New Winewod TextDraw

Započeo LEO N, Januar 19, 2024, 21:30:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ja sam u kontaktu sa  jednom osobom od njih par koje si prozivao, on se danas bavi poljoprivredom i proizvodnjom djelova za CNC strugove. Zaboravio je na tebe i na ovaj forum, a ti neces nikada na njega  :)
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: Detth poslato Januar 22, 2024, 01:36:18 PRE PODNE
Znam vrlo dobro stace biti s tobom kada budes imao 40 50 godina, to se vidi po onome sto iznosis i prevelikoj samouverenosti.

Nije bas ta poruka uvredljivog sadrzaja niti sam se generalno bazirao samo na ovu temu ali ima ih i ovdje par...

Ti prozivas i vredas ljude koji tebe nisu uzeli u usta pre niti znaju ko si, Ti i jos jedan tvoj priajtelj ste uzeli i napravili lazne profile sa imenom momka i na jako bolestan nacin ste ga prozivali a vrlo dobro znas u kakvom je on stanju do tad sam te ja postovao bar malo al posle toga sam shavtio da si jos jedan propalitet, uvek spominjes kako si ti nevin i kako tebe drugi napadju a nikada neces reci sta si ti njima radio. Al necu sebe odbaciti od toga jesam i ja sam o njemu rekao par losih stavri te sam posle svega saznao neke informacije i uputio moje iskreno izvinjenje tom momku.

Samo cu ti reci, svi imaju problem sa tobom oko istih stvari, razmisli ko je tu u krivu ti ili 10 drugih.

Ne znas zato sto me ne poznajes.

Objasnio sam to vec.

Netacno, nikada nisam prozivao niti vredjao osobu dok nije ta osoba pocela mene pre toga. Svako se.moze.uvrediti na bilo sta.
Opet navodis moj prijatelj, navedi ko ? Ja imam par prijatelja samo, jesu na ovom forumu al se ne bave glupostima poput mene.
Nisam napravio lazan profil, to je dezinformacija.
Preimenovao sam ovaj jer je bilo zezanje, jer je vise postalo retardirano da imamo 7x istu temu od istog lika, svaka drugacija sto se tice informacija.
Ne znam u kakvom je decko stanju i dal me interesuje ? - Ne interesuje me. Svako se ponasa svojom voljom, radi postupke.
To sto neko ima probleme il sta god, treba da se pusti i kao ha ha hi hi ?
Isto mu je receno 700x zasto nesto ne i da lose to radi sebi tako, nastavio je i vredjao, jos jednom cu ponoviti, vredjao ovde. Dal imas problem il ne, za mene si isti, kao svako drugi. Ja mu nisam roditelj niti sam duzan da ga ucim ponasanju i kontrolisem sta radi na interentu.
Ne ja ne spominjem kako sam nevin, stojim iza svojih reci. Samo sve to ima pozadinu zasto, kako i zbog cega.
To sto si se ti izvinio je tvoja volja, mojs volja je da niko ne zasluzuje da mu se izvinim ako me vredja pre toga i govori razne stvari, pritom se ponasa nedokazno i nedolicno.

Ne, niko nema problem sa mnom. Niko od ljudi koje ja pre svega postujem i diskutujem, imaju kontakt sa mnom zapravo.
Dal je deset debila ili ja u krivu ? Pa ako bi se vodili tom logikom, ocigledno sam ja zar ne ? Glupo je tako porediti.

Rekao sam ne znam koliko puta vec.
Imam par prijatelja, pridajem znacaj samo onima koje ja smatram da vrede i kroz razgovore razmatram sta je po meni dobro za prihvatiti i ostalo.

Inace mali funfact : imam jedan alt acc koji pise slicne prve poruke kao ovaj moj, niti jednom niko nije rekao nista. Znao sam i da psujem na tom acc i kazem neke uvrede, zamisli niko nista. Dal je to jer je neko tamo deseti il je ipak zato sto je to naith rekao ?  Pre bih rekao da se vi kacite na moje ime, a neko tamo nije bitan, al dobro. Svako gleda stvari drugacije.

