Vratite staru OG SMF temu

Započeo ⋑ᴇᴀᴅ⋑ᴏɴ, Jul 15, 2024, 20:06:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nisam najbolje upucen u SMF, ali koliko jesam mislim da postoje verzije samo SMF-a tako da nisu sve teme kompatibilne s najnovijom smf verzijom, trebalo bi totalno preurediti staru temu ako je to uopste moguce da bude kompatibilna sto mislim da nikakvog smisla nema, al eto nek odluci Cadilab

Citat: xKristijan poslato Jul 21, 2024, 14:34:53 POSLE PODNENisam najbolje upucen u SMF, ali koliko jesam mislim da postoje verzije samo SMF-a tako da nisu sve teme kompatibilne s najnovijom smf verzijom, trebalo bi totalno preurediti staru temu ako je to uopste moguce da bude kompatibilna sto mislim da nikakvog smisla nema, al eto nek odluci Cadilab

Da to je istina. Tema mora da se rekreira, ne moze se stara samo ubaciti. Svakako to je posao pa ako se njima da to da rade neka rade, licno misljenje moje je da nema potrebe...
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

stari smf ima vise bugova nego average gamemode na ovom forumu.. ne vracajte stari smf