Balkan Express - Old Gold Days

Započeo RelaxED, Maj 15, 2023, 16:55:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UVOD

Kao stari igrač ove igrice odlučio sam se na povratak meni jednog starog servera koji mi je uvjek nekako ostao u srcu kao početak moje karijere na SA-MP sceni
Vjerujem da je većini starije zajednice ovaj server jako dobro poznat i nadam se da ćemo opet svi zaigrati kao nekad u moru 3d text labela koji su bili pojam u ono vrijeme :D Nemam što puno za dodati, tko je igrao na njemu zna o čemu pričam  8)


Malo o GameModu

Gamemode je ostao izvorni onakav kakav je
Jedine promjene koje sam uradio na modu su prepravke nekih bugova, ništa nije oduzeto ni dodano (i ako bude u budućnosti nećemo dirati ove GOAT TD-ove  :D)


Cilj Zajednice i Servera

Cilj mi je okupiti ekipu kojoj nije sve u SUPERIORNOSTI nad drugim igračima
Cilj mi je kad dođem s posla da se imam s kim opustit i zabavit na serveru bez tlačenja


Također odlučio sam se probati nešto novo
Svaki tjedan bi bili organizirani neki eventi a nagrade bi bile čak i RL pare
Bilo bi interesantno kad bi mogli kroz razna natjecanja na serveru ostvariti neke vrijedne nagradice a usput se i dobro zabavit  8)
STAY TUNED !


Gdje nam se pridružiti?

Umjesto foruma koristimo naš Discord server ( tamo će te pronaći sve informacije i novosti

Discord link: https://discord.gg/Eq6MPJKr

Server IP: 213.186.56.104:7072 (OTVORENO)


Slikica (1 čisto formalno): https://ibb.co/DWQ8g10


Notes:
NE PRODAJEMO POZICIJE
NE TRAŽIMO NIKAKAV NOVAC
UKOLIKO POSTOJI NEKI VLASNIK AUTORSKIH PRAVA OVOG IMENA ZAJEDNICE NEKA NAM SE JAVI PRIVATNOM PORUKOM! (Izbacit ćemo Express i staviti Relaxed  :D)


KONKURSI OTVORENI ZA SVE:

ADMINI
HELPERI
LIDERI
PROMOTERI


POCETNI STATS
LVL:7
MONEY: 5.000.000$

Lvl 7 i 5 miliona...Jebes ti takvu inflaciju na samom pocetku...Bez 50 miliona i lvl 30 ne priznajem nista...

Citat: Sniffie White poslato Maj 15, 2023, 17:44:39 POSLE PODNE
Lvl 7 i 5 miliona...Jebes ti takvu inflaciju na samom pocetku...Bez 50 miliona i lvl 30 ne priznajem nista...

Nemoj skupljat postove na ovoj temi jer je to balavo

Zar postoji smisao levelanja i grindanja na serveru koji je Relaxed što u prevedenom znači opušteno ili bez stresa

Najveća glupost mi je kad otvore server sa 7 igrača i svi kreću od LvL 1... Koja je svrha igre bez zabave?


Citat: vcmnng poslato Maj 15, 2023, 17:48:18 POSLE PODNE
Nemoj skupljat postove na ovoj temi jer je to balavo

Zar postoji smisao levelanja i grindanja na serveru koji je Relaxed što u prevedenom znači opušteno ili bez stresa

Najveća glupost mi je kad otvore server sa 7 igrača i svi kreću od LvL 1... Koja je svrha igre bez zabave?


A jbg moram negde da skupim postove, ne trazim puno samo ovog supka Galarda da stignem...

Ako ne postoji smisao grindanja i levelovanja onda zasto nisi makao levele i pare totalno...Sta vise odmah dodeli igracu 3 vile i 5 auta da ne moraju do autosalona po infernusa, jbg ko ce ici do tamo 3x...

Grindati sa ekipom, takmiciti se ko ce pre dostici nesto, deliti ono sto imas da bi svi zajedno sto brze napredovali i slicno, to nije zabava, zanimlivije je konektovati se otici do richmana, kupiti vilu, po mogucnosti dve i onda do autosalona po 3 najbrza auta (eto onako cisto radi raznolikosti da ne budu svi infernusi).

Jesi ti procitao u opisu da se planiraju razna natjecanja i eventi cak novcane nagrade? Ne kuzim zasto konstantno spamas sa glupostima?

Citat: vcmnng poslato Maj 15, 2023, 19:05:50 POSLE PODNE
Jesi ti procitao u opisu da se planiraju razna natjecanja i eventi cak novcane nagrade? Ne kuzim zasto konstantno spamas sa glupostima?
lepo ti je reko nije glupost


CitatKoja je svrha igre bez zabave?
Nije zabavno sve imati servirano. Zabavno je pokušati dostići nešto, sâm stvoriti sve.

CitatNajveća glupost mi je kad otvore server sa 7 igrača i svi kreću od LvL 1...
Je l' si se rodio sa 30 godina?

Citat: Kalcorㅤ poslato Maj 16, 2023, 09:20:01 PRE PODNE
Nije zabavno sve imati servirano. Zabavno je pokušati dostići nešto, sâm stvoriti sve.
Je l' si se rodio sa 30 godina?


Pa vi igrajte gsje vam je zanimljivo  8)

Za rp vam ne trebaju pare ni level, treba vam kreativan um i /me - /do  :D

Citat: RelaxED poslato Maj 16, 2023, 10:00:45 PRE PODNE

Pa vi igrajte gsje vam je zanimljivo  8)

Za rp vam ne trebaju pare ni level, treba vam kreativan um i /me - /do  :D
Da je igranje uloga samo te dve komande. Postoji više od 10 emotova koji su potrebni
Zato kod nas i nema takvog moda igre

Nemojte se preprati i svadati. Svako od nas bira gdje igra i sta radi. Najlakse je uzeti skripte, eto ja sam pocetnik u C programu koliko znam da Pawno koristi, iako sam web dizajner neki koder nesto, opet uzimam od Jugoslavije RP da gledam skripte i ucim komande. Najlakse je kopirati rad i vrijeme.

Ulogovao sam se saml zbog ove teme. Da bih rekao koliko nema smisla. Pokusavas vratiti sta ? Kome ? Klincima koji nikada nece znati kako se igralo nekada ?

Pre nego kazes sta ja znam, znam dosta jer sam igrao na Expressu, igrao sam na raznim kvalitetnim serverima, drzao jedno vreme svoj, ali nikada neces postici to o cemu pricas. Stari igraci nece doci, nemaju vose 13-17 da bi se igrali na serveru, imaju bitnije stvari da rade u zivotu.

Citat: RelaxED poslato Maj 15, 2023, 17:48:18 POSLE PODNE
Zar postoji smisao levelanja i grindanja na serveru koji je Relaxed što u prevedenom znači opušteno ili bez stresa

Najveća glupost mi je kad otvore server sa 7 igrača i svi kreću od LvL 1... Koja je svrha igre bez zabave?

Ovo je sam dokaz da nemas pojma o cemu pricas, niti je talo bilo na Express-u, zabava je bila ekipa, a ne ovo sto ti navodis da je "zabava"...

Zao mi je mnogo jer ce neko uzeti da blati takvo ime servera, neko ko je uzeo da preko stare zajednice "gradi" nesto, po meni jadno.

Osim toga, apsurdno je reci da neko skuplja postove, vrv ces i meni reci tako nesto, al prvo pregledaj forum i moje ukupne postove, cisto da vidis ima li smisla.

Peace 8)
Poslednja Izmena: Maj 16, 2023, 15:58:09 POSLE PODNE od realnaith

Meni je jadno koliko ste neuki, pokvareni i bahati

Niti jedan od vas nije pokusao procitati tekst s razumjevanjem a to je jedan od broj 1 problema u vezi balkanskog menatliteta

Druga stvar jasno piše a to je da je zajednica otvorena čisto zbog nostalgije i ljudi koji su željni da se podsjete kako je to nekad izgledalo i na kakvom gamemodu smo nekad igrali

Ne posjedujemo ništa što nas promovira niti se trudimo na promoviranju servera, tko želi igrati i zajebavati se uvjek je dobrodošao

Što se tiče skripte maknute su tajne komade, prepravljeni su neki bugovi, imq ih još podosta ne stižem sam testirati u svakom slučaju skripta će biti unaprijeđena u svakom pogledu ali samu pozadinu nećemo dirati niti dodavati neke inovacije

Zadnja stvar od mene je da mi je sasvim svejedno vaše pisanje i razmišljanje, takvi kao vi su sve i uništili zbog svog nerazumjevanja

Ovi od balavci 15 do 17g su užasni a vi od 20+ ste jos veca tragedija

Znači tvrdim, server će biti i ostati online
Updejtovi će biti odrađeni bez obzira bilo 0, 5 ili 50 igrača
Ljudi zdravog razuma i željni zabave su uvjek dobrodošli
Gamemode je bio i ostao dostupan online svakom, tko će šta s njim mene ne zanima, ugodan vam dan  :D


Citat: RelaxED poslato Maj 16, 2023, 16:23:10 POSLE PODNE
Meni je jadno koliko ste neuki, pokvareni i bahati

Niti jedan od vas nije pokusao procitati tekst s razumjevanjem a to je jedan od broj 1 problema u vezi balkanskog menatliteta

Druga stvar jasno piše a to je da je zajednica otvorena čisto zbog nostalgije i ljudi koji su željni da se podsjete kako je to nekad izgledalo i na kakvom gamemodu smo nekad igrali

Zadnja stvar od mene je da mi je sasvim svejedno vaše pisanje i razmišljanje, takvi kao vi su sve i uništili zbog svog nerazumjevanja

Ovi od balavci 15 do 17g su užasni a vi od 20+ ste jos veca tragedija

Po cemu si zakljucio da sam bahat i neuk ? Time sto sam izneo svoje misljenje ? Urazumi se.

Da procitao sam jako dobro sta si napisao, kontradiktoran si sam sebi. Sad cu ti reci i zasto.
Navodis da je server chill tipa i da pokaze kako se igralo nekada, dok sa druge strane na serveru prikazujes i dajes stvari koje nemaju veze sa tim vremenom kada se igralo. Kao sto sam rekao, nije poenta tada bio gamemode, nego ekipa...

Da ti je svejedno nase pisanje, razmisljanje, ne bi imao potrebe da vredjas druge ovde (mene ne vredjas, ne dotice me sta neko prica o meni bez da me poznaje), ne bi se toliko raspisao, nismo glupi.

Ja na primer imam 24y i tragedija sam zbog ? Jer sam za dve godine doneo ovde toliko dobrog code-a, toliko ideja, toliko pomogao ljudima...
Predlazem ti da malo pogledas svoj zivot, jer ako ti je ovaj SAMP toliki uzitak a imas preko 20y - ocigledno ne znas sta je zivot jos uvek.

ps. kako da te shvatim ozbiljnim, kada si okacio nesto ovako : https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=75342.msg1038614#msg1038614

Peace 8)
Poslednja Izmena: Maj 16, 2023, 17:38:09 POSLE PODNE od realnaith