◄ Glavni razgovor #1 ►

Započeo CADILAB, Maj 07, 2024, 18:49:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

ima nas, dosta njih i sute hahaha

jel zna netko mozda kako mogu iz ysi iteratora uzet kolko je varijabli pospremljeno?

Citat: letecitanjur poslato Septembar 30, 2024, 11:47:01 PRE PODNEima nas, dosta njih i sute hahaha

jel zna netko mozda kako mogu iz ysi iteratora uzet kolko je varijabli pospremljeno?

Jel na ovako nešto misliš?
new count = 0;

// Pretpostavimo da iteriraš kroz igrače u nekom custom iteratoru Player_Iterator
foreach(new i : Player_Iterator)
{
    count++;
}

printf("Broj varijabli u iteratoru: %d", count);

Citat: K ROSE poslato Septembar 30, 2024, 15:16:51 POSLE PODNEJel na ovako nešto misliš?
new count = 0;

// Pretpostavimo da iteriraš kroz igrače u nekom custom iteratoru Player_Iterator
foreach(new i : Player_Iterator)
{
    count++;
}

printf("Broj varijabli u iteratoru: %d", count);



bio sam bas tako i napravio, mislio sam da ima posebna funkcija sta odmah izbaci kolko ima pospremljenih iteratora, hvala :)





Samo me zanima jedna stvar. Koji je penal brisao postove u Srusena Kuca temi? Ajde sto nije bilo razloga da se brisu ta 2-3 posta, ali ako vec brises sto ne obrises temu nego samo ta 2-3 posta?
Ljudi ne prestaju da me fasciniraju iz dana u dan...

Citat: Bit Frosty poslato Oktobar 05, 2024, 14:15:40 POSLE PODNESamo me zanima jedna stvar. Koji je penal brisao postove u Srusena Kuca temi? Ajde sto nije bilo razloga da se brisu ta 2-3 posta, ali ako vec brises sto ne obrises temu nego samo ta 2-3 posta?
Ljudi ne prestaju da me fasciniraju iz dana u dan...

Mislim da ti je to @roman42O on je jedini aktivan moderator, a i sigurno ima razlog ?
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

meni je obrisan post u trazenje gamemoda di sam pitao jel ima tko neki mod koji koristi colandreas.. i bez ikakve obavijesti nit ista.

Citat: letecitanjur poslato Oktobar 05, 2024, 15:20:50 POSLE PODNEmeni je obrisan post u trazenje gamemoda di sam pitao jel ima tko neki mod koji koristi colandreas.. i bez ikakve obavijesti nit ista.


To morate videti sa njim
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.


Citat: Gohstic4 poslato Oktobar 05, 2024, 17:33:34 POSLE PODNEMa nije ovaj roman dobar momak

Ne sudim nikome po onome sto radi na forumu, tako ni njemu. On zna sta radi i nije moje da se mesam. Za sve ostalo imate zalbe na moderatore ili kontaktirajte Vasica koji vodi moderatore.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.