[ PUTOVANJE OGLAS ] - Joldx

Započeo Joldx, Jun 21, 2023, 13:48:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Ovaj font, 'Maldivi iz' i '2023' bi popravio.
Ovako sa tim fontom mi izgleda isto kao da si uzeo neciji rad i naknadno to napisao, sto ne kazem da jesi.

Citat: Galardo poslato Jun 21, 2023, 13:53:11 POSLE PODNE
Ovaj font, 'Maldivi iz' i '2023' bi popravio.
Ovako sa tim fontom mi izgleda isto kao da si uzeo neciji rad i naknadno to napisao, sto ne kazem da jesi.
Font sam taj stavio da malo bude drugaciji, ali moglo bi se promjeniti u ljepsi. Tekst sam taj stavio jer tako ide na oglasu kod njih pa nisam htjeo sada nesto da dodajem ja. I ovako ne bi oni to iskoristili nego samo sam napravio za ovdje da ocjenite!

Citat: Joldx poslato Jun 21, 2023, 13:48:08 POSLE PODNE
PUTOVANJE OGLAS / jungletribe


MALDIVI-TEMPLATE" border="0
Dobar, ja sam planirao da radim dizajn na tu neku temu,
@tema 8/10, kao sto je rekao Galardo, samo bi onaj crni font popravio.
- Grapich Designer
- Web Developer
- SA:MP Scripter
- TextDraw Maker

Citat: Galardo poslato Jun 21, 2023, 13:53:11 POSLE PODNE
Ovaj font, 'Maldivi iz' i '2023' bi popravio.
Ovako sa tim fontom mi izgleda isto kao da si uzeo neciji rad i naknadno to napisao, sto ne kazem da jesi.
To sto je Galardo rekao, ali iz drugog razloga, nisam ni uspeo da procitam da je napisano Maldivi    ::)
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Galardo poslato Jun 21, 2023, 13:53:11 POSLE PODNE
Ovako sa tim fontom mi izgleda isto kao da si uzeo neciji rad i naknadno to napisao, sto ne kazem da jesi.
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Iskreno, kao da si uzeo PSD i promenio tekst ali bukvalno.

Wallpaper je LQ takodjer.

Ovaj rad i ovo sto si ti poslao su dva razlicita sveta, prvi je mnogo gadan/uzasan, dok je ovaj sad mnogo bolji i lepsi tako da cisto sumnjam da je od nule radjen ali hajde.


q3z

*

ako ti se vec svidja taj stil fonta, uzmi neki priblizni, al nakrivljeni
mislim da bi top legao na plavi font ispod i uz ceo dizajn ....