Evening Waves | Online Gaming Community

Započeo Rafael Garcia, Oktobar 09, 2022, 15:06:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Rafael Garcia poslato Oktobar 09, 2022, 18:34:40 POSLE PODNE
Znam sta zelis da kazes, trudimo se da napravimo da novi igrac ima konstantno sta da radi na serveru da ga zadrzi u igri, hvala na savetu


Biti će još stvari dodano naravno ovo je samo neki dio moda, napraviti će se i za obične igrače i za sve ostalo.
Što se tiče kokaina sam sistem sam ja smišljao i gledao da se radi po RL sastojcima otprilike listovi se natapaju benzinom kako bi dobili taj dio koji se miješa sa krečom i cementom ukratko. Hvala na prijedlogu svakako !  ;)


sleek alter ego inace, dodje neka majmuncina i pocinje pametovati o proizvodji kokaina, a zapravo nema veze sa vezom imagine l0l
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: remixations poslato Oktobar 11, 2022, 22:53:44 POSLE PODNE
sleek alter ego inace, dodje neka majmuncina i pocinje pametovati o proizvodji kokaina, a zapravo nema veze sa vezom imagine l0l
ti imas iskustva sa narkomanijom objasni coveku
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: remixations poslato Oktobar 11, 2022, 22:53:44 POSLE PODNE
sleek alter ego inace, dodje neka majmuncina i pocinje pametovati o proizvodji kokaina, a zapravo nema veze sa vezom imagine l0l

Drago dijete, mislim da ti prioritet treba da bude da završiš osnovnu školu.

A sleek stvarno treba da preispita svoj život (ako je odrastao čovjek kao što tvrdi), jer stvarno nema smisla da se druži sa četrnaestogodišnjacima i da ga isti ti četrnaestogodišnjaci brane po forumima.  :D

Poslednja Izmena: Oktobar 12, 2022, 18:52:55 POSLE PODNE od Solid

Citat: Solid poslato Oktobar 12, 2022, 18:51:47 POSLE PODNE
Drago dijete, mislim da ti prioritet treba da bude da završiš osnovnu školu.

