◄ Glavni razgovor #1 ►

Započeo CADILAB, Maj 07, 2024, 18:49:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

Shaw Salcedo i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Ne znam što je to tebe toliko, "dapače", pogodilo? :D
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: SlavicBeast poslato Avgust 01, 2024, 02:16:08 PRE PODNENe znam što je to tebe toliko, "dapače", pogodilo? :D

Mene nije,ali ima kome mozda smeta pa onda i nastanu bezvezni konflikti, samo naglasavanje toga zvuci tako kako zvuci i ovdje smo da drzimo ovaj forum zivim i da se svi drzimo skupa

I konačno 18-ti :P
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security



Citat: SlavicBeast poslato Jul 31, 2024, 23:16:56 POSLE PODNEE moj Koštunica, sve se promenilo 😂😂😂

hahahahaha vidim jebiga navratim jednom u godini

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU


HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

jel zna mozda netko kako osposobii FCNPC dok se koristi weapon-config? sve zivo sam pokusavao ali kako,npc me ne moze ubit xD cim maknem weapon config onda me moze ubit

Citat: letecitanjur poslato Avgust 05, 2024, 23:58:09 POSLE PODNEjel zna mozda netko kako osposobii FCNPC dok se koristi weapon-config? sve zivo sam pokusavao ali kako,npc me ne moze ubit xD cim maknem weapon config onda me moze ubit
https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=136622.0
nije puno, al je nesto

hvala puno, bio sam napravio provjeru ( probao i od weapon configa i od npca funkciju od damagea) i opet nema damagea



Citat: twoblqck.art poslato Avgust 12, 2024, 20:43:17 POSLE PODNEKako se krecu cijene izrade mysql moda od nule?

Mislim da imas jedan ovde besplatno u osnovi.

Sada da li je cuvanje u mysql ili neki text based, ne pravi razliku, to su samo komponente koje zelis da se koriste. Verujem da je cena za jedan gamemode od nule oko 300eura i ne bi trebalo biti skuplje, ako pricamo samo o cistom kodu.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Ako sam se oko cega namucio najvise na ovom forumu, to je bio ovaj C Based language Entry Masterclass...
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.