Gdje smjestit radnju?

Započeo Joey_, Oktobar 23, 2010, 23:30:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Radim jedan mod i ne mogu se odlucit gdje da smjestim radnju. Da li da bude u Los Santosu ili San Fierru ili Las Venturasu, ili mozda u selima. Pa sam mislio da mi vi mozete pomoc u odluci. Aj napisite gdje bi vi htjeli da bude. ;)

Last nick: Paradox

Lv ti je jako los grad pogotovo za rp...

SF nije los...

LS najbolji po meni.
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!


realno LS je najbolji ali je isfuran svi balkanski serveri su smesteni u LS, sela mi se svidjaju ali mora da se uradi dosta dobro i da bude vise vezanih sela, barem 3-4 i onda stavis po jednu bandu u svako selo i onda mogu sela da ratuju  :D


pa dobro i to su "BANDE" e sada sta ce da imaju od oruzija to zavisi sta nadju na njivi mozda neke kuke i motike!!!!  :-[

Po meni to ti je LS i ja sam se dvoumio sa SF ali nas koliki je to grad znaci tu bi ti trebalo 400 igraca da bi ispunilo jedan deo grada :( A za LV nema saje bre tu samo DM! Pozz!


The Writer

izmapaj svoj  :D

salim se @ LS ti je naj jer je realan za RP i nije velik


Vice city xD... Nekako najbolji je LS jer dobre su lokacije, a svi su navikli na njega. A ako radis dm/tdm/stunt onda obavezno LS jer mislim da nikad nisam vidio dm u LS-u....

Imas ono selo kod satelita ne ono sa C neg ono sto imas drvece po cesti, to je jako dobro i realno mislim da ces imat igraca ak tam stavis zato sto vecina igraca voli radnju u selima kao i ja + ono selo je realno imas i neki kamp za one kamp prikolice to mozes stavit na prodaju imas trgovine imas bolnicu policiju sta ti vise treba
Little Devil will burn you

kralju smisti radnju u ls ja sam imao server radnja je bila u sf i igracima se nije svidjalo,zato najbolje za tebe je ls


Ipak sam se odlucio za sela. Zato jer LS je vec na svim serverima i kako neki kazu "isfuran" je. Sad samo jos da odaberem koja sela i to je to :)
Hvala svima na odgovorima. ;)

Last nick: Paradox