>Midnight RPG< v1.0

Započeo Dince, Mart 29, 2023, 22:37:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: realnaith poslato Mart 29, 2023, 23:22:58 POSLE PODNE
Vredni spomena ? Znas li sa kime pricas, jednim od kreatora tog novog FG gamemoda (vasic, naith), to sto je darko zbagao mod jer ne zna, kao ni vi je nesto drugo... Sobzirom da niste ni procitali licencu koja se nalazi u raru gamemoda (makar koju sam dao darku), ovo ce biti nesto sto ce se skupo platiti ;)
Brate sve pohvale za tebe sto se mene tice... Nisam nesto oko vas skriptera da vas poznajem iskreno tako da nisam ni znao ko je tvorac tog FG... Mozda sam vas uvrijedio ja se izvinjavam slobodno grdite me...

Citat: Nodze poslato Mart 29, 2023, 23:29:42 POSLE PODNE
Pa nije nista ni uradjeno, ovo sto je uradio je 1h posla  par tdova, mapa sta je vec ubacivao..
Ako cemo realno mi smo gori sto ovo komentarisemo, gubimo dragocjeno vrijeme na ovo smeće.
Iskreno, hvala i da P,S dodo sam samo neke cmd cak ni one ne rade :D


Citat: Dince poslato Mart 29, 2023, 23:20:09 POSLE PODNE
Mozda sam ja dno, dna ali zato je i mod dno dna... Za ovaj server smo se zalozili najvise ja i ERIC koji smo radili i unatoc tom sto nismo imali puno vremena,  ipak nasli malo da popricamo i da nadjemo sta treba odraditi. Govorimo tebi isto muhi zuzari...
Najzad zasto se prepirem kad i onako niste vrijedni spomena... Kao naprimjer Darko... Skripter hahaha

Ti radio išta? Smeh...

Citat: R' poslato Mart 29, 2023, 23:22:41 POSLE PODNE
Mod dno dna? ili samo nemas dovoljno znanja da radis na tom istom modu, sem sto si promenio dve/tri mape i po koji textdraw?

Umobilan je pusti ga...


Citat: realnaith poslato Mart 29, 2023, 23:22:58 POSLE PODNE
Vredni spomena ? Znas li sa kime pricas, jednim od kreatora tog novog FG gamemoda (vasic, naith), to sto je darko zbagao mod jer ne zna, kao ni vi je nesto drugo... Sobzirom da niste ni procitali licencu koja se nalazi u raru gamemoda (makar koju sam dao darku), ovo ce biti nesto sto ce se skupo platiti ;)

Slažem se da ne znam raditi jer ebiga nisam vala više ni sampu niti je to ikada bilo nešto ali gospodin odozgo je ubagao sve što možeš videti ?