- Long Story RP

Započeo iamcoaDe, Novembar 23, 2022, 12:34:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Naziv: Long Story RP


Izvorni (Skripter): LVG-SC


Slike: https://imgur.com/a/CrrGUb5


Skripter: CoA ( Ja i Aezakmi )


Download: https://www.sendspace.com/file/nhquw4


Scan: https://www.virustotal.com/gui/file/978bd4e26c5aca90c5d9daf2626132207965ac9c431fded87055f26b393cb486?nocache=1


Dodatno: Mesavina LVG i SC ponesto od SM. Virusa nema izbacuje zbog .exe fajlova! Potrebno dodati sscanf streamer mapandreas sky

Obican edit sacramenta samo promena u imenu ..
SA:MP /q 2018-2024



Citat: Bontoni poslato Novembar 23, 2022, 14:27:14 POSLE PODNE
Obican edit sacramenta samo promena u imenu ..
Pa nije bas tako.. Skini pa pogledaj GM pa onda reci da li je obican edit Sacramenta.  :)

ako moze pomoc novi sam u skriptanju gde treba ubaciti plugine?


Citat: Capponee poslato Novembar 24, 2022, 23:52:32 POSLE PODNE
ako moze pomoc novi sam u skriptanju gde treba ubaciti plugine?
Skines kao sto sam i naveo sta fali od plugins. Dodas ih u folderu plugins i pokrenes ih u sever.cfg 8)


lijepa opstina
2k18 - Underworld Developer
2k22 - RedRose Developer / Mapper


Citat: ℂ︎๏︎∀︎ Bℽ︎ɹ︎∀︎zΣ︎℟︎ ̄︎ poslato Novembar 23, 2022, 12:34:46 POSLE PODNE
Dodatno: Mesavina LVG i SC ponesto od SM. Virusa nema izbacuje zbog .exe fajlova! Potrebno dodati sscanf streamer mapandreas sky

Samo da pitam da li si svestan sta je kompatibilnost include/plugin-a ? Da ako ubace najnoviju verziju (koja mozda nije na modu) nece ni moci da radi kako treba gamemode, verovatno ni compile skripta... Plus sobzirom da je ovo prepakivano jasno mi je da ne vredi centa, kao ni vremena da se radi na njemu...
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: neshallon poslato Decembar 03, 2022, 13:44:05 POSLE PODNE
Samo da pitam da li si svestan sta je kompatibilnost include/plugin-a ? Da ako ubace najnoviju verziju (koja mozda nije na modu) nece ni moci da radi kako treba gamemode, verovatno ni compile skripta... Plus sobzirom da je ovo prepakivano jasno mi je da ne vredi centa, kao ni vremena da se radi na njemu...
Bitno je jarane da tvoj GM vredi puno vise centa.. :D Ajde brt zaobidji i uzivaj nemoj previse bit pametan! :-*

Citat: ℂ︎๏︎∀︎ Bℽ︎ɹ︎∀︎zΣ︎℟︎ ̄︎ poslato Decembar 04, 2022, 09:01:01 PRE PODNE
Bitno je jarane da tvoj GM vredi puno vise centa.. :D Ajde brt zaobidji i uzivaj nemoj previse bit pametan! :-*

Veru mi, samo osnova vredi mnogo vise nego ovo sve  ;)
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.