Vezi Zvucnika Pomoc

Započeo [LC]Ryder, Oktobar 25, 2010, 23:51:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako Kupio sam nove zvucnke i de treba da ih iza kucista ubacim ako neko zna nek mi kaze???? Jel u ono crveno ili zeleno plavo neznam tacno ??
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

cristiane


Nece...
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D


U zeleno moras, ali i moras da uninstall "zvucnike" njihov driver! Pa opet instaliras novi, mora da si dobio uz njih neki CD, il tako nes :D

cristiane

Citat: gonss.pwn poslato Oktobar 26, 2010, 08:10:02 PRE PODNE
U zeleno moras, ali i moras da uninstall "zvucnike" njihov driver! Pa opet instaliras novi, mora da si dobio uz njih neki CD, il tako nes :D

O cemu ti,omg cuj drivere za zvucnike,pa nije promjeno zvucnu karticu lol

Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

imas tamno zeleni i zeleni... ukopcas u onaj svijetlo zeleni i mora sljakat... ukopcaj u struju xD

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Citat: cristiane poslato Oktobar 26, 2010, 14:07:59 POSLE PODNE
Citat: gonss.pwn poslato Oktobar 26, 2010, 08:10:02 PRE PODNE
U zeleno moras, ali i moras da uninstall "zvucnike" njihov driver! Pa opet instaliras novi, mora da si dobio uz njih neki CD, il tako nes :D

O cemu ti,omg cuj drivere za zvucnike,pa nije promjeno zvucnu karticu lol
Omg, pa svaki nije isti! Ako je dobio uz te zvucnike CD, naravno da ce morati da se menja...

HAHAHAHA Jel on to pitao u koju rupu da ubaci  ?!  hahahahahahhahahahahahahahah

A nisi mogao probati u svaku rupu ubaciti prije nego što pitaš za pomoć ? aaaaaahahhahaha
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Nemojte mu se smijat, kad budete imali 13 zvucnika i woffer znat cete da je tesko spojit ;)
Ja imam 6 rupa, imam 6 kablova, al da mi rade slusalice moram one iza imat 2 slobodne.. Dakle nemojte mu se smijat jer sam i ja poludio dok sam spajao, pol zvucnika nije radilo jer moras tocnu rupu ubost :(

Dobio si odgovor ako ti nije nešto jasno !! kontaktiraj nekog od korisnika koji se javio u ovoj temu!

LOCK
Ex CroHerze DM HEAD Administrator