New School Roleplay •

Započeo iamcoaDe, April 01, 2023, 18:36:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Pinki3205 poslato April 01, 2023, 20:01:02 POSLE PODNE
Previse mracan rad
drugar kakve veze ima colormod od modpacka sa modom a normalno se vidi nzm sta pametujes

Citat: Mrvica poslato April 03, 2023, 21:26:02 POSLE PODNE
drugar kakve veze ima colormod od modpacka sa modom a normalno se vidi nzm sta pametujes

Radovi se objavljuju bez modova/modpack-a kako bi se video stvaran izgled.

Citat: choppa100 poslato April 02, 2023, 11:27:02 PRE PODNE
znaš li uopšte šta je colormod i kako funkcioniše?
smiri mali nisi zabavan. Ocigledno u modpacku se nalazi colormod. Sto znaci njegovo nepoznavanje colormoda je nebitno jer nije nista pogresno rekao..

Citat: realnaith poslato April 03, 2023, 21:38:46 POSLE PODNE
Radovi se objavljuju bez modova/modpack-a kako bi se video stvaran izgled.
I bez fonta i bez enb i bez textura al opet svi to rade znas sto? Jer su ovo gamemode skripte ne mape.. Slike su to cisto radi reda i da se demonstrira neki sistem koliko toliko.. I eto malo mape mada nije toliko bitno. Skines i vidis sam

Citat: fqzy poslato April 03, 2023, 22:52:21 POSLE PODNE
smiri mali nisi zabavan. Ocigledno u modpacku se nalazi colormod. Sto znaci njegovo nepoznavanje colormoda je nebitno jer nije nista pogresno rekao..

Pricas liku da je mali, lik ima cca 30y...

Citat: fqzy poslato April 03, 2023, 22:54:11 POSLE PODNE
I bez fonta i bez enb i bez textura al opet svi to rade znas sto? Jer su ovo gamemode skripte ne mape.. Slike su to cisto radi reda i da se demonstrira neki sistem koliko toliko.. I eto malo mape mada nije toliko bitno. Skines i vidis sam

Demonstrira sistem, mape ? Ne budi smesan. Koristiti bilo kakav dodatak da bi gamemode izgledao lepse je cist retardizam, kontam mislite da ce se time ulepsati code, veruj nece.

Citat: fqzy poslato April 03, 2023, 22:52:21 POSLE PODNE
smiri mali nisi zabavan. Ocigledno u modpacku se nalazi colormod. Sto znaci njegovo nepoznavanje colormoda je nebitno jer nije nista pogresno rekao..
Što znači da colormod utiče na to što je momak prokomentarisao

Pokušavam naučiti nešto ovde ljude, da ne ispadaju takvim glupostima, ne pokušavam biti zabavan. To što si se ti pronašao nije moja stvar, naučite osnovne stvari
I imaj malo poštovanja, imaš dvadeset, juče si iz tatinih muda izašao, još uvek si nezrelo dete
Poslednja Izmena: April 03, 2023, 23:18:35 POSLE PODNE od choppa100

Citat: choppa100 poslato April 03, 2023, 23:14:27 POSLE PODNE
Što znači da colormod utiče na to što je momak prokomentarisao

Pokušavam naučiti nešto ovde ljude, da ne ispadaju takvim glupostima, ne pokušavam biti zabavan. To što si se ti pronašao nije moja stvar, naučite osnovne stvari
I imaj malo poštovanja, imaš dvadeset, juče si iz tatinih muda izašao, još uvek si nezrelo dete
Pokusati nauciti nekoga nesta sa pasivno agresivnim ponasanjem nije postovanje i time ne zasluzujes postovanje nazad imao 20 ili 30. A u rl vjeruj mi tuzno bi bilo kad bi sebe pokusao porediti sa mnom.. Ali eto Lp

Citat: realnaith poslato April 03, 2023, 23:02:14 POSLE PODNE
Pricas liku da je mali, lik ima cca 30y...

Demonstrira sistem, mape ? Ne budi smesan. Koristiti bilo kakav dodatak da bi gamemode izgledao lepse je cist retardizam, kontam mislite da ce se time ulepsati code, veruj nece.
Pa o tome ti i pricam. Gamemodovi su tu radi koda ne radi mapa. Moj prvi komentar se odnosio na tacno to sto ti govoris. Covjek je ss u igrici sa modovima koji se njemu svidjaju. Skines mod probas kod sebe vidis kakav je kod mape i eto

Citat: fqzy poslato April 04, 2023, 00:10:00 PRE PODNE
Pokusati nauciti nekoga nesta sa pasivno agresivnim ponasanjem nije postovanje i time ne zasluzujes postovanje nazad imao 20 ili 30. A u rl vjeruj mi tuzno bi bilo kad bi sebe pokusao porediti sa mnom.. Ali eto Lp
CitatTo je zbog colormoda, kakav modpack?
O kakvom ponašanju pričaš? Očigledno si pogrešno protumačio komentar
Da bih nekoga naučio bilo šta, prvo moram znati njegovo mišljenje, znanje, stav... To je kako ja to radim, smatrao ti to ispravnim ili pogrešnim

CitatA u rl vjeruj mi tuzno bi bilo kad bi sebe pokusao porediti sa mnom..
Porediti? U kom smislu?

Meni ne treba tvoje poštovanje, ničije odavde. Tebi treba samopoštovanja