Balkan Underground RAGE MP

Započeo CADILAB, Maj 31, 2023, 23:17:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Balkan Underground RAGE MP server ce biti teskstuualno baziran roleplay server.
Server je u ozbiljnoj fazi developmenta i jako se radi na tome da od UCP-a do Servera sve bude odradjeno perfektno (i da sam server ce konzumirati ChatGPT API ?).
Ako zelite da budete dio tima ili mozda samo da ispratite hajp registrujte se na forum i pratite development(svaka pomoc je dobrodosla, manjka nam dizajnera ?).

https://bu-rp.com

Citat: CADILAB poslato Maj 31, 2023, 23:17:32 POSLE PODNE
Balkan Underground RAGE MP server ce biti teskstuualno baziran roleplay server.
Server je u ozbiljnoj fazi developmenta i jako se radi na tome da od UCP-a do Servera sve bude odradjeno perfektno (i da sam server ce konzumirati ChatGPT API ?).
Ako zelite da budete dio tima ili mozda samo da ispratite hajp registrujte se na forum i pratite development(svaka pomoc je dobrodosla, manjka nam dizajnera ?).

https://bu-rp.com
sta vam treba osim dizajnera
"The way to get started is to quit talking and begin doing."

Frontend (React),
Database Designer,
Backend (Nodejs(Nestjs))

ukoliko vam je potreban dizajner mozete se javiti putem privatne poruke ili maila [email protected]






Citat: realnaith poslato Jun 10, 2023, 15:31:25 POSLE PODNE
:D

Cika Nejtane, ne smijite se bezveze. Znamo da ste opasni gospodin. Elementarno ako im treba, za dobar kes, tu sam

Citat: Maid Corbic poslato Jun 10, 2023, 15:35:08 POSLE PODNE
Cika Nejtane, ne smijite se bezveze. Znamo da ste opasni gospodin. Elementarno ako im treba, za dobar kes, tu sam

Brt pls koga foliras ? :D

Citat: realnaith poslato Jun 10, 2023, 18:24:37 POSLE PODNE
Brt pls koga foliras ? :D

A o čemu da foliram? Ljudima ako treba programer, do JS neka se jave, dalje ne znam. I u čemu je problem tvoj zanima me jako, jer samo imaš pik na ono šta ja radim?

Citat: Maid Corbic poslato Jun 10, 2023, 18:26:34 POSLE PODNE
A o čemu da foliram? Ljudima ako treba programer, do JS neka se jave, dalje ne znam. I u čemu je problem tvoj zanima me jako, jer samo imaš pik na ono šta ja radim?

Nemam pik na nikoga, samo mi je smesno kako dizete prasinu a nemate pojma.

Citat: realnaith poslato Jun 10, 2023, 18:27:51 POSLE PODNE
Nemam pik na nikoga, samo mi je smesno kako dizete prasinu a nemate pojma.

Super, mi nemamo svi pojma a ti imaš. Okej, budi ti egocentričan meni ne smeta, ali to ti je jednako ponižavanju drugih kolega dizajnera ili kreatora, danas sutra novih. Ja sve što znam dijelim i hvalim kakav god da je ovdje trud od bezveze do top rada. Naučiti ces to nekada nadam se. Poštujem te kao kolegu, ali ne treba da si surov.

Citat: Maid Corbic poslato Jun 10, 2023, 18:31:34 POSLE PODNE
Super, mi nemamo svi pojma a ti imaš. Okej, budi ti egocentričan meni ne smeta, ali to ti je jednako ponižavanju drugih kolega dizajnera ili kreatora, danas sutra novih. Ja sve što znam dijelim i hvalim kakav god da je ovdje trud od bezveze do top rada. Naučiti ces to nekada nadam se. Poštujem te kao kolegu, ali ne treba da si surov.

Zasto mi stavljate reci u usta, nikada nisam rekao da znam :D