Vratite staru OG SMF temu

Započeo ⋑ᴇᴀᴅ⋑ᴏɴ, Jul 15, 2024, 20:06:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Nema opce rasprave.

Pogledajte od kad sam registriran... Vjerujte mi znam sta pricam

Pomalo se slazem s tobom, stara tema mi je bila jednostavnija i vise vezana za igricu...

Stara tema nije kompatibilna sa novim SMF. Veliki problem stare teme je ta sto nije bila mobile responsive, a vecina ljudi je na telefonu. Svakako ova tema treba dorade, dajte malo vremena zaduzenima da zavrse obaveze sve oko foruma.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Jul 15, 2024, 20:31:15 POSLE PODNEStara tema nije kompatibilna sa novim SMF. Veliki problem stare teme je ta sto nije bila mobile responsive, a vecina ljudi je na telefonu. Svakako ova tema treba dorade, dajte malo vremena zaduzenima da zavrse obaveze sve oko foruma.


Mogla bi se odraditi rekreacija stare teme - da se adaptira novoj verziji te da se uradi responzivnost, ali bi nam trebala pomoć cijelog foruma. Kažite svakako ako ste za, možemo podijeliti posao i na kraju vratiti stari sjaj kakav želite ako ideja zaživi  8)

Citat: ⋑ᴇᴀᴅ⋑ᴏɴ poslato Jul 15, 2024, 20:06:49 POSLE PODNENema opce rasprave.

Pogledajte od kad sam registriran... Vjerujte mi znam sta pricam

Ne vidim razlog za arogantno postavljanje teme, prvo koga briga od kad si registrovan vrijeme na forumu ti je 1dan i 7h otkad si registrovan imas 80 postova tkd ne vidim po cemu sebe smatras validnim za takve konstatacije

Citat: xKristijan poslato Jul 16, 2024, 00:05:38 PRE PODNENe vidim razlog za arogantno postavljanje teme, prvo koga briga od kad si registrovan vrijeme na forumu ti je 1dan i 7h otkad si registrovan imas 80 postova tkd ne vidim po cemu sebe smatras validnim za takve konstatacije

Dozvolite da mi uzmete reč iz usta.

Citat: Muma poslato Jul 16, 2024, 21:38:33 POSLE PODNEDozvolite da mi uzmete reč iz usta.

joj kak ste slatki slatkiši jedni malički. dozvolim ti da ti se uzme svašta drugo iz ustiju  ;)

Ako vi mislite da mi je ovo jedini acc. proveo sam više vremena na ovom forumu, dok su još soprano i corelli kolo vodili.
Među ostalom, pošto se administracija ovog foruma mjenja više nego maloj bebi pelene, pola accounta bilo je ili obrisano ili banano zbog najbanalnijih razloga.



iskreno da se ne lazemo , stvarno je stara tema najbolja po meni korisnik sam skoro 13 godina ovog foruma i ljudi znaju da je stara tema jednostavno privlacnija ...



Citat: ⋑ᴇᴀᴅ⋑ᴏɴ poslato Jul 21, 2024, 00:09:38 PRE PODNEjoj kak ste slatki slatkiši jedni malički. dozvolim ti da ti se uzme svašta drugo iz ustiju  ;)

Ako vi mislite da mi je ovo jedini acc. proveo sam više vremena na ovom forumu, dok su još soprano i corelli kolo vodili.
Među ostalom, pošto se administracija ovog foruma mjenja više nego maloj bebi pelene, pola accounta bilo je ili obrisano ili banano zbog najbanalnijih razloga.




Ustiju? Ma dobro, ko ti jebe mater ::)

Citat: markosimic poslato Jul 15, 2024, 20:31:15 POSLE PODNEStara tema nije kompatibilna sa novim SMF. Veliki problem stare teme je ta sto nije bila mobile responsive, a vecina ljudi je na telefonu. Svakako ova tema treba dorade, dajte malo vremena zaduzenima da zavrse obaveze sve oko foruma.

Kakve to veze ima, responsive se uradi, ova tema je sranje...

Citat: daddyDOT poslato Jul 15, 2024, 23:21:57 POSLE PODNEMogla bi se odraditi rekreacija stare teme - da se adaptira novoj verziji te da se uradi responzivnost, ali bi nam trebala pomoć cijelog foruma. Kažite svakako ako ste za, možemo podijeliti posao i na kraju vratiti stari sjaj kakav želite ako ideja zaživi  8)


Ma najbolje skroz stara tema da se vrati stvarno , ova nova nije loša ali stara bolja i privlači forumaše  :D



Citat: Rolex~AWP 4 Macan poslato Jul 21, 2024, 02:22:26 PRE PODNEMa najbolje skroz stara tema da se vrati stvarno , ova nova nije loša ali stara bolja i privlači forumaše  :D

svi se slazemo s tim :D

Samo ne znam ko vas je tacno pitao za misljenje...
Godinama u nazad su se ljudi zalili za vrijeme Dragona da je smorila tema od prije 300 god sad nesto izmisljate, mislim realno da su nikakve sanse da se vrati tema, godina je 2024. nema smisla koristit teme koje su bile u trendu 2010 ako su ljudi ostali u tom periodu i to im je lijepo neka i ostanu tu.

Citat: xKristijan poslato Jul 21, 2024, 13:54:07 POSLE PODNESamo ne znam ko vas je tacno pitao za misljenje...
Godinama u nazad su se ljudi zalili za vrijeme Dragona da je smorila tema od prije 300 god sad nesto izmisljate, mislim realno da su nikakve sanse da se vrati tema, godina je 2024. nema smisla koristit teme koje su bile u trendu 2010 ako su ljudi ostali u tom periodu i to im je lijepo neka i ostanu tu.

Mislim ukoliko je to tolika zelja, uvek se moze dodati odabir teme, tako da bude dobro u oba sveta haha
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.