Citat: Detth poslato Januar 22, 2024, 01:40:12 PRE PODNE
Ja sam u kontaktu sa  jednom osobom od njih par koje si prozivao, on se danas bavi poljoprivredom i proizvodnjom djelova za CNC strugove. Zaboravio je na tebe i na ovaj forum, a ti neces nikada na njega  :)

Nisam nikada nikoga prozivao, uvek sam izneo onako kako jeste.
Ne diram nikoga prvi dok mene neko ne pocne da cacka.
Neka je njemu sa srecom, samo.napred, ne znam o kome je rec a i nesto me nije briga.
Ko god da je na kraju opet ne znam, dal je bitno ? iskreno nije.
Verovatno se nalazi na listi onih koji ce zavrsiti kao tema u nekom videu koji ce izlaziti od sutra kod mene na kanalu, al eto svako ko bude u videu neka zna da nije target, samo je takav koncept  ;)




Ovde vas pozdravljam, do daljnjeg, vidimo se.
Poslednja Izmena: Januar 22, 2024, 02:02:32 PRE PODNE od realnaith

Citat: realnaith poslato Januar 22, 2024, 01:59:36 PRE PODNE
Ne znas zato sto me ne poznajes.

Objasnio sam to vec.

Netacno, nikada nisam prozivao niti vredjao osobu dok nije ta osoba pocela mene pre toga. Svako se.moze.uvrediti na bilo sta.
Opet navodis moj prijatelj, navedi ko ? Ja imam par prijatelja samo, jesu na ovom forumu al se ne bave glupostima poput mene.
Nisam napravio lazan profil, to je dezinformacija.
Preimenovao sam ovaj jer je bilo zezanje, jer je vise postalo retardirano da imamo 7x istu temu od istog lika, svaka drugacija sto se tice informacija.
Ne znam u kakvom je decko stanju i dal me interesuje ? - Ne interesuje me. Svako se ponasa svojom voljom, radi postupke.
To sto neko ima probleme il sta god, treba da se pusti i kao ha ha hi hi ?
Isto mu je receno 700x zasto nesto ne i da lose to radi sebi tako, nastavio je i vredjao, jos jednom cu ponoviti, vredjao ovde. Dal imas problem il ne, za mene si isti, kao svako drugi. Ja mu nisam roditelj niti sam duzan da ga ucim ponasanju i kontrolisem sta radi na interentu.
Ne ja ne spominjem kako sam nevin, stojim iza svojih reci. Samo sve to ima pozadinu zasto, kako i zbog cega.
To sto si se ti izvinio je tvoja volja, mojs volja je da niko ne zasluzuje da mu se izvinim ako me vredja pre toga i govori razne stvari, pritom se ponasa nedokazno i nedolicno.

Ne, niko nema problem sa mnom. Niko od ljudi koje ja pre svega postujem i diskutujem, imaju kontakt sa mnom zapravo.
Dal je deset debila ili ja u krivu ? Pa ako bi se vodili tom logikom, ocigledno sam ja zar ne ? Glupo je tako porediti.

Rekao sam ne znam koliko puta vec.
Imam par prijatelja, pridajem znacaj samo onima koje ja smatram da vrede i kroz razgovore razmatram sta je po meni dobro za prihvatiti i ostalo.

Inace mali funfact : imam jedan alt acc koji pise slicne prve poruke kao ovaj moj, niti jednom niko nije rekao nista. Znao sam i da psujem na tom acc i kazem neke uvrede, zamisli niko nista. Dal je to jer je neko tamo deseti il je ipak zato sto je to naith rekao ?  Pre bih rekao da se vi kacite na moje ime, a neko tamo nije bitan, al dobro. Svako gleda stvari drugacije.

Nisam nikada nikoga prozivao, uvek sam izneo onako kako jeste.
Ne diram nikoga prvi dok mene neko ne pocne da cacka.
Neka je njemu sa srecom, samo.napred, ne znam o kome je rec a i nesto me nije briga.
Ko god da je na kraju opet ne znam, dal je bitno ? iskreno nije.
Verovatno se nalazi na listi onih koji ce zavrsiti kao tema u nekom videu koji ce izlaziti od sutra kod mene na kanalu, al eto svako ko bude u videu neka zna da nije target, samo je takav koncept  ;)




Ovde vas pozdravljam, do daljnjeg, vidimo se.
Doviđenja.







Citat: cozmic poslato Januar 21, 2024, 14:14:03 POSLE PODNE
                                                                       debiloper za nju vajnvod je opasan oh ne

Citat: KUPRESAKSCRIPT poslato Januar 22, 2024, 02:08:45 PRE PODNE
Doviđenja.

Nisam mislio na forum il temu, nego na diskusiju oko toga.
Ne brini, jos uvek je ocena ista i odgovor isti :)

Citat: realnaith poslato Januar 22, 2024, 02:11:21 PRE PODNE
Nisam mislio na forum il temu, nego na diskusiju oko toga.
Ne brini, jos uvek je ocena ista i odgovor isti :)
Neka je, baš me briga.







Citat: cozmic poslato Januar 21, 2024, 14:14:03 POSLE PODNE
                                                                       debiloper za nju vajnvod je opasan oh ne

dobro smirite se ljudi dragi treba vremena procitat ovo...