Promjena komande na texture studio

Započeo Ace_Savic, Maj 09, 2023, 15:35:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Treba mi pomoc oko promene komande na texture studio, uglavnom kad otvorim panel za texture /mtextures za promenu texture se koriste Y - H  NUM 4  - NUM 6  , ja na tastaturi nemam numpad pa ako moze mala pomoc kako promenim komande

Nikako, uzmes tastaturu kod kineza za 600 dinara ko i ja i koristis samo za to

Citat: Ace_Savic poslato Maj 09, 2023, 15:35:19 POSLE PODNE
Treba mi pomoc oko promene komande na texture studio, uglavnom kad otvorim panel za texture /mtextures za promenu texture se koriste Y - H  NUM 4  - NUM 6  , ja na tastaturi nemam numpad pa ako moze mala pomoc kako promenim komande

Kupi numpad dodatni fazon 2e kod kineza
Marketing Associate[/url]
Graphic Designer
UI/UX Designer
Instagram

Samp sam po sebi ne detektuje dugme kao takvo nego actions. Zato i ne mozemo da detect bilo koje dugme nego samo odredjena.
Y i H su po default Yes i Control Group Back. Tako da udji u gta options, controls i redefine controls. Tu ces imati za vozila i on foot, vidi oces oboje ili samo jedno tvoja stvar.
Uglavnom videces sam sve, nije nuklearna fizika.

Citat: Sniffie White poslato Maj 09, 2023, 20:10:08 POSLE PODNE
Samp sam po sebi ne detektuje dugme kao takvo nego actions. Zato i ne mozemo da detect bilo koje dugme nego samo odredjena.
Y i H su po default Yes i Control Group Back. Tako da udji u gta options, controls i redefine controls. Tu ces imati za vozila i on foot, vidi oces oboje ili samo jedno tvoja stvar.
Uglavnom videces sam sve, nije nuklearna fizika.

Probao sam i preko Setting promenit komande i preko filterscripts de je skripta za to al mi vadi neke greske