◄ Glavni razgovor #1 ►

Započeo CADILAB, Maj 07, 2024, 18:49:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

Shaw Salcedo i 7 gostiju pregledaju ovu temu.



Ne znam sta se desava, pise mi da mi je zabranjeno slanje poruka, ali mogu da ih saljem? Nista mi nije jasno...

Citat: Denmla poslato Avgust 22, 2024, 11:47:48 PRE PODNENe znam sta se desava, pise mi da mi je zabranjeno slanje poruka, ali mogu da ih saljem? Nista mi nije jasno...

Bag je u pitanju, sacekas minut dva i refresh.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.


Jel' ko zna kojeg Al Bota koriste ovi sto snimaju SAMP pa ono puste da Al prica i u isto vrijeme ima titl. Imam neke videe za SAMP objavit pa mi treba :)

Usao nakon x godina, jel se jos igra ili je zamrlo? Jel doz jos skuplja donacije na BE, sta je sa ostalim serverima, skill arena, coa, perfect life, los balkan, old school, zara, noobot? Vidim da su recenzije gdje sam bio mod zamrle :/ Vidim Blaeksa se jos nije skinula sa trona

Jel postoji i dalje ona objava korisnih gamemodova?

Citat: VladoBagwell poslato Avgust 29, 2024, 08:32:36 PRE PODNEUsao nakon x godina, jel se jos igra ili je zamrlo? Jel doz jos skuplja donacije na BE, sta je sa ostalim serverima, skill arena, coa, perfect life, los balkan, old school, zara, noobot? Vidim da su recenzije gdje sam bio mod zamrle :/ Vidim Blaeksa se jos nije skinula sa trona

Jel postoji i dalje ona objava korisnih gamemodova?
Blaeks je žena? :-*
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security


Citat: VladoBagwell poslato Avgust 29, 2024, 08:32:36 PRE PODNEUsao nakon x godina, jel se jos igra ili je zamrlo? Jel doz jos skuplja donacije na BE, sta je sa ostalim serverima, skill arena, coa, perfect life, los balkan, old school, zara, noobot? Vidim da su recenzije gdje sam bio mod zamrle :/ Vidim Blaeksa se jos nije skinula sa trona

Jel postoji i dalje ona objava korisnih gamemodova?

Mora da si dobio ban prije il sta vec pa tako govoris za BE haha.

S obzirom da je BE otvoren, donacije koje su postavljene su realne.

Citat: VladoBagwell poslato Avgust 29, 2024, 08:32:36 PRE PODNEUsao nakon x godina, jel se jos igra ili je zamrlo? Jel doz jos skuplja donacije na BE, sta je sa ostalim serverima, skill arena, coa, perfect life, los balkan, old school, zara, noobot? Vidim da su recenzije gdje sam bio mod zamrle :/ Vidim Blaeksa se jos nije skinula sa trona

Jel postoji i dalje ona objava korisnih gamemodova?

los balkan jos radi da al jedva hahahaha, dodji nekad!

 Jel tesko nekom da mi posalje tekstur studio i sve to sto treba za mapanje, restarto sam windows?