[open.mp RC2]: Cartagena HardPlay

Započeo Ljubiša, April 06, 2023, 21:59:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

bendzamin4674 i 1 gost pregledaju ovu temu.

Server na kojem je skripta koristena: Nigde
IP SERVERA: 178.63.13.143:7782 - server je uzet samo za testiranje i nista vise, svako ko se bude javio i zanima ga nesto vise moze da udje
Naziv skripte: Cartagena HardPlay
Vrsta skripte: Gamemode
Slike: https://github.com/Ljub1sa/open.mp-cartagena-hardplay | https://trello.com/b/AnQ0s9U3/cartagena-hardplay
Video: Ako nekog sta zanima, discord share screen
Cena: Dogovor
Ostalo: Gamemode je radjen od 0. Projekat sam zapoceo za sebe i ovaj mod nije nigde koristen. Zapoceo sam ga u avgustu 2022. iz razloga jer sam hteo da napisem svoj mod od 0 a i bilo mi je muka da radim vise na balkanskim modovima jer ima svakakvih nebuloza u njima. Za sam kod mogu reci da je lepo pisan, imate lepu osnovu i da svako ko bude nastavio na njemu da radi moze da radi sa lakocom. Ukoliko neko zeli da se pogleda kod, mogu poslati neki deo koda koji trazite ili share screen putem Discorda. Na trello (link gore gde sam ostavio gore) imate spisak svega sto sam uradio ili sam zapoceo (sve je lepo oznaceno labelima). Mod ima 10k linija i nema mapa (ima samo jednu i to su neki sitni objekti oko spawna pa to ne bih racunao kao neku mapu). Vise o modu mozete videti na GitHubu.
Vas mail: //
Vas MSN: //
Ostali kontakt info: Facebook/Discord u opisu mog profila ili ovde PM
Zasto prodajete skriptu: Jer mi stoji za dzabe a ne planiram nista drugo da radim sa njime, pa ako neko ima zelju da kupi zato i postavljam ovde
Ima li nekih problema sa skriptom: Pa s obzirom da sam kod sam sa sobom testirao ili sa 1 2 igraca moguce je mozda da se desi neka mala sitnica ali ovako sto god sam pravio odmah sam istestirao dosta puta
Da li je skripta vasa: Da, credits: monsterking za neke stvari

Ako sam nesto zaboravio ili doradim nesto na modu na GitHubu ce biti dodato






Do jaja, GL 8)
Marketing Associate[/url]
Graphic Designer
UI/UX Designer
Instagram








Sretno u prodaji roki
"The way to get started is to quit talking and begin doing."