[Preview][ASP.NET] Vibe Gaming - Every game,a unique vibe

Započeo Don_Marquez, Novembar 27, 2023, 14:20:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ime rada: Vibe Gaming - Every game,a unique vibe
Vrijeme izrade: Do 5 mjeseci
Opis rada: Trenutno radim na razvoju web stranice pod nazivom Vibe Gaming - Every game, a unique vibe. Sajt ce se temeljiti na prodaji aktivacionih kodova za igre koje ce se naravno kupovati za razne platforme kao sto su PC, PlayStation, Xbox..., nesto na fazon Instant Gaming-a. Tehnologija koja ce biti koristena je ASP.NET Core 6 MVC, i iskreno jedan od meni drazih projekata na kojem cu raditi. Ko zeli moze pratiti moje postove na Linkedin profilu ( link ispod ) i sva pitanja, pohvale, kritike, sugestije su dobrodosle.
Slike rada:
#M24

Gledao sam i prethodni post za Mercury, i mogu ti reći da si baš nadaren što se tiče dizajna, imaš ideju koju znaš provesti u djelo, očigledno da ti se smiješi lijepa buducnost
2k18 - Underworld Developer
2k22 - RedRose Developer / Mapper

Citat: sparrowww.aMx poslato Novembar 27, 2023, 15:12:01 POSLE PODNE
Gledao sam i prethodni post za Mercury, i mogu ti reći da si baš nadaren što se tiče dizajna, imaš ideju koju znaš provesti u djelo, očigledno da ti se smiješi lijepa buducnost
Hvala drugar, po prirodi mi je da se bavim full stack programiranjem jer sam individualac koji moze da znanjem iz backenda, frontenda kao i iz baza podataka to sve objedini i realizuje, mnogo je teze kad radis samo npr backend i onda moras traziti nekoga da te prati kroz frontend i baze, a ovako mi je nekako lakse jer pokrivam sve sto mi treba da bi uspjesno realizovao projekat  :)
Poslednja Izmena: Novembar 27, 2023, 15:26:45 POSLE PODNE od Don_Marquez
#M24