Pomoc oko Texture Studio-a

Započeo Njobe2323, April 22, 2023, 13:19:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Danima pokusavam fixat Texture Studio. Prvo mi je izbacilo ovaj error :
[debug] Run time error 8: "Heap underflow"
[debug]  Heap pointer (HEA) is 0x5, heap bottom (HLW) is 0x2BF8B5C
[debug] AMX backtrace:
Njega sam "rijesio" tako sto sam na internetu nasao da trebam da izbacim "crashdetect" iz server.cfg.
Error vise ne izbacuje ali sada kada udjem u server na localhostu, ne radi mi nijedna komanda. Izbaci SERVER: Unknown command. Ili mi ne izbaci nista kada upisem komandu.
Da li je moguce da je do crash detecta?
Ako nije moze neko da mi pomogne da se rijesim ovoga?
Pokusavao preko 20 vrsta texture studio-a da skinem SVAKI IMA OVAJ PROBLEM. tako da vjerovatno mislim da je do mene nesto????




Tako je i meni bilo danas svo vreme , samo uzmi staru verziju texture studija ili novu rusku 2.1  :P

Citat: Njobe2323 poslato April 22, 2023, 13:19:11 POSLE PODNE
Danima pokusavam fixat Texture Studio. Prvo mi je izbacilo ovaj error :
[debug] Run time error 8: "Heap underflow"
[debug]  Heap pointer (HEA) is 0x5, heap bottom (HLW) is 0x2BF8B5C
[debug] AMX backtrace:
Njega sam "rijesio" tako sto sam na internetu nasao da trebam da izbacim "crashdetect" iz server.cfg.
Error vise ne izbacuje ali sada kada udjem u server na localhostu, ne radi mi nijedna komanda. Izbaci SERVER: Unknown command. Ili mi ne izbaci nista kada upisem komandu.
Da li je moguce da je do crash detecta?
Ako nije moze neko da mi pomogne da se rijesim ovoga?
Pokusavao preko 20 vrsta texture studio-a da skinem SVAKI IMA OVAJ PROBLEM. tako da vjerovatno mislim da je do mene nesto????

Probaj ovaj da skines ovaj, ja sam skinuo ovaj i sve mi lepo radi https://www.mediafire.com/file/2dd4nk4avl58dj4/txts.rar/file
Muka mi je kada neko preko svake mere sere o kako mrzim pozere