Poligon sistem

Započeo Risticc, Februar 06, 2024, 13:18:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zeleo bih da napravim poligon sistem, ali mi neke stvari nisu jasne kako da kad se pokrene funkcija polaganja da te odma stavi u auto, i kako da uvek kreira virtual world novi za igraca da se igraci ne bi videli medjusobno na poligonu? Ako moze neko da mi pomogne


Sve to stoji, ali kako da napravim da svaki igrac ima svoj virtual world? Znaci ako udjem ja to je virtual world 1, ako udje drugi virtual world 2 i onda kad ja zavrsim oslobadja se taj broj virtual worlda

Citat: Risticc poslato Februar 06, 2024, 15:47:42 POSLE PODNE
Sve to stoji, ali kako da napravim da svaki igrac ima svoj virtual world? Znaci ako udjem ja to je virtual world 1, ako udje drugi virtual world 2 i onda kad ja zavrsim oslobadja se taj broj virtual worlda
ID igraca je uvek unikatan, samo izaberes onda offset neki, recimo 1000, i na to dodas ID igraca, tako ce uvek biti unikatan VW...

Jel mozes da mi posaljes kako bi to izgledalo otprilike, sa sve spawnovanja u autu?

Citat: Risticc poslato Februar 06, 2024, 17:35:51 POSLE PODNE
Jel mozes da mi posaljes kako bi to izgledalo otprilike, sa sve spawnovanja u autu?
Spawnaš auto sa CreateVehicle i sa PutPlayerInVehicle stavljaš igrača u vozilo, a za virtual world ti je frosty sve rekao