>Midnight RPG< v1.0

Započeo Dince, Mart 29, 2023, 22:37:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

//Lock
Poslednja Izmena: April 13, 2023, 14:03:04 POSLE PODNE od dazer

Odradio si tacno sta ? Credits za kreatore moda ? Nista a ? Osim sto ste ubagovali mod do smrti jer nemate blage veze, nista drugo nije uradjeno...

A ti si odradio tacno sta ja tebe ne razumem evo majke mi mile

Stvarno si ispao dno dna ps zbagana verzija ne preporucujem

Citat: Dark0 poslato Mart 29, 2023, 22:52:54 POSLE PODNE
Stvarno si ispao dno dna ps zbagana verzija ne preporucujem
Spremio sam ga na mediafire, neka stoji ma da i ja vidim po tdovima da je ubagano

Dva imbecila odluce napravit decu, i onda se stvori treci imbecil i onda ova sranja se pojavljuju na forumu  :D

Citat: Dince poslato Mart 29, 2023, 22:37:01 POSLE PODNE
Naziv:  Midnight RPG Since 2022
Izvorni : SM,FG,
Slike: https://imgur.com/a/NRQpyXl
Skripter: Dince
Download: https://www.mediafire.com/file/j8k4gd9vf9uwlh1/Minidght.7z/file
Scan:  nema!
Credits:  -
Dodatno: Ocjenite... Odradio sam neke sitnice na njemu nist spec
kakav si klosar tacno te treba guziti dok ne zaplaces

Mozda sam ja dno, dna ali zato je i mod dno dna... Za ovaj server smo se zalozili najvise ja i ERIC koji smo radili i unatoc tom sto nismo imali puno vremena,  ipak nasli malo da popricamo i da nadjemo sta treba odraditi. Govorimo tebi isto muhi zuzari...
Najzad zasto se prepirem kad i onako niste vrijedni spomena... Kao naprimjer Darko... Skripter hahaha

Citat: realnaith poslato Mart 29, 2023, 22:44:18 POSLE PODNE
Odradio si tacno sta ? Credits za kreatore moda ? Nista a ? Osim sto ste ubagovali mod do smrti jer nemate blage veze, nista drugo nije uradjeno...
Da znam... Mozda bih i stavio izvinjavam se ako sam nekoga uvrijediio.

Citat: Dince poslato Mart 29, 2023, 23:20:09 POSLE PODNE
Mozda sam ja dno, dna ali zato je i mod dno dna... Za ovaj server smo se zalozili najvise ja i ERIC koji smo radili i unatoc tom sto nismo imali puno vremena,  ipak nasli malo da popricamo i da nadjemo sta treba odraditi. Govorimo tebi isto muhi zuzari...
Najzad zasto se prepirem kad i onako niste vrijedni spomena... Kao naprimjer Darko... Skripter hahaha
Mod dno dna? ili samo nemas dovoljno znanja da radis na tom istom modu, sem sto si promenio dve/tri mape i po koji textdraw?

Citat: Dince poslato Mart 29, 2023, 23:20:09 POSLE PODNE
Mozda sam ja dno, dna ali zato je i mod dno dna... Za ovaj server smo se zalozili najvise ja i ERIC koji smo radili i unatoc tom sto nismo imali puno vremena,  ipak nasli malo da popricamo i da nadjemo sta treba odraditi. Govorimo tebi isto muhi zuzari...
Najzad zasto se prepirem kad i onako niste vrijedni spomena... Kao naprimjer Darko... Skripter hahaha

Vredni spomena ? Znas li sa kime pricas, jednim od kreatora tog novog FG gamemoda (vasic, naith), to sto je darko zbagao mod jer ne zna, kao ni vi je nesto drugo... Sobzirom da niste ni procitali licencu koja se nalazi u raru gamemoda (makar koju sam dao darku), ovo ce biti nesto sto ce se skupo platiti ;)

Citat: R' poslato Mart 29, 2023, 22:56:17 POSLE PODNE
Dva imbecila odluce napravit decu, i onda se stvori treci imbecil i onda ova sranja se pojavljuju na forumu  :D
Hvala brate... iskreno bilo mi je dosadno objavio sam ovo... Iskreno nije me sram niceg zato sto niti sam radio mod niti ista...Sto se tice Izvornog sve je bolje od ovog na forumu.. Cak i Luda Kuca by Paradox :D
I

 :D
Uzmes SM i objaviš default   :D
Bonus ubagan  :D

Gamemod: Spotify Community
Owner: Nodze ( Dzenan Levic )

Citat: Nodze poslato Mart 29, 2023, 23:26:27 POSLE PODNE
:D
Uzmes SM i objaviš default   :D
Bonus ubagan  :D

Nije bas default al ae :)

Citat: realnaith poslato Mart 29, 2023, 23:26:53 POSLE PODNE
Nije bas default al ae :)
Pa nije nista ni uradjeno, ovo sto je uradio je 1h posla  par tdova, mapa sta je vec ubacivao..
Ako cemo realno mi smo gori sto ovo komentarisemo, gubimo dragocjeno vrijeme na ovo smeće.

Gamemod: Spotify Community
Owner: Nodze ( Dzenan Levic )