A sleek stvarno treba da preispita svoj život (ako je odrastao čovjek kao što tvrdi), jer stvarno nema smisla da se druži sa četrnaestogodišnjacima i da ga isti ti četrnaestogodišnjaci brane po forumima.  :D
Ne znam kojeg ces ti kurca onda ovdje na forumu sa tih svojih "28 godina" i da imas 300 postova i da si ocigledno aktivan a nekome govoris da treba preisipitati svoj zivot i prestati se druziti sa cetrnaestogodisnjacima wtf? Taj cetrnaestogodisnjak je ocigledno dosta pametniji i snalazljiviji od tebe pa cak i sa tom godisnjom razlikom u koju ne vjerujem, ali eto. Sve u svemu ja bih sa 28 godina radio negdje, imao svoju familiju i ne bih posjecivao ovaj forum svakodnevno niti bih se bavio glupostima... Svakome normalnom ce to biti prioritet, a ne balkanski samp forum drug moj. Priznaj nema potrebe da nas lazes da imas 28 godina, fino priznaj da imas 15 - 16 i da se ne blamiras, jer to sto pises sa š, đ, č , ć... nikoga ne moze uvjeriti da si ti stariji (28 godina), povjerovao bih ti, ali jedna cinjenica me sprijecila to jeste da ti ne znas sta je ironija, covjek od "28 godina" ne zna sta je ironija i drka balkanski samp forum na kojem nema nicega pametnog. Ti ne znas cime se sleek ocigledno bavi i od cega zaradjuje, da znas bilo bi ti normalno da on svakodnevno posjecuje ovaj forum i prati novosti, ali ne znas zaostao si i zavrsena prica. Ne znam kakav je problem to sto se stariji covjek druzi sa cetrnaestogodisnjakom, ako je neko dobar kao lik, ugodan za pricu druzenje, zasto da ne, steta ti nemas ni takve jer si zaostao "2x". 28 godina, covjek ne zna sta je ironija, drka balkanski samp forum bez ikakvog razloga, svadja se sa "cetrnaestgodisnjakom" koji ga ocigledno gazi u svadji jer nema pojma o zivotu i on je jedan koji igra na skill areni i donira za sa poene da kupi rank. Tako da molim te, nemoj se vise blamirati i to je to, od sada znas mene, znas sleeka i ja nikoga ne branim, nego govorim istinu jednostavno, sleek je moj drug i naravno ja se slazem sa svime sto je on istakao i rekao, pozdrav drug i nabavi neku kurvu sebi barem ako ne mozes djevojku, ili zenu, mada i to tesko jer ti je mal tuki :)
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: remixations poslato Oktobar 12, 2022, 20:29:24 POSLE PODNE
Ne znam kojeg ces ti kurca onda ovdje na forumu sa tih svojih "28 godina" i da imas 300 postova i da si ocigledno aktivan a nekome govoris da treba preisipitati svoj zivot i prestati se druziti sa cetrnaestogodisnjacima wtf? Taj cetrnaestogodisnjak je ocigledno dosta pametniji i snalazljiviji od tebe pa cak i sa tom godisnjom razlikom u koju ne vjerujem, ali eto. Sve u svemu ja bih sa 28 godina radio negdje, imao svoju familiju i ne bih posjecivao ovaj forum svakodnevno niti bih se bavio glupostima... Svakome normalnom ce to biti prioritet, a ne balkanski samp forum drug moj. Priznaj nema potrebe da nas lazes da imas 28 godina, fino priznaj da imas 15 - 16 i da se ne blamiras, jer to sto pises sa š, đ, č , ć... nikoga ne moze uvjeriti da si ti stariji (28 godina), povjerovao bih ti, ali jedna cinjenica me sprijecila to jeste da ti ne znas sta je ironija, covjek od "28 godina" ne zna sta je ironija i drka balkanski samp forum na kojem nema nicega pametnog. Ti ne znas cime se sleek ocigledno bavi i od cega zaradjuje, da znas bilo bi ti normalno da on svakodnevno posjecuje ovaj forum i prati novosti, ali ne znas zaostao si i zavrsena prica. Ne znam kakav je problem to sto se stariji covjek druzi sa cetrnaestogodisnjakom, ako je neko dobar kao lik, ugodan za pricu druzenje, zasto da ne, steta ti nemas ni takve jer si zaostao "2x". 28 godina, covjek ne zna sta je ironija, drka balkanski samp forum bez ikakvog razloga, svadja se sa "cetrnaestgodisnjakom" koji ga ocigledno gazi u svadji jer nema pojma o zivotu i on je jedan koji igra na skill areni i donira za sa poene da kupi rank. Tako da molim te, nemoj se vise blamirati i to je to, od sada znas mene, znas sleeka i ja nikoga ne branim, nego govorim istinu jednostavno, sleek je moj drug i naravno ja se slazem sa svime sto je on istakao i rekao, pozdrav drug i nabavi neku kurvu sebi barem ako ne mozes djevojku, ili zenu, mada i to tesko jer ti je mal tuki :)
Na forum ulazim prvenstveno zbog nostalgije i većina ovih postova je napravljena u periodu između 2016 i 2017 godine, što svako može da vidi. A da ti objasnim na koji način sam bio ironičan u jednom od prethodnih postova. Kada se čovjek pretvara da je neznalica, odnosno kada pokušava prikriti svoje znanje (kao ja kada sam napisao "gugl srč"), to se zove Sokratova ironija. Također, ironija je riječ grčkog porijekla koja približno znači "ismijavanje", pa se može protumačiti da je ono "gugl srč" napisano u nekom smislu ismijavanja, bez obzira o kakvom se ismijavanju radilo. Ono što si ti naučio na časovima maternjeg jezika je samo jedna od definicija i shvatanja riječi "ironija".

I nije normalno da se odrasla osoba druži sa četrnaestogodišnjakom, jer koliko god ti mislio da si zreo, nisi i to ćeš shvatiti tek kad budeš stariji. Ako se starija osoba druži sa djetetom, ili je na nivo zrelosti kao to dijete ili ima nečasne namjere. Jesi li ikad gledao onaj film "Ljeto u zlatnoj dolini"? U tom filmu postoji jedan lik (zaboravio sam mu ime) kojeg je odigrao Admir Glamočak i koji svoje dane provodi na igralištu družeći se s djecom. Ukratko, taj lik je u filmu prikazan kao nezrela budala i besposličar. E, takav je i Sleek (naravno ako moja teorija da je srednjoškolac nije tačna).

I ovo gdje kažeš da se slažeš sa svime što Sleek kaže je vrlo nepromišljeno i glupo. Moraš se naučiti kritičkom razmišljanju i formiranju svojih stavova i mišljenja, a ne da slijediš sve ono što neki autoritet ili uzor kaže.

Također, to gdje ja trošim svoje slobodno vrijeme i kako je moja stvar. Ući na forum na nekih 20 minuta dnevno me sigurno neće omesti u izvršavanju mojih životnih obaveza.

I stvarno ne znam kako se od igre stare 16 godina može zaraditi? Jedino na iskorištavanju djece i njihovih roditelja koji su voljni da ulažu u tu već prevaziđenu igru? Čak i tada ne možeš zaraditi dovoljno da bi tome mogao posvetiti onoliko vremena koliko Sleek posveti.

Također, ja nisam u svađi s tobom. Ja razumijem tvoje godine i sve što sam tebi napisao je dobronamjerno jer si još mlad i još imaš vremena da izabreš prave uzore. Ja imam problem sa sleekom jer tvrdi da je on odrasla osoba, a svakodnevno se ponaša arogantno i nadmeno prema novim (mlađim) članovima , te time stvara jednu neugodnu atmosferu na forumu. Nisam pisao uopšte na forumu, dok nisam vidio takav debilizam koji će svaki normalan čovjek osuditi.

Sve najbolje drug! :)

Smesni ste sva trojica trenutno...

Ae palite coveku sa teme, ne znam koji vam je kurac...

Ovo je Work In Progress ako ne vidite, ne mesto za raspravu i prepirku, lik pokusava nesto prezentovati.
Nemoj sad da napravim sistem gde se kokain pravi od sapuna i meda, koga boli kurac  ;)
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

ajde ti offline sprcim ti majku mrtvu, svaka tri mjeseca si offline forever, de ba kume idi ubij se skrati vise i ti i offfline

Citat: fwn poslato Oktobar 13, 2022, 08:14:11 PRE PODNE
ajde ti offline sprcim ti majku mrtvu, svaka tri mjeseca si offline forever, de ba kume idi ubij se skrati vise i ti i offfline

E moj ti, jako bih voleo da sleek spoji nas dva u talk da te naucim pameti malo... Ako si ti glup, to nije moj problem, offline znaci da se ne bavim samp-om i sa nisam aktivan vise na forumu kao dok sam bio pre. Da ovo ne bi islo dalje, zanima me sta radi moderator ovog PDFa kada dopusta retardizme @SlavicBeast

Hajde sad mars tamo da radis 0.3dl jer nista drugo u zivotu ne znas, pa se pravis jako bitnim na forumu, gde si zapravo nebitan lik  8)
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Momci opustite se šta se svađate i psujete oko gluposti neke nema potrebe. Kao što sam gore naglasio sam sistem sam ja smišljao i radio kako mislim da je najbolje za tu stvar, živili.  ;D

Citat: Solid poslato Oktobar 13, 2022, 00:32:05 PRE PODNE
Na forum ulazim prvenstveno zbog nostalgije i većina ovih postova je napravljena u periodu između 2016 i 2017 godine, što svako može da vidi. A da ti objasnim na koji način sam bio ironičan u jednom od prethodnih postova. Kada se čovjek pretvara da je neznalica, odnosno kada pokušava prikriti svoje znanje (kao ja kada sam napisao "gugl srč"), to se zove Sokratova ironija. Također, ironija je riječ grčkog porijekla koja približno znači "ismijavanje", pa se može protumačiti da je ono "gugl srč" napisano u nekom smislu ismijavanja, bez obzira o kakvom se ismijavanju radilo. Ono što si ti naučio na časovima maternjeg jezika je samo jedna od definicija i shvatanja riječi "ironija".

I nije normalno da se odrasla osoba druži sa četrnaestogodišnjakom, jer koliko god ti mislio da si zreo, nisi i to ćeš shvatiti tek kad budeš stariji. Ako se starija osoba druži sa djetetom, ili je na nivo zrelosti kao to dijete ili ima nečasne namjere. Jesi li ikad gledao onaj film "Ljeto u zlatnoj dolini"? U tom filmu postoji jedan lik (zaboravio sam mu ime) kojeg je odigrao Admir Glamočak i koji svoje dane provodi na igralištu družeći se s djecom. Ukratko, taj lik je u filmu prikazan kao nezrela budala i besposličar. E, takav je i Sleek (naravno ako moja teorija da je srednjoškolac nije tačna).

I ovo gdje kažeš da se slažeš sa svime što Sleek kaže je vrlo nepromišljeno i glupo. Moraš se naučiti kritičkom razmišljanju i formiranju svojih stavova i mišljenja, a ne da slijediš sve ono što neki autoritet ili uzor kaže.

Također, to gdje ja trošim svoje slobodno vrijeme i kako je moja stvar. Ući na forum na nekih 20 minuta dnevno me sigurno neće omesti u izvršavanju mojih životnih obaveza.

I stvarno ne znam kako se od igre stare 16 godina može zaraditi? Jedino na iskorištavanju djece i njihovih roditelja koji su voljni da ulažu u tu već prevaziđenu igru? Čak i tada ne možeš zaraditi dovoljno da bi tome mogao posvetiti onoliko vremena koliko Sleek posveti.

Također, ja nisam u svađi s tobom. Ja razumijem tvoje godine i sve što sam tebi napisao je dobronamjerno jer si još mlad i još imaš vremena da izabreš prave uzore. Ja imam problem sa sleekom jer tvrdi da je on odrasla osoba, a svakodnevno se ponaša arogantno i nadmeno prema novim (mlađim) članovima , te time stvara jednu neugodnu atmosferu na forumu. Nisam pisao uopšte na forumu, dok nisam vidio takav debilizam koji će svaki normalan čovjek osuditi.

Sve najbolje drug! :)
nisam znao da mi je sleek uzor btw
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: Solid poslato Oktobar 13, 2022, 00:32:05 PRE PODNE
Na forum ulazim prvenstveno zbog nostalgije i većina ovih postova je napravljena u periodu između 2016 i 2017 godine, što svako može da vidi. A da ti objasnim na koji način sam bio ironičan u jednom od prethodnih postova. Kada se čovjek pretvara da je neznalica, odnosno kada pokušava prikriti svoje znanje (kao ja kada sam napisao "gugl srč"), to se zove Sokratova ironija. Također, ironija je riječ grčkog porijekla koja približno znači "ismijavanje", pa se može protumačiti da je ono "gugl srč" napisano u nekom smislu ismijavanja, bez obzira o kakvom se ismijavanju radilo. Ono što si ti naučio na časovima maternjeg jezika je samo jedna od definicija i shvatanja riječi "ironija".

I nije normalno da se odrasla osoba druži sa četrnaestogodišnjakom, jer koliko god ti mislio da si zreo, nisi i to ćeš shvatiti tek kad budeš stariji. Ako se starija osoba druži sa djetetom, ili je na nivo zrelosti kao to dijete ili ima nečasne namjere. Jesi li ikad gledao onaj film "Ljeto u zlatnoj dolini"? U tom filmu postoji jedan lik (zaboravio sam mu ime) kojeg je odigrao Admir Glamočak i koji svoje dane provodi na igralištu družeći se s djecom. Ukratko, taj lik je u filmu prikazan kao nezrela budala i besposličar. E, takav je i Sleek (naravno ako moja teorija da je srednjoškolac nije tačna).

I ovo gdje kažeš da se slažeš sa svime što Sleek kaže je vrlo nepromišljeno i glupo. Moraš se naučiti kritičkom razmišljanju i formiranju svojih stavova i mišljenja, a ne da slijediš sve ono što neki autoritet ili uzor kaže.

Također, to gdje ja trošim svoje slobodno vrijeme i kako je moja stvar. Ući na forum na nekih 20 minuta dnevno me sigurno neće omesti u izvršavanju mojih životnih obaveza.

I stvarno ne znam kako se od igre stare 16 godina može zaraditi? Jedino na iskorištavanju djece i njihovih roditelja koji su voljni da ulažu u tu već prevaziđenu igru? Čak i tada ne možeš zaraditi dovoljno da bi tome mogao posvetiti onoliko vremena koliko Sleek posveti.

Također, ja nisam u svađi s tobom. Ja razumijem tvoje godine i sve što sam tebi napisao je dobronamjerno jer si još mlad i još imaš vremena da izabreš prave uzore. Ja imam problem sa sleekom jer tvrdi da je on odrasla osoba, a svakodnevno se ponaša arogantno i nadmeno prema novim (mlađim) članovima , te time stvara jednu neugodnu atmosferu na forumu. Nisam pisao uopšte na forumu, dok nisam vidio takav debilizam koji će svaki normalan čovjek osuditi.

Sve najbolje drug! :)
> I nije normalno da se odrasla osoba druži sa četrnaestogodišnjakom, jer koliko god ti mislio da si zreo, nisi i to ćeš shvatiti tek kad budeš stariji. Ako se starija osoba druži sa djetetom, ili je na nivo zrelosti kao to dijete ili ima nečasne namjere. Jesi li ikad gledao onaj film "Ljeto u zlatnoj dolini"? U tom filmu postoji jedan lik (zaboravio sam mu ime) kojeg je odigrao Admir Glamočak i koji svoje dane provodi na igralištu družeći se s djecom. Ukratko, taj lik je u filmu prikazan kao nezrela budala i besposličar. E, takav je i Sleek (naravno ako moja teorija da je srednjoškolac nije tačna).
Bavim se modeliranjem, momak je bio zainteresovan za to, poceo je raditi modele, ubacen je u svakakve projekte jer taj cetrnaestogodisnjak zrelije razmislja od tebe i ima veliku mastu, sto je u ovom poslu najbitnije. Nisu bitne godine, jer njegovo ponasanje je daleko ispred tvojeg.

> I stvarno ne znam kako se od igre stare 16 godina može zaraditi? Jedino na iskorištavanju djece i njihovih roditelja koji su voljni da ulažu u tu već prevaziđenu igru? Čak i tada ne možeš zaraditi dovoljno da bi tome mogao posvetiti onoliko vremena koliko Sleek posveti.
Razmisli malo kralju, kada si vec toliko pametan a ne mozes smisliti jednu prostu ideju za odlican business, postoji mnogo ljudi koji zele otvoriti svoj SAMP server, a uz to traze dobre modele/mape. Tu onda nastupam ja, provedem 2 sata u blenderu radeci jedan mali projekat, a onda budem isplacen 50-100 eura, u zavisnosti od toga kakav projekat je u pitanju. Procitaj na internetu cene prosecnih modela parkova, neighborhood reworkova, projectsa, en-ex zgrada i sl.

> Ja imam problem sa sleekom jer tvrdi da je on odrasla osoba, a svakodnevno se ponaša arogantno i nadmeno prema novim (mlađim) članovima , te time stvara jednu neugodnu atmosferu na forumu. Nisam pisao uopšte na forumu, dok nisam vidio takav debilizam koji će svaki normalan čovjek osuditi.
Ja, momak, nista ne tvrdim, imam opis koji si ti procitao i zalepio si se za mene, zelis da se prepires, a ne znas.

@neshallon samo normalna rasprava o kokainu, nisam ja taj koji je zapoceo neke druge teme.
Nemam nista ni protiv ovog momka, ni protiv momka koji je zapoceo thread, ja sam se nasalio u vezi toga za kokain i onda ispadne da se pravim pametan.

> Ne znam stvarno što se toliko voliš pravit pametan...

Ovo vam sve govori ko je zapravo poceo ovo sve, niti je kreator teme, niti je u projektu, hoce covjek da bude u krugu paznje pustimo ga malo :)

BIGDOG ENTERTAINMENT

Kad ce open ?
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.