[FS] Rekord

Započeo Aleksandar?, Oktobar 25, 2010, 17:01:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo napravio sam svoju drugu filterscriptu.. Trebalo mi je 15-ak minuta da ju napravim.. Inace,nista specijalno.. Ispisace vam na ekran koliki je rekord servera po broju igraca...Znaci kad se igrac uloguje ispisuje vam maximalan broj igraca tog servera...Automatski ce vam napraviti txtfile po imenu rekord,tako da se vi ne morate "muciti" oko toga.. I unutra ce vam ispisivati rekord= maximala_nbroj_igraca_na_serveru...Primjer
rekord=14... Nisam nasao do sada ni jedan bug.. I da napomenem potreban vam je include po imenu DINI..

Posto je ovo manja FS stavio sam ju na pastebin..

http://pastebin.com/Ht1gcc5w

Hahah, mnogo dobro... Lepo si se setio, ak budem otvarao srv ima da stavim ovo ;)


bas super..mozda iskoristim ovo  :D




makelele

Odlicno radi koga je ucio scriptati  :P
Poslednja Izmena: Oktobar 25, 2010, 20:12:06 POSLE PODNE od fixman!

e luka hvala nisam ni obracao paznju na to..


Ajde malo gledaj kad je zadnji post bio , pa skontaj da ne refresas teme vise , mod i ajde ga vise upozorite da neradi to!

Citat: [SA]Tinu_Tuna[RCRP] poslato Januar 10, 2011, 11:25:22 PRE PODNE
Ajde malo gledaj kad je zadnji post bio , pa skontaj da ne refresas teme vise , mod i ajde ga vise upozorite da neradi to!
sry sto refresham temu.
Zanima me zasto mi izbaci ovaj Error:
C:\Users\x\Desktop\SAMP server\filterscripts\Rekord.pwn(2) : fatal error 100: cannot read from file: "Dini"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Moras u pawno/include dodati Dini include, imas ga za download svukuda :)
Kr0s3
is back...

[FilterScript] BizzSystem
[FilterScript] Dinamicno Rotiranje Objekata

[MAP] BalkanNation: BalkanTV

[Tutorial] VrsteVozila
[Tutorial] Razne boje sa starim bojama
[Tutorial] Radenje RPG moda "od 0"

Ukoliko trebate pomoc u skriptanju, neznate nesto napraviti ili neznate popraviti neki bug slobodno me PM...
Voljan sam pomoci svakome, jer kada sam ja ucio meni nitko nije...


Ukoliko nas podupires stavi na svoj profil,
skripta online uskoro



www.balkan-nation.com