Xeptic Roleplay

Započeo jebem Lanmiu mamu, Februar 12, 2023, 22:19:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.



Pozdrav i poštovanje svim članovima foruma. U narednih par dana predstavit ću vam Xeptic gamemode koji smo pripremali već dugo za samu Xeptic zajednicu, kao i neke od osnovnih Roleplay mode sistema, do onih zbog kojih bi baš trebali doći igrati na naš server. Xepitc server će voditi 1 osobe, te je plan stvoriti balansiranu igru za uživanje kod svih igrača koji započnu igru na serveru. Ono što trebate znati jeste da su sati odvojeni samo za računanje cijena u odnosu plate na poslovima te je ekonomija servera balansirana maksimalno.

Pozivamo sve zainteresovane da se pridruže projektu. Svakako - trebat ćemo ljude na svim pozicijama dok ne uspostavimo sigurnu i zdravu zajednicu za sve što igraju.
Ispod ćemo postaviti neke informacije o zajednice i slike/video, kao što sam gore naveo, od regularnih do onih što naš server čine koliko toliko jedinstvenim.
Nećemo moći objaviti sve sisteme jer je server odnosno gamemode jako opširan tako da ćete morati većinu njih sami otkriti na serveru.

HISTORIJA:
Xeptic je server sa veoma jakom historijom koji je pruzio mnogo zabave i igre!
Zajednica je osnovana 2012 godine od strane tadasnjeg vlasnika ujedno i osnivaca Luke Sembera.
Tada zajednica nesto i nije bila jaka sa prosjekom od 50-150 igraca, nakon velikog global restarta 2014 godine.
2014 godine na openu server je imao rekord od 521 igraca koji je tjerao do 2015 godine kada je opet odradjen global restart
te je server presao na tzv. Hard Role Play standard igre sa prosjekom od 100-150 igraca.

SERVER MANAGMENT & LEAD ADMINISTRATION:
Sever Owner:
Coke
Developer's: Slade & Ljubisa
Lead Admin: Mr.Deetrix

CAR CRACKING & XP SYSTEM - Video #1:
https://www.facebook.com/xepticOGC/videos/1943014706047171
Poslednja Izmena: Februar 12, 2023, 22:23:32 POSLE PODNE od Cokeboy


Exports and Imports je zapravo jedan od "poslova sa strane" u singleplayer San Andreasu.
Sistem je jednostavan, na ploči imate imena sa vozilima, dovezete vozilo - dobijete nagradu od gazde dokova. Nakon što dovezete vozilo, ime tog vozila će biti prekriženo kredom.
Lista se mjenja svake sedmice, te je moguće ponovno ispuniti istu naravno sa drugačijim modelima vozila.
Ovdje možete pročitati i Singleplayer Wiki: CLICK




Super docicu obavezno na open kad bude igrao sam pre na serveru mogu zamisliti kakav ce tek biti vrh samo gas momci
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----



Pozdrav drugari,
Kao što ste mogli primetiti u predhodnim objavama na modu se već 5 mjeseci radi... dok nismo bili u potpunosti sigurni da je 98% stvari urađeno nismo hteli kačiti objave. Ovim putem želimo da vas pozovemo da nam se pridružite, sve stare a i nove igrače da polako pozivaju prijatelje i da se proširi informacija o povratku Xeptica. Bez obzira što su došla teška vrjemena za SA:MP mi smo veoma motivirani i voljni da stvorimo jednu lijepu priču na našem serveru i vratimo stara dobra vrjemena.

Uskoro možete ocekivati i same datume opena SA:MP I TeamSpeak3 servera!

Takođe bih smo vas zamolili da ostavite (Y) kako bih smo znali koliko nas ljudi podržava o samom povratku.

Vaš Xeptic Admin Team!
Facebook Post: Click
Poslednja Izmena: Februar 19, 2023, 17:29:14 POSLE PODNE od Coke Williams

WE CONTINUE!

Malo obavještenje za članove Xeptic Community-a, sinoć smo odlučili odraditi PORTAL & FORUM za naš server za to je bio zadužen Milorad Vostic. Bazirati ćemo se na to da se većina stvari radi preko foruma. Točan datum otvorenja foruma bit će objavljen kroz nekoliko dana!
U međuvremenu vas pozivamo da nam se pridružite u realizaciji povratka Xeptic-a. ?

Vaš Xeptic Admin Team!
#XEPTIC > #REBORN






CitatNajveci RP projekat GTA San Andreas Multiplayer-a.
CitatNe teramo Vas da radite RP

Podršku imate, ali potencijala i smisla ne




Citat: Coke Williams poslato Februar 24, 2023, 15:28:32 POSLE PODNE
malo smo nepismen ali okej
Jesmo, a?

Citatzbog kojih bi baš trebali doći igrati na naš server
Xepitc server će voditi 1 osobe
Zajednica je osnovana 2012 godine
za naš server za to je bio zadužen Milorad Vostic
Usput, otkad se piše "smo nepismen"?

Citat: i see death around the corner poslato Februar 24, 2023, 17:31:03 POSLE PODNE
Jesmo, a?
Usput, otkad se piše "smo nepismen"?
lapsus, molim te odjebi od teme školovni čoveče. Ako nemaš nešto vezi servera komentarisati, previše me daviš.

Citat: Coke Williams poslato Februar 24, 2023, 18:10:22 POSLE PODNE
lapsus, molim te odjebi od teme školovni čoveče. Ako nemaš nešto vezi servera komentarisati, previše me daviš.

Druze ti si zapoceo, izneli ste nesto kontradiktorno, niko od nas ovde, vi sami ste sebi usli u usta sa te dve izjave. Lik je rekao svoje misljenje, ti si ga "napao" za pismenost a sam nisi napisao recenicu kako treba. Lik je rekao misljenje a ti si nastavio nebulozom, pa sada da odjebe sa teme ? Osim toga, jel lose biti skolovan/pismen etc - taj kontekst ? Cak i ove dve recenice upucene njemu ti nemaju smisla, jer nemas nikakve podloge za to sto si napisao, da bi bilo validno kao bilo kakav argument. Pozdrav.

(ukoliko ne budes shvatio zasto sam negde pisao ti a negde vi nije problem da ti objasnim)
Poslednja Izmena: Februar 24, 2023, 18:57:19 POSLE PODNE od realnaith