[Pomoc] Oko posla

Započeo Devil, Oktobar 28, 2010, 11:43:52 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo mene zanima kako da napravim posao npr. vozač busa ili neÅ¡to slično, znači upiÅ¡em npr. /vozibus, i pokaže mi se prvi cp i da doÄ'en na njega i da moram sačekat 10 sekundi, i onda tako do drugog cp-a itd. itd.

Jer mi dosadilo radit poslove samo da prolaziÅ¡ kroz cp  ;D
Poslednja Izmena: Oktobar 28, 2010, 20:44:31 POSLE PODNE od [Saw]BloodMaster


Pa koristi Traži, kad bi malo tamo tražio odma bi našao... xD

imas tutoriale kako napraviti posao....radi malo.-..





Ma znam ja napravit posao ...
Ali mene zanima kako napravit neÅ¡to slično ko na CH... Da vozim bus, pa se zaustavim na autbuskoj stanici dok se ukrcaju putnici, pa opet krenem do drugog cp-a pa opet tako...  ;D
xD


pa radis istu stvari sa ovim samo sto mijenjas kako ti oces...ali idi uci prvo osnovne stvari pa onda ovo gledaj  ;)




Koje osnovne... xaxa... xD
Znam dosta  :D


vidim kako znas....znas ti aditi sa checkpointima..pretpostavljam da ne znas...e to ti je osnova...i nemoj reci da znas to kada ne znas
Citat: Zero-man poslato Oktobar 28, 2010, 12:04:23 POSLE PODNE
Ali mene zanima kako napravit neÅ¡to slično ko na CH... Da vozim bus, pa se zaustavim na autbuskoj stanici dok se ukrcaju putnici, pa opet krenem do drugog cp-a pa opet tako...  ;D
xD




@Sub Zero On je rekao da mu je dosta raditi poslove sa obicnim checkpointovima! Sto verovatno znaci da zna da radi....

A nezna kako da napravi da se Autobus zaustavi na svaku stanicu 10sekundi!


@Zero-man  Probaj uzeti neki primer iz nekog moda!Pa vidi kako se radi!
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Pa znam radit npr. kosača trave, prolazi kroz cp-ove i na kraju zaradi pare  8)

Ma probat ću nać, kad niko neće da pomogne... xD


Pa ako znaÅ¡ raditi s CP-ovima onda samo kad uÄ'e u neki CP neka ga freeza i staviÅ¡ timer da ga nakon 10 sec unfreeza i pokažeÅ¡ mu sljedeći CP.

Last nick: Paradox