tekstura

Započeo mrvica, April 04, 2023, 12:10:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ako neko ima neku teksturu da napravim lepe puteve crna tako nesto ne znam

Citat: Mrvica poslato April 04, 2023, 12:10:03 POSLE PODNE
ako neko ima neku teksturu da napravim lepe puteve crna tako nesto ne znam
Probaj 18800



Citat: realnaith poslato April 04, 2023, 12:52:38 POSLE PODNE
Zasto se petljas u nesto sto ne znas ?

Kontas sad sta ti se prica ?
O mamu ti jebem

Citat: Ivo Dev poslato April 04, 2023, 13:23:31 POSLE PODNE
O mamu ti jebem

Sta je jebem ti poreklo maleno, hoces da zapocnem igranku ? Nije mi problem.

Citat: realnaith poslato April 04, 2023, 13:50:54 POSLE PODNE
Sta je jebem ti poreklo maleno, hoces da zapocnem igranku ? Nije mi problem.
ko balerinaaa ye slobodno mozes da podivljaas

Citat: Mrvica poslato April 04, 2023, 12:10:03 POSLE PODNE
ako neko ima neku teksturu da napravim lepe puteve crna tako nesto ne znam

8791


Stavis texturu tj. obican objekat neki crni ili tamni zatim /stextures i odaberes crnu texturu i rijesena stvar ili jednostavno koristi ID : 35 objekat , kod mene u texture studio je ovaj id crna textura ne znam kako je kod tebe crvena
Poslednja Izmena: April 04, 2023, 16:32:21 POSLE PODNE od James Black

Citat: James Black poslato April 04, 2023, 16:30:17 POSLE PODNE
Stavis texturu tj. obican objekat neki crni ili tamni zatim /stextures i odaberes crnu texturu i rijesena stvar ili jednostavno koristi ID : 35 objekat

Da si pravi maper i da se razumijes , snasao bi se
izvinjavam se sto sam se majmunisao

Citat: James Black poslato April 04, 2023, 16:30:17 POSLE PODNE
Stavis texturu tj. obican objekat neki crni ili tamni zatim /stextures i odaberes crnu texturu i rijesena stvar ili jednostavno koristi ID : 35 objekat , kod mene u texture studio je ovaj id crna textura ne znam kako je kod tebe crvena
jel koristis modpack mozda

Ne koristim nikakav modpack , texture studio ima tu mogucnost da mozes promjeniti boju objekta tj. stavljene texture pomocu komande /stextures sa tom opcijom mozes promjeniti boju teksture u bilo koju crvenu,crnu,zutu itd..

Ne znam koji program ti koristis za mapanje , ali moja preporuka ti je da koristis texture studio lakse ti je a i mozes odmah promjeniti boju texture tako da ne moras traziti po google bar je meni tako lakse

Citat: James Black poslato April 04, 2023, 16:36:32 POSLE PODNE
Ne koristim nikakav modpack , texture studio ima tu mogucnost da mozes promjeniti boju objekta tj. stavljene texture pomocu komande /stextures sa tom opcijom mozes promjeniti boju teksture u bilo koju crvenu,crnu,zutu itd..

Ne znam koji program ti koristis za mapanje , ali moja preporuka ti je da koristis texture studio lakse ti je a i mozes odmah promjeniti boju texture tako da ne moras traziti po google bar je meni tako lakse
koristim texture studio

Citat: Mrvica poslato April 04, 2023, 16:33:25 POSLE PODNE
jel koristis modpack mozda
Opet vi sa tim "modpack"...

Modifikovani rečnik textura utiče na to, modpack je mnogo širi pojam i obuhvata neke stvari koje nemaju veze sa temom razgovora
Poslednja Izmena: April 04, 2023, 19:38:17 POSLE PODNE od choppa100