Pitanje

Započeo kripi, Februar 03, 2024, 11:16:43 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav,

Nisam pronašao odgovarajući PDF, pa sam odlučio da postavim pitanje ovde. Ako postoji mogućnost da se tema prebaci u PDF format, molim moderatora da to obavi (izvinjavam se na dodatnom poslu).

Dakle koja je cmd da mi se vidi vreme u četu kao ovde prošao sam kroz nekoliko servera, ali niko ne zna odgovor. Pokušao sam da pretražim na Google-u, ali nisam ništa pronašao.

Citat: kripi poslato Februar 03, 2024, 11:16:43 PRE PODNE
Pozdrav,

Nisam pronašao odgovarajući PDF, pa sam odlučio da postavim pitanje ovde. Ako postoji mogućnost da se tema prebaci u PDF format, molim moderatora da to obavi (izvinjavam se na dodatnom poslu).

Dakle koja je cmd da mi se vidi vreme u četu kao ovde prošao sam kroz nekoliko servera, ali niko ne zna odgovor. Pokušao sam da pretražim na Google-u, ali nisam ništa pronašao.
Čekaj sad si me zbunio, jel ti hoćeš na textdraw da staviš vreme i datum?

Citat: ivandestigo poslato Februar 03, 2024, 11:23:22 PRE PODNE
Čekaj sad si me zbunio, jel ti hoćeš na textdraw da staviš vreme i datum?

Iz nekog razloga slika nije prikazana. Kada uđem na bilo koji server, želim da mi vreme bude prikazano u četu na ovaj način.
https://prnt.sc/ESIyoe7ueaS0
Uzeo sam neku staru sliku, nije bitno. Vidiš kako piše [22:04:00] i ovo dalje je nebitno.
Poslednja Izmena: Februar 03, 2024, 11:51:45 PRE PODNE od kripi

Citat: kripi poslato Februar 03, 2024, 11:49:32 PRE PODNE
Iz nekog razloga slika nije prikazana. Kada uđem na bilo koji server, želim da mi vreme bude prikazano u četu na ovaj način.
https://prnt.sc/ESIyoe7ueaS0
Ahaa kužim, moraš to u OnPlayerText napraviti sa gettime funkcijom

Ne, bre, ne skriptam, ahahah, nisi me razumeo. Dakle, pokušaću sada da budem precizniji, jer to nisam bio u prvom postu. Dakle, pod broj jedan, ja ne skriptam, niti otvaram server. Pod broj dva, postoji komanda kada uđeš na bilo koji server i upišeš je automatski ti se pojavi ovo vreme i to ti ostaje dok ne obrišeš ceo SAMP i bude ti upaljeno na bilo kom serveru. Znači, nema veze sa skriptom i serverima, to je neka osnovna komanda u GTA SAMP-u

Citat: kripi poslato Februar 03, 2024, 11:57:51 PRE PODNE
Ne, bre, ne skriptam, ahahah, nisi me razumeo. Dakle, pokušaću sada da budem precizniji, jer to nisam bio u prvom postu. Dakle, pod broj jedan, ja ne skriptam, niti otvaram server. Pod broj dva, postoji komanda kada uđeš na bilo koji server i upišeš je automatski ti se pojavi ovo vreme i to ti ostaje dok ne obrišeš ceo SAMP i bude ti upaljeno na bilo kom serveru. Znači, nema veze sa skriptom i serverima, to je neka osnovna komanda u GTA SAMP-u
Ahaaa onda u tom slučaju /timestamp kucaj u bilo koji server

Citat: ivandestigo poslato Februar 03, 2024, 12:44:14 POSLE PODNE
Ahaaa onda u tom slučaju /timestamp kucaj u bilo koji server

Hvalaaa, radi :)