New Winewod TextDraw

Započeo R A S E N, Januar 19, 2024, 21:30:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: realnaith poslato Januar 20, 2024, 07:49:07 PRE PODNE
Za pocetak sa veteranom na forumu koji je ovde skoro deset godina.
Neko ko ima postova i zahvalnica, uz to relevantan da oceni rad.

Sto bi vodka rekao, nesto se poremetilo u vasim glavama, zaboravili ste na hijerarhiju.

Decko je invalid u mozak, kaci temu u pogresan PDF stoti put...
Super svaka tebi cast ali ja da sam na tvom mestu nebi se time hvalio niti malo.
Ti nisi relativan da ocenis rad jer je tvoj dodir sa textdrawovima minimalan.
Zasto se pravis pametan ovoj deci ovdje idi ostavi isti takav komentar svom prijatelju koji je takodjer pogresio pdf vise puta a isto tako pogledaj malo sebe i razmisli tko je zapravo invalid, ja kako znam nije niti malo normalno da se odrasla osoba sa 20+ godina svadja se detetom.
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: Detth poslato Januar 21, 2024, 23:47:37 POSLE PODNE
Super svaka tebi cast ali ja da sam na tvom mestu nebi se time hvalio niti malo.
Ti nisi relativan da ocenis rad jer je tvoj dodir sa textdrawovima minimalan.
Zasto se pravis pametan ovoj deci ovdje idi ostavi isti takav komentar svom prijatelju koji je takodjer pogresio pdf vise puta a isto tako pogledaj malo sebe i razmisli tko je zapravo invalid, ja kako znam nije niti malo normalno da se odrasla osoba sa 20+ godina svadja se detetom.

Oh izvini, ako si na forumu osam godina, ne treba to da bude nesto pohvalno zar ne, ma nikako.
Ja sam relevantan da ocenim kako nesto izgleda, bas jer sam gledao milijardu puta kako se isti rade, pricao o tome iako ih nikada nisam licno radio.
Kom mom prijatelju ?
Ja se ne svadjam, nego mi je ovo bizarno i smesno zapravo.

Sve vas treba jebati sto vise u mozak, za bolje niste.

Citat: realnaith poslato Januar 22, 2024, 00:09:47 PRE PODNE
Oh izvini, ako si na forumu osam godina, ne treba to da bude nesto pohvalno zar ne, ma nikako.
Ja sam relevantan da ocenim kako nesto izgleda, bas jer sam gledao milijardu puta kako se isti rade, pricao o tome iako ih nikada nisam licno radio.
Kom mom prijatelju ?
Ja se ne svadjam, nego mi je ovo bizarno i smesno zapravo.

Sve vas treba jebati sto vise u mozak, za bolje niste.
Ja cu postovati smao one veterane foruma koji dodu tu i tamo oglase se i napisu normalnu poruku a ne takve koji su tu konstantno aktivni i trose vreme na decu.
Ne nisi relativan jucer si voleo old school style danas ti je sranje, ti ovdje ne ocjenjujes tdove po kvaliteti nego po osobi koja ih uradi. Ovako isto da uradi neko s kim si blizak tvoj komentar bi bio potpuno drugaciji.
Bizarno i smesno je videli odraslu osobu koja trosi vreme na igrice a ne na stvaranje buducnsot. Moras prvo sagledati sebe i greske koje cinis pa onda komentarisati tudje.
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: realnaith poslato Januar 22, 2024, 00:09:47 PRE PODNE
Oh izvini, ako si na forumu osam godina, ne treba to da bude nesto pohvalno zar ne, ma nikako.
Ja sam relevantan da ocenim kako nesto izgleda, bas jer sam gledao milijardu puta kako se isti rade, pricao o tome iako ih nikada nisam licno radio.
Kom mom prijatelju ?
Ja se ne svadjam, nego mi je ovo bizarno i smesno zapravo.

Sve vas treba jebati sto vise u mozak, za bolje niste.
de životat šuti







Citat: cozmic poslato Januar 21, 2024, 14:14:03 POSLE PODNEdebiloper za nju vajnvod je opasan oh ne

Citat: Detth poslato Januar 22, 2024, 00:22:13 PRE PODNE
Ja cu postovati smao one veterane foruma koji dodu tu i tamo oglase se i napisu normalnu poruku a ne takve koji su tu konstantno aktivni i trose vreme na decu.
Ne nisi relativan jucer si voleo old school style danas ti je sranje, ti ovdje ne ocjenjujes tdove po kvaliteti nego po osobi koja ih uradi. Ovako isto da uradi neko s kim si blizak tvoj komentar bi bio potpuno drugaciji.
Bizarno i smesno je videli odraslu osobu koja trosi vreme na igrice a ne na stvaranje buducnsot. Moras prvo sagledati sebe i greske koje cinis pa onda komentarisati tudje.
buraz imaš 17godina kao ja..







