoj ugled, shvati ovo kao priliku da usmjeris zivot prema necemu korisnome ili ako vec nesto radis, radi kako treba i zapravo ti radi na tome..
nema hljeba od ovog sto krades, prodajes ljudima ovdje pricu neka muda ameri ovo ono, pa covjece niko te ne voli od amera.
dobio si nogu u guzicu od svakog moguceg covjeka na samp sceni..
nastavi slobodno, imam i poruke u kojima se hvalis kako krades ;D

Citat: majestic poslato Avgust 12, 2024, 22:08:19 POSLE PODNEkralju, vidis li koliko si bolestan za igricom?
"presao sam vas", "bolji sam modder", "otac" u cemu, koga boli kurac? kome?
znao sam da nisi neki intelektualac ali sad si ga pretjerao opasno..
15 dina i 40 kila, kompozicija bas fina (credits mc majesty)
nemoj shvatiti ovo kao neki napad na tvoj ugled, shvati ovo kao priliku da usmjeris zivot prema necemu korisnome ili ako vec nesto radis, radi kako treba i zapravo ti radi na tome..
nema hljeba od ovog sto krades, prodajes ljudima ovdje pricu neka muda ameri ovo ono, pa covjece niko te ne voli od amera.
dobio si nogu u guzicu od svakog moguceg covjeka na samp sceni..
nastavi slobodno, imam i poruke u kojima se hvalis kako krades ;D

Bez uvrede ali ako ostanes bez argumenata vec, nemoj uzimati argumente koji opisuju direktno tebe, jer ti nemas pravo to da kazes, sobzirom da si napravio nalog samo radi ovoga...
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: majestic poslato Avgust 12, 2024, 22:08:19 POSLE PODNEkralju, vidis li koliko si bolestan za igricom?
"presao sam vas", "bolji sam modder", "otac" u cemu, koga boli kurac? kome?
znao sam da nisi neki intelektualac ali sad si ga pretjerao opasno..
15 dina i 40 kila, kompozicija bas fina (credits mc majesty)
nemoj shvatiti ovo kao neki napad na tvoj ugled, shvati ovo kao priliku da usmjeris zivot prema necemu korisnome ili ako vec nesto radis, radi kako treba i zapravo ti radi na tome..
nema hljeba od ovog sto krades, prodajes ljudima ovdje pricu neka muda ameri ovo ono, pa covjece niko te ne voli od amera.
dobio si nogu u guzicu od svakog moguceg covjeka na samp sceni..
nastavi slobodno, imam i poruke u kojima se hvalis kako krades ;D

druze, ti si bolestan za igricom zato sto imas vrijeme pratiti moj rad i hejtati ga vec godinu i vise dana, da li si ti svjestan toga..
da te boli kurac, ne bi ovdje gubio vrijeme i hejtao mene i pricao ljudima kako kradem..

napisi mi od kog amera sam dobio nogu u guzicu?

i btw, to sto sam tvome drugu napisao u ironiji "sve sam pokrao" ne mora znaciti da sam nesto ukrao, mozemo porediti wireframe kada god hoces..
BIGDOG ENTERTAINMENT

ma šefe, nisam ušao ovdje par mjeseci tako da i nisam baš bolestan za ovim forumom a da ne govorim o sampu itd..
javio mi je drug da se momak sramoti pa rekoh da pogledam, mozda se i ne sramoti previse a ono..
ma nebitno, razocarao me ovaj pokusaj samp zvijezde ili eto na sta vec cilja..

dodjem radim ono sto volim, objavim i showcaseam sve sam licno odradio, i neki debil dodje i jebe te u zdrav mozak i laze ljudima kako kradem..

al ne bez zajebancije, kako mozes toliko biti bolestan, da nekoga hejtas ali bas bas hejtas da ispratis njegov cijeli rad i trud, ovu mapu sam radio danima, i jebavao se oko nje na maks..
i ti ces meni debeli doci i pricati kako sam nesto ukrao...
BIGDOG ENTERTAINMENT

mojne se sikirat ba, necu slati slike na kojima molis ljude ma klanjas im se samo da te puste da radis na serveru..
al eto nemoj ni zaboravit sta si u februaru radio radi servera..

Citat: majestic poslato Avgust 12, 2024, 22:12:34 POSLE PODNEma šefe, nisam ušao ovdje par mjeseci tako da i nisam baš bolestan za ovim forumom a da ne govorim o sampu itd..
javio mi je drug da se momak sramoti pa rekoh da pogledam, mozda se i ne sramoti previse a ono..
ma nebitno, razocarao me ovaj pokusaj samp zvijezde ili eto na sta vec cilja..

CitatDatum registracije:danas u 20:55:05 POSLE PODNE

Sve sam rekao sa ovim, nema se potrebe dalje nastavljati...
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: majestic poslato Avgust 12, 2024, 22:14:32 POSLE PODNEmojne se sikirat ba, necu slati slike na kojima molis ljude ma klanjas im se samo da te puste da radis na serveru..
al eto nemoj ni zaboravit sta si u februaru radio radi servera..
momak, nikoga nisam molio da radim, pozvan sam bio na sols od strane developera i samog vlasnika zajednice..
svaki model sam odradio kada mi se radio, i niko nikoga nije tjerao da radi nesto..
pricas gluposti, i sam znas istinu ali ne volis je iskazivati jer si mentalno poremecen
BIGDOG ENTERTAINMENT

ne znam odakle ti predstave da sam debeo al hajd eto neka ti bude,
postoji vala jedan problem, ja znam kako ti izgledas a ti to isto ne mozes reci za mene..
nemoj tjerati da ovdje kacim licne slike, ne treba ti to.
prvi primjer je purdinho koji je glumio opasnog momka pa kasnije molio i pokusao tuziti radi slike njegovog oca na ovom forumu.

Citat: markosimic poslato Avgust 12, 2024, 22:16:44 POSLE PODNESve sam rekao sa ovim, nema se potrebe dalje nastavljati...
svaka čast, eto i sam skontaj zasto nisam na drugom accu i koliko dugo nisam ulazio ovdje po tome
hint : nemam vise ni pass ni email tog acca

Citat: majestic poslato Avgust 12, 2024, 22:17:02 POSLE PODNEne znam odakle ti predstave da sam debeo al hajd eto neka ti bude,
postoji vala jedan problem, ja znam kako ti izgledas a ti to isto ne mozes reci za mene..
nemoj tjerati da ovdje kacim licne slike, ne treba ti to.
prvi primjer je purdinho koji je glumio opasnog momka pa kasnije molio i pokusao tuziti radi slike njegovog oca na ovom forumu.
pa samim time sto si napisao purdinho, momak imam tvoje stare poruke kako si sam planirao i meni pisao kako si mu nasao oca na wikipediji i kako ces to leakati na bsamp kao sto si i uradio pa dobio ban, sta pricas?
posalji slike slobodno, ne stidim se..

ali bih se stidio da sam debel, bez zajebancije :D
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: majestic poslato Avgust 12, 2024, 22:17:02 POSLE PODNEne znam odakle ti predstave da sam debeo al hajd eto neka ti bude,
postoji vala jedan problem, ja znam kako ti izgledas a ti to isto ne mozes reci za mene..
nemoj tjerati da ovdje kacim licne slike, ne treba ti to.
prvi primjer je purdinho koji je glumio opasnog momka pa kasnije molio i pokusao tuziti radi slike njegovog oca na ovom forumu.

Ja te izazivam da probas, direktan ban. Osim toga koliko ti mizeran moras biti u zivotu da radis ovako neke stvari. To sto se krijes iza anonimnog naloga, ne znaci da si anoniman, sve se moze saznati, sve se moze uraditi, ovo je internet.

Predlazem ti da prestanes glumiti budalu, da se izlogujes i ucinis sebi uslugu.

@Vasic
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

i btw, uvijek kada se sa tobom svadjam, i kada pobijedim u argumentima, i posaljem dokaze kako nista nisam ukrao..
ti predjes na licne stvari, kako ces poslati kako izgledam itd..

znam ti slabosti, sam sebi skaces u debeli stomak, nemoj vise molim te
BIGDOG ENTERTAINMENT