Citat: cozmic poslato Januar 21, 2024, 14:14:03 POSLE PODNEdebiloper za nju vajnvod je opasan oh ne

Citat: Detth poslato Januar 22, 2024, 00:22:13 PRE PODNE
Ja cu postovati smao one veterane foruma koji dodu tu i tamo oglase se i napisu normalnu poruku a ne takve koji su tu konstantno aktivni i trose vreme na decu.
Ne nisi relativan jucer si voleo old school style danas ti je sranje, ti ovdje ne ocjenjujes tdove po kvaliteti nego po osobi koja ih uradi. Ovako isto da uradi neko s kim si blizak tvoj komentar bi bio potpuno drugaciji.
Bizarno i smesno je videli odraslu osobu koja trosi vreme na igrice a ne na stvaranje buducnsot. Moras prvo sagledati sebe i greske koje cinis pa onda komentarisati tudje.

To je sto ces TI a to nije relevantno za druge. Svako gleda na svoj nacin.
Vreme je moje i sa njim mogu da radim sta ja zelim, a to dal ga trosim il ne nije tvoj problem.
Netacno, ja ne volim TDove uopste, sto manje ako bas mora i da bude oldsql naravno.
Ocenjujem TD prema onome u kom se vremenu nalazimo i onome sto se radi na danasnjoj razini, kao i design, code, etc...
Ovako nesto kada su radili meni bliski ljudi je bila 2k20/21 i za tada je to bilo nesto novo, top ali sobzirom da se granice pomeraju kao i standardi, tako i ocene ne mogu biti iste za radove koji kaskaju vremenom.
Opet kazem dal ja trosim il ne trosim vreme je moja stvar. Dal na igrice il sta god, ti to ne znas.
Ja ne moram da sagledam sebe i greske, jer ih ne pravim i znam ko sam i gde sam, sta radim i sta sam.

Samo eto zanimljivo kako je problem kada ja ostavim komentar bilo gde, ali ipak drugi nisu ;)
Poslednja Izmena: Januar 22, 2024, 00:31:23 PRE PODNE od realnaith

Citat: realnaith poslato Januar 22, 2024, 00:30:08 PRE PODNE
To je sto ces TI a to nije relevantno za druge. Svako gleda na svoj nacin.
Vreme je moje i sa njim mogu da radim sta ja zelim, a to dal ga trosim il ne nije tvoj problem.
Netacno, ja ne volim TDove uopste, sto manje ako bas mora i da bude oldsql naravno.
Ocenjujem TD prema onome u kom se vremenu nalazimo i onome sto se radi na danasnjoj razini, kao i design, code, etc...
Ovako nesto kada su radili meni bliski ljudi je bila 2k20/21 i za tada je to bilo nesto novo, top ali sobzirom da se granice pomeraju kao i standardi, tako i ocene ne mogu biti iste za radove koji kaskaju vremenom.
Opet kazem dal ja trosim il ne trosim vreme je moja stvar. Dal na igrice il sta god, ti to ne znas.
Ja ne moram da sagledam sebe i greske, jer ih ne pravim i znam ko sam i gde sam, sta radim i sta sam.

Samo eto zanimljivo kako je problem kada ja ostavim komentar bilo gde, ali ipak drugi nisu ;)
:D :D :D Samo se ti pravi pametan idalje







Citat: cozmic poslato Januar 21, 2024, 14:14:03 POSLE PODNEdebiloper za nju vajnvod je opasan oh ne

Citat: realnaith poslato Januar 22, 2024, 00:30:08 PRE PODNE
To je sto ces TI a to nije relevantno za druge. Svako gleda na svoj nacin.
Vreme je moje i sa njim mogu da radim sta ja zelim, a to dal ga trosim il ne nije tvoj problem.
Netacno, ja ne volim TDove uopste, sto manje ako bas mora i da bude oldsql naravno.
Ocenjujem TD prema onome u kom se vremenu nalazimo i onome sto se radi na danasnjoj razini, kao i design, code, etc...
Ovako nesto kada su radili meni bliski ljudi je bila 2k20/21 i za tada je to bilo nesto novo, top ali sobzirom da se granice pomeraju kao i standardi, tako i ocene ne mogu biti iste za radove koji kaskaju vremenom.
Opet kazem dal ja trosim il ne trosim vreme je moja stvar. Dal na igrice il sta god, ti to ne znas.
Ja ne moram da sagledam sebe i greske, jer ih ne pravim i znam ko sam i gde sam, sta radim i sta sam.

Samo eto zanimljivo kako je problem kada ja ostavim komentar bilo gde, ali ipak drugi nisu ;)
Naravno da ti imas pravo raspolagati sa svojim vremenom ali zar nije lepse to vreme rasporediti za neke paemtnije stvari jer tebi ova igrica nece donositi novac sa 40 50 godina niti bilo sta sto sada radis.
Ne mozes biti toliko samouveren u sebe svi mi imamo greske i mane, i ti ih imas mnogo al to ne zelis prihvatiti.

Drugi nisu problem jer njihovi komenatri uglavnom nisu uvredljivog sadrzaja, nego obicna ocena ili neki oblik pomoci za napredovanje i lepsi izgled toga rada.
Kako bi se ti osecao da ti neko kaze invalid si u mozak... Da li bi izgubio samopouzdanje i odustao od razvoja svog rada? 
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: Detth poslato Januar 22, 2024, 00:47:04 PRE PODNE
Naravno da ti imas pravo raspolagati sa svojim vremenom ali zar nije lepse to vreme rasporediti za neke paemtnije stvari jer tebi ova igrica nece donositi novac sa 40 50 godina niti bilo sta sto sada radis.
Ne mozes biti toliko samouveren u sebe svi mi imamo greske i mane, i ti ih imas mnogo al to ne zelis prihvatiti.

Drugi nisu problem jer njihovi komenatri uglavnom nisu uvredljivog sadrzaja, nego obicna ocena ili neki oblik pomoci za napredovanje i lepsi izgled toga rada.
Kako bi se ti osecao da ti neko kaze invalid si u mozak... Da li bi izgubio samopouzdanje i odustao od razvoja svog rada?
Svaka ti je na mestu ova, hvala...







Citat: cozmic poslato Januar 21, 2024, 14:14:03 POSLE PODNEdebiloper za nju vajnvod je opasan oh ne

Citat: Detth poslato Januar 22, 2024, 00:47:04 PRE PODNE
Naravno da ti imas pravo raspolagati sa svojim vremenom ali zar nije lepse to vreme rasporediti za neke paemtnije stvari jer tebi ova igrica nece donositi novac sa 40 50 godina niti bilo sta sto sada radis.
Ne mozes biti toliko samouveren u sebe svi mi imamo greske i mane, i ti ih imas mnogo al to ne zelis prihvatiti.

Drugi nisu problem jer njihovi komenatri uglavnom nisu uvredljivog sadrzaja, nego obicna ocena ili neki oblik pomoci za napredovanje i lepsi izgled toga rada.
Kako bi se ti osecao da ti neko kaze invalid si u mozak... Da li bi izgubio samopouzdanje i odustao od razvoja svog rada? 


Ti ne znas kako ja raspolazem svoje vreme. Postoji neko medjuvreme koje koristim za razne stvari kao sto je ovo.
Niko ovde nije pomenuo ni igricu ni novac, a ono cime se bavim hoce sigurno, al cime se sve bavim ti ne znas.
Da mogu biti samouveren, znam tacno sta su mi sve mane, greske se uvek dese i na tome se uci, al ti mene ne poznajes da bi znao ista o tome.

Citat: realnaith poslato Januar 19, 2024, 22:33:11 POSLE PODNE
Promasio si sekciju.

Sto se tice TDova kao da su iz 2k20 tkd neka solidna 4 od 10

Ako je ovo poruka uvredljivog sadrzaja, onda ocigledno trebas posetiti ustanovu zvana skola.

Nikog ja ovde u ovoj temi nisam nazvao invalidom niti se kroz duze vreme na forumu (nisam aktivan ni blizu koliko sam bio) ljude vredjao. Samo kada mi se popnu na kurac jer su retardirani mentoli. Al ocigledno se ne zna kako je nekada bilo na forumu, pa se svako ponasa i misli da moze kako god hoce.

Vi pricate o tome dal bih ja imao samopouzdanje da me neko vredja i naziva nekim imenima !?

Da vam ja kazem nesto. Dok je mene vecina foruma prozivala zbog jedne odredjene teme koja je btw bila diskusija, al kontam vecina nije znala sta rec znaci pa su uzeli da prozivaju mene jer su sami sebe uvredili (pronasli se) - nije moj problem.
Dok su se o meni pravili razni "expose" od purde i nikolasa i jos mnogih sa strane, pa sam pokopao sve takve.
Dok su vecina trazila sta god da me hejt za sve sto sam doprineo ovde i objasnjavao, godinama pomagao ljudima, fixao od sitnica do jako krupnih stvari i nikada nisam objavio nista od toga - ostao sam dostojan sebi.
Bas zato sto znam ko sam i sta sam, gde sam i radim na sebi, sam veoma prizeman za razliku od mnogih koji urade nesto sitno pa se prave face.

Odakle mi samopouzdanje ? Vi da pricate o tome, nemate pravo.
Srecno vama, samo eto krivo mi sto toliko pokusavate, al opet nista od toga.
Poslednja Izmena: Januar 22, 2024, 01:13:33 PRE PODNE od realnaith

Citat: realnaith poslato Januar 22, 2024, 01:12:22 PRE PODNE
Ti ne znas kako ja raspolazem svoje vreme. Postoji neko medjuvreme koje koristim za razne stvari kao sto je ovo.
Niko ovde nije pomenuo ni igricu ni novac, a ono cime se bavim hoce sigurno, al cime se sve bavim ti ne znas.
Da mogu biti samouveren, znam tacno sta su mi sve mane, greske se uvek dese i na tome se uci, al ti mene ne poznajes da bi znao ista o tome.

Ako je ovo poruka uvredljivog sadrzaja, onda ocigledno trebas posetiti ustanovu zvana skola.

Nikog ja ovde u ovoj temi nisam nazvao invalidom niti se kroz duze vreme na forumu (nisam aktivan ni blizu koliko sam bio) ljude vredjao. Samo kada mi se popnu na kurac jer su retardirani mentoli. Al ocigledno se ne zna kako je nekada bilo na forumu, pa se svako ponasa i misli da moze kako god hoce.

Vi pricate o tome dal bih ja imao samopouzdanje da me neko vredja i naziva nekim imenima !?

Da vam ja kazem nesto. Dok je mene vecina foruma prozivala zbog jedne odredjene teme koja je btw bila diskusija, al kontam vecina nije znala sta rec znaci pa su uzeli da prozivaju mene jer su sami sebe uvredili (pronasli se) - nije moj problem.
Dok su se o meni pravili razni "expose" od purde i nikolasa i jos mnogih sa strane, pa sam pokopao sve takve.
Dok su vecina trazila sta god da me hejt za sve sto sam doprineo ovde i objasnjavao, godinama pomagao ljudima, fixao od sitnica do jako krupnih stvari i nikada nisam objavio nista od toga - ostao sam dostojan sebi.
Bas zato sto znam ko sam i sta sam, gde sam i radim na sebi, sam veoma prizeman za razliku od mnogih koji urade nesto sitno pa se prave face.

Odakle mi samopouzdanje ? Vi da pricate o tome, nemate pravo.
Srecno vama, samo eto krivo mi sto toliko pokusavate, al opet nista od toga.
Citat: realnaith poslato Januar 20, 2024, 07:49:07 PRE PODNE
Za pocetak sa veteranom na forumu koji je ovde skoro deset godina.
Neko ko ima postova i zahvalnica, uz to relevantan da oceni rad.

Sto bi vodka rekao, nesto se poremetilo u vasim glavama, zaboravili ste na hijerarhiju.

Decko je invalid u mozak, kaci temu u pogresan PDF stoti put...
ma kakav nisi vredjao







Citat: cozmic poslato Januar 21, 2024, 14:14:03 POSLE PODNEdebiloper za nju vajnvod je opasan oh ne

Citat: KUPRESAKSCRIPT poslato Januar 22, 2024, 01:19:59 PRE PODNE
ma kakav nisi vredjao

Uvreda je relevantna stvar, za mene je to opis, ne uvreda.
Ukoliko ti se ukaze vise puta na gresku, ti nastavljas isto, kako je to uvreda ? Ocigledno si Invalid u glavi kada ne mozes prostu stvar uraditi kako treba iako ti je skrenuta paznja na to vise puta.
Poslednja Izmena: Januar 22, 2024, 01:25:30 PRE PODNE od realnaith

Citat: realnaith poslato Januar 22, 2024, 01:24:12 PRE PODNE
Uvreda je relevantna stvar, za mene je to opis, ne uvreda.
Dobro za tebe nije,za mene jest







Citat: cozmic poslato Januar 21, 2024, 14:14:03 POSLE PODNEdebiloper za nju vajnvod je opasan oh ne

Citat: KUPRESAKSCRIPT poslato Januar 22, 2024, 01:25:29 PRE PODNE
Dobro za tebe nije,za mene jest

Svako se moze uvrediti na bilo sta, to je kako ti licno gledas na to.
Ako ti to smatras uvredom, to je tvoje pravo, pa se uvredi.

Btw rekao sam da nisam nikoga nazvao u ovoj temi invalidom, nisam se dobro izrazio, pa cu preformulisati.

Nisam nikoga u ovoj temi na prvu nazvao invalidom.

Citat: realnaith poslato Januar 22, 2024, 01:12:22 PRE PODNE
Ti ne znas kako ja raspolazem svoje vreme. Postoji neko medjuvreme koje koristim za razne stvari kao sto je ovo.
Niko ovde nije pomenuo ni igricu ni novac, a ono cime se bavim hoce sigurno, al cime se sve bavim ti ne znas.
Da mogu biti samouveren, znam tacno sta su mi sve mane, greske se uvek dese i na tome se uci, al ti mene ne poznajes da bi znao ista o tome.

Ako je ovo poruka uvredljivog sadrzaja, onda ocigledno trebas posetiti ustanovu zvana skola.

Nikog ja ovde u ovoj temi nisam nazvao invalidom niti se kroz duze vreme na forumu (nisam aktivan ni blizu koliko sam bio) ljude vredjao. Samo kada mi se popnu na kurac jer su retardirani mentoli. Al ocigledno se ne zna kako je nekada bilo na forumu, pa se svako ponasa i misli da moze kako god hoce.

Vi pricate o tome dal bih ja imao samopouzdanje da me neko vredja i naziva nekim imenima !?

Da vam ja kazem nesto. Dok je mene vecina foruma prozivala zbog jedne odredjene teme koja je btw bila diskusija, al kontam vecina nije znala sta rec znaci pa su uzeli da prozivaju mene jer su sami sebe uvredili (pronasli se) - nije moj problem.
Dok su se o meni pravili razni "expose" od purde i nikolasa i jos mnogih sa strane, pa sam pokopao sve takve.
Dok su vecina trazila sta god da me hejt za sve sto sam doprineo ovde i objasnjavao, godinama pomagao ljudima, fixao od sitnica do jako krupnih stvari i nikada nisam objavio nista od toga - ostao sam dostojan sebi.
Bas zato sto znam ko sam i sta sam, gde sam i radim na sebi, sam veoma prizeman za razliku od mnogih koji urade nesto sitno pa se prave face.

Odakle mi samopouzdanje ? Vi da pricate o tome, nemate pravo.
Srecno vama, samo eto krivo mi sto toliko pokusavate, al opet nista od toga.
Znam vrlo dobro stace biti s tobom kada budes imao 40 50 godina, to se vidi po onome sto iznosis i prevelikoj samouverenosti.

Nije bas ta poruka uvredljivog sadrzaja niti sam se generalno bazirao samo na ovu temu ali ima ih i ovdje par...

Ti prozivas i vredas ljude koji tebe nisu uzeli u usta pre niti znaju ko si, Ti i jos jedan tvoj priajtelj ste uzeli i napravili lazne profile sa imenom momka i na jako bolestan nacin ste ga prozivali a vrlo dobro znas u kakvom je on stanju do tad sam te ja postovao bar malo al posle toga sam shavtio da si jos jedan propalitet, uvek spominjes kako si ti nevin i kako tebe drugi napadju a nikada neces reci sta si ti njima radio. Al necu sebe odbaciti od toga jesam i ja sam o njemu rekao par losih stavri te sam posle svega saznao neke informacije i uputio moje iskreno izvinjenje tom momku.

Samo cu ti reci, svi imaju problem sa tobom oko istih stvari, razmisli ko je tu u krivu ti ili 10 drugih.